خود را در سامسونگ کهکشان S20 دارای یک سطح ساخته شده است برای بررسی اگر هر سطح مسطح است


دفعه بعد شما نیاز به ساخت برخی از مبلمان IKEA یا جمع آوری یک قفسه در حمام, خود را به ارمغان بیاورد Samsung Galaxy S20. این یکی از ویژگی های مخفی که جایگزین یک ابزار شما نیاز دارید برای این کار است.

در حالی که دقیقا این ویژگی را هدف در نظر گرفته شده به انبار نرم افزار دوربین به راحتی می تواند مورد استفاده قرار گیرد به عنوان یک سطح حباب. سعی کنید آن را تبدیل به عکس, تب, در, دوربین, شیر نماد چرخ دنده در گوشه بالای سمت چپ و سپس فعال کردن “خطوط شبکه” ضامن.

محل گوشی خود را با صفحه نمایش رو به بالا در سطح شما می خواهید برای تست. دو شاخص را به نظر می رسد در مرکز مستطیل از شبکه: یک نقطه خاکستری و یک دایره. زمانی که خاکستری نقطه خط با دایره باز هم شاخص و کل مرکز مستطیل زرد. این است که در آن سطح است.

تصویر توسط دالاس توماس/ابزار هک

هر دو دوربین (عقب یا جلو) را می توان فعال به استفاده از این ویژگی, اما شما باید در حالت عکس. هدف در نظر گرفته شده در اینجا این است که خط افقی عکس, اما به دلیل آن را با استفاده از گوشی سنسور داخلی به خط تا کسانی که دو نقطه آن را با این نسخهها کار به عنوان یک بسیار دقیق سطح بیش از حد!

نگه داشتن اتصال شما امن و بدون یک صورتحساب ماهانه. یک عمر برای به اشتراک VPN نامحدود برای تمام دستگاه های خود را با یک بار خرید از این ابزار جدید هک فروشگاه و تماشای Netflix, Hulu و یا بدون محدودیت های منطقه ای.

خرید در حال حاضر (80% off) >

پوشش, تصویر, تصویر, GIF, توسط Jon شوالیه/ابزار هک

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>