WWE Extreme Rules نتایج: Rey Mysterio ‘از دست می دهد یک چشم’ در دیدار مقابل ست رولینز


The ref checks on Rey Mysterio, who hopes to keep his eye in place. <span class="copyright">(WWE)</span>
این عکس چک در Rey Mysterio که امیدوار به نگه داشتن چشم خود را در محل. (WWE)

طرفداران طرفدار کشتی استفاده می شود برای حواس پرت لقب هایی مانند “قلاده سگ بازی” یا “casket match” اما یک حیله برای روز یکشنبه را آخرین WWE pay-per-view “قوانین شدید: ترسناک نشان می دهد” یکی از کتاب: “چشم برای چشم مطابقت دارد.”

بازی سوراخ سوراخ شدن Rey Mysterio vs. Seth Rollins صورتحساب به عنوان پایان تنها زمانی که یک رقیب با موفقیت از جیبش رقیب دیگر چشم. و پس از یک حیله بازی است که معمولا استفاده می شود برای افزایش بهره در PPV آن کار می کرد به عنوان بسیاری از طرفداران شد تعجب که چگونه آنها به موفقیت این کشش. خواهیم دید که آیا به زودی این باعث شد مردم بیشتر به منظور WWE network و تماشای مسابقه که هدف نهایی است.

روز یکشنبه رولینز میستریو را شکست داد زمانی که او استفاده می شود به گوشه ای از حلقه گام به پاپ میستریو چشم راست از آن سوکت. در حال حاضر استراحت میستریو طرفداران. آنها نشان دادند که تنها یک نگاه اجمالی مختصری از چشم است که به نظر نمی آید بیش از حد واقعی و سپس برش به رولینز چند پا دور پرتاب.

در نتیجه انتظار می رود شده بود به عنوان میستریو مشغول به کار بود چند هفته گذشته بدون قرارداد.

در این مسابقه که منجر به پایان دادن خوب بود حتی اگر تمام نقاط که در آن یک مرد سعی کرده به دیلم یا اهرم بلند کردن مرد چشم رو کمی خسته کننده است. به عنوان خسته کننده به عنوان آن را می توانید به تماشای یک مرد سعی کنید به کور دیگر است.

در دیگر مسابقات روز شنبه,

کوین اونز را شکست داد و بادی مورفی با یک گیج کننده است.

Shinsuke ناکامورا و Cesaro برنده Smackdown تگ تیم عناوین در جداول لیگ جدید روز. پایان رسید که Cesaro و ناکامورا به کوفی کینگستون یک قدرت بمب را بالا پابند از طریق دو جدول.

Smackdwon زنان قهرمان Bayley را شکست داد و نیکی متقابل به حفظ عنوان. پایان رسید که ساشا بانک ها, در بیرون رینگ برای حمایت از Bayley پریشان از ref و دست Bayley برخی از برنج knux. Bayley ضربه متقابل و دوخته ، جامد مطابقت با صلیب در کنترل بسیاری از راه.

ساشا بانک ها ظاهرا شکست آسوکا به پیروزی خام زنان عنوان. پایان رسید که داور قرار داده شد از کمیسیون که آسوکا به طور تصادفی spewed سبز غبار در چهره اش. Bayley, در بیرون رینگ به حمایت از بانک ها انداخت عنوان کمربند به بانک ها که آمار آسوکا و تحت پوشش خود را برای پین. با عکس, Bayley برداشت یک عکس پیراهن آن را قرار داده و شمارش pinfall. بانک ها جشن گرفته می شود اما انتظار می رود این تصمیم به لغو جمعه در “دوشنبه شب Raw.”

WWE champion درو مک اینتایر را شکست داد Dolph Ziggler با Claymore و پا زدن.

بری وایات را شکست داد, جهانی, قهرمان براون Strowman. حداقل من فکر می کنم او به دست آورد. این یکی از آن سینمایی مسابقات WWE شناخته شده تبدیل شده است پس از همه گیر خاموش آغاز شد. این بازی به مبارزه طلبیده شرح اما آن را سرگرم کننده بود. آن را به نظر می رسد Strowman حال غرق وایات در یک باتلاق اما وایات ناگهان از آب قفل شده در یک فک پنجه کشیده و Strowman عمیق تر به شنا کرد. آنها هر دو مستغرق و آب قرمز شد. سپس شیطان شروع به پریدن کرد و خندید. نشان می دهد بیش از.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>