آبجو با خدا ممنوع پنگ اشتباه رفته منجر به ارسال مالون گرفتن امضا از پاتریک Mahomes امضای

نیم میلیارد دلار انسان خودش را در بر داشت زیر GQ میکروسکوپ صندلی داغ است که باعث شده تا دیگر بازیکنان فوتبال می گویند چیزهایی که آنها ممکن است پشیمانی. ستاد کارفرمایی پاتریک Mahomes اجتناب شود که در ویژگی های جدید برای مجله. اما Mahomes را بگویید یک داستان جالب در مورد آبجو پنگ بازی با پست مالون.

مالون در شهر بود برای نشان می دهد در همان روز از روسای’ سوپر باول رژه. به عنوان توضیح داده شده با خاک رس کاپیتان از GQمالون دعوت Mahomes برای بازدید قبل از عملکرد آغاز شد. Mahomes آورده مالون قرمز نیوجرسی و سپس مالون به چالش کشیده Mahomes و تنگ پایان تراویس Kelce به یک بازی پنگ آبجو با خدا ممنوع.

Mahomes و Kelce شروع به برنده شدن و مالون شروع به ناراحت; مالون گفت: کاپیتان که خواننده رپ است “pretty f–پادشاه رقابتی پنگ آبجو با خدا ممنوع بازیکن.” مالون نگه داشته همکاران در امید تغییر شانس خود را در برابر Mahomes و Kelce.

کاپیتان توضیح می دهد که مالون مدیر گفت: پس از نه یا 10 بازی که آن زمان برای شروع نشان می دهد. مالون حاضر مایل به برنده شدن در یک بازی قبل از پایان آبجو-guzzling مسابقه دو ماراتون. در بازی 14 یا 15 مالون خواسته Mahomes و Kelce به ثبت نام خود بر روی یک تکه کاغذ آنها گفتن او می خواهم که خود را امضا خالکوبی بر روی بدن خود را اگر آنها را ضرب و شتم او را دوباره.

و آنها را انجام داد.

“او یک هنرمند به معنای واقعی کلمه در اتاق,” Mahomes گفت: کاپیتان. “من مانند” شخص شما نیست و در واقع به ما امضا.'” اما مالون افتخار خود وعده کردم و خالکوبی.

بنابراین بین سوپر باول رژه و پست مالون آبجو پنگ, مسابقه, چقدر آبجو را Mahomes نوشیدنی که روز ؟ کاپیتان قرار داده و بیش تحت در 20 و Mahomes گفت: “راه بیش از.” با یک نکته: “[H]الف آبجو بودند در لباس من است.”

نیمی از آبجو بودند و امضای خود را به عنوان شتاب پس از بیش از 20 آبجو همیشه در پست مالون بدن.

آبجو با خدا ممنوع پنگ اشتباه رفته منجر به ارسال مالون گرفتن امضا از پاتریک Mahomes’ امضا در ابتدا در ظاهر طرفدار فوتبال صحبت

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>