دانیل Collins اخراج از World TeamTennis مسابقات برای شکستن coronavirus پروتکل

بازیکن تنیس آمریکایی دانیل Collins اخراج شد از جهان TeamTennis رویداد در آمریکا پس از او را به مبارزه طلبیده coronavirus پروتکل های.

این WTT مسابقات که به میزبانی سراسر سه هفته در Greenbrier رفت و آمد مکرر در غرب ویرجینیا و یکی از تنها رویدادهای ورزشی در آمریکا در حال حاضر اجازه می دهد طرفداران به حضور در.

کالینز 2019 استرالیا فینالیست شده بود رقابت برای تیم اورلاندو طوفان اما در روز سه شنبه مسابقات برگزارکنندگان تایید او خواسته شده بود برای ترک به علت سفر خارج از مسابقات حباب — و حتی خروج از دولت است.

“ما اخراج دانیل کالینز… باقی مانده از سال 2020 World TeamTennis فصل پس از شکستن ما Covid-19 پروتکل ها و ترک Greenbrier رفت و آمد مکرر و ایالت وست ویرجینیا” WTT اجرایی کارلوس سیلوا در بیانیه ای گفت. “پروتکل شده اند در محل قرار داده و ابلاغ چندین بار برای محافظت از سلامت و ایمنی ما بازیکنان و مربیان و کارکنان که از اهمیت WTT.”

خبر می آید یک ماه پس از Collins انتقاد نواک جوکوویچ, مردان جهان شماره 1 برای گفتن آن خواهد بود “غیر ممکن” برای بازی در این سال ما باز تحت پروتکل های ایمنی ارائه شده توسط سازمان.

“این آسان است که کسی ساخته شده 150 میلیون دلار در سراسر زندگی حرفه ای خود را امتحان کنید و به مردم بگویید چه باید بکنید با پول خود را و سپس به پایین بازی در ایالات متحده باز” Collins, 26, ارسال شده در Instagram. “برای کسانی که از ما (و بسیاری از بازیکنان تنیس) که آیا سفر با همراهان ما در واقع نیاز به شروع به کار دوباره. این امر می تواند خوب به بهترین بازیکن در جهان, حمایت از این فرصت و خراب آن را برای بازیکنان و طرفداران!”

سابق جودوی قهرمانی ونوس ویلیامز Sloane Stephens and Kim Clijsters در میان خط به بالا در مخلوط جنسیتی تیم رویداد.

این 2,500 نفره ورزشگاه همچنین میزبان به 500 طرفداران در یک زمان بر خلاف برنامه های کنونی برای ما باز است که برای شروع ماه بعدی بدون تماشاگر.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>