داجرز optioned است گاوین لوکس به افراد زیر سن قانونی


لس فرشتگان داجرز optioned است infielder و بالا چشم انداز گاوین لوکس این بعد از ظهر. او نمی خواهد در این تیم روز افتتاحیه فهرست.

از یک طرف وجود دارد یک بازی بیس بال برای توضیح این که در لوکس بود و دیر رسیدن به داجرز ” اردوگاه با توجه به دلایل نامشخص. چند لحظه پیش سام Dykstra از MiLB.com گزارش شده است که دیروز, دیو رابرتز گفت: این باشگاه مشغول به کار بود در لوکس نوسان و که او ممکن است نیاز به زمان بیشتری برای گرفتن حق است.

از سوی دیگر لوکس وجود دارد واقعی بازی برای لوکس به بازی در لیگ کوچک و یکی به تعجب که چگونه یکی می تواند واقعا به نوسان خود را راست در حالی که در نظر گرفتن فشار خون و پایین صفحه intrasquad بازی در بهترین حالت. در هر صورت, آن را سخت به چشم پوشی از این واقعیت است که نگه داشتن لوکس آف لیگ فهرستی ممکن است به خوبی از عهده داجرز یک سال دیگر از کنترل بیش از این جوان phenom.

لوکس آمار ترکیب .347/.421/.607 با 26 صفحه اصلی اجرا می شود 76 RBI و 99 اجرا می شود به ثمر رساند در 523 صفحه ظاهر بين دو یک تولسا و سه-یک شهر اوکلاهما در سال گذشته است. او 23 بازی با داجرز در پایان فصل و در نتیجه هنوز هم rookie وضعیت هنگامی که او rejoins این باشگاه بزرگ.

Follow @craigcalcaterra

داجرز optioned است گاوین لوکس به افراد زیر سن قانونی در ابتدا در ظاهر NBCSports.com

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>