Cam Newton مسائل هشدار برای تیم های که در گذشت او

شیکاگو خرس وارد 2020 offseason با یک عقل سلیم هدف: اضافه کردن یک جانباز کارفرمایی که می تواند به رقابت با میچ Trubisky برای شروع کار. گزینه های متفاوت از اندی دالتون به تام بردی.

رایان سرعت تصمیم Nick Foles بود که انتخاب ایده آل و داد و ستد یک چهارم-دور انتخاب کنید به پلنگ برای او. با وجود انجام رزومه به عنوان یک پشتیبان-تبدیل-استارت که شامل یک سوپر باول پیروزی با عقاب خود را علاوه بر نمی جرقه هیجان زیادی در میان fanbase است و برخی بدونم که اگر حضور او صرفا تلاش های این تیم نشان می دهد وجود دارد کارفرمایی رقابت که در واقعیت آن را Trubisky کار به از دست دادن.

یکی کارفرمایی که آورده ام برخی از آب به شیکاگو گیری نیوتن که در حال حاضر متهم با unenviable وظیفه جایگزینی تام بردی با میهن پرستان جدید انگلستان. اگر وجود دارد هر بازیکن را که می تواند انجام دهد آن نیوتن است.

و فراموش نکنید که: این خرس یکی از چند تیم که نمی خواهید به یک فرصت در نیوتن به دلیل مشکوک سلامت. COVID-19 تیم مانع از انجام فیزیکی. خطر ظاهرا بزرگتر از پاداش است که همراه با امضای او.

نیوتن با وجود تمام دستاوردهای حرفه ای که شامل MVP لیگ در 2015 در حال حاضر دارای یک تراشه بر روی شانه خود را. او را به رفتن به این تیم ها (مانند خرس) پرداخت هزینه برای آنها اشتباه است.

نیازی به گفتن این نیست ، حتی بدتر از آن اگر Foles است که فقط یک مرد در حالی که نیوتن منجر پرستان در عمیق حذفی اجرا در زندگی پس از بردی.

سرعت تصمیم به پیش نویس Trubisky با کلی دوم انتخاب 2017 پیش نویس NFL بود بدون شک او بزرگترین اشتباه تا آنجا که خرس’ مدیر کل. انتخاب خود را به تجارت Foles بیش از یک بازیکن مانند نیوتن به آن را تشکیل می دهند. در غیر این صورت شیکاگو به رهبری برای یک راه اندازی مجدد بعدی offseason.

Cam Newton مسائل هشدار برای تیم های که در گذشت او در ابتدا در ظاهر NBC Sports شیکاگو

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>