داستین جانسون گروه بندی می شوند با تونی Finau تامی فلیتوود در 3M باز

دو تا از طولانی ترین hitters در این زمینه خواهد شد بازی اول دو دور با هم در این هفته به عنوان PGA Tour بازگشت به مینه سوتا برای دومین سال متوالی. در اینجا گروه های ویژه به سازمان دیده بان در طول دو دور اول از 3M باز خارج مینیاپولیس که در آن داستین جانسون نگاه کنید به گزاف گویی از یک هفته در یادبود او به عنوان سرفصل های این هفته زمینه (توجه داشته باشید: خاص سه بار منتشر شد شنبه بعد از ظهر):

داستین Johnson, تونی Finau تامی فلیتوود

جانسون موفق به کسب قهرمانی مسافران در ماه گذشته پس از آن ballooned به دور متوالی از 80 هفته گذشته در Muirfield روستا به پایان نزدیک پایین بسته است. او سعی خواهیم کرد به دوباره بجای اول برگشتن در خیمه دسته بندی است که عبارتند از Finau این 36-سوراخ رهبر در هفته گذشته در ایالت اوهایو که در نهایت کاهش یافته به یک هشتم جای نتیجه. گرد کردن سه نفر خواهد بود Fleetwood که ساخت بازگشت از قرنطینه در اولین شروع خود را از بازیکنان لغو شد بعد از باز گرد.

متی ولف حداکثر فتحی, براندن فضل

ولف از طریق شکست در این رویداد در سال گذشته برنده خود را قبل از ازدواج عنوان تور با عقاب در 72 سوراخ. او را برمی گرداند در این هفته به عنوان مدافع عنوان قهرمان به پایان رسید دوم سه هفته پیش در دیترویت. پیوستن به او خواهد بود هما که تا به حال سه بالا-10s در اوایل این فصل و مانند ولف snagged اولین تور عنوان در تابستان گذشته و فضل است که مسابقات خود را اولین و تنها باقی می ماند بازیکن به ساقه 62 در رقابت در مردان عمده.

بروکس Koepka کیت Mitchell, چارلز هاول III

Koepka همچنان در جستجوی نوعی او به عنوان جنگ آزار دهنده زانوی چپ آسیب تنها با یک بالا 10 پایان سال گذشته تور قهرمانی. که شامل دو شیب در اوهایو به عنوان او از دست رفته روز کاری برش به پایان رسید و T-62 در یادبود. میچل به دست آورده خود را قبل از ازدواج عنوان تور در سال گذشته در هوندا کلاسیک و شکست یک اجرا از سه مستقیم از دست رفته با کاهش یک T-22 پایان هفته گذشته در حالی که هاول همچنان در جستجوی خود را برای اولین بار بالا-40 پایان از آنجا که سونی در ماه ژانویه است.

Bubba Watson, Paul کیسی پت پرز

واتسون در حال ساخت خود را در مسابقات برای اولین بار در مجتمع پلاستیک طبرستان شهرهای دوقلو داشتن بسیج برای T-32 پایان هفته گذشته در یادبود با وجود باز-دور 78. کیسی ساخت سوم خود را شروع و پس از این سفر بازگشت از استراحت با یک تی-32 در پایان از مسافران و به دنبال آن از دست رفته قطع در هفته گذشته در حالی که پرز ساخته شده است که سه نفر از چهار نفر کاهش پس از بازگشت از جمله T-35 در پایان روز کاری خیریه باز کردن در های اخیر شروع شده است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>