برندگان و بازندگان در تگزاس

نگاهی به برندگان و بازندگان در تگزاس موتور جاده سریع السیر.

برندگان

تعجب برندگان — که واقعا دیدم کول کاستر برنده اولین مسابقه جام آخر هفته گذشته در کنتاکی و آستین دیلون برنده یکشنبه در تگزاس به جز خانواده و طرفداران اختصاص داده شده? این برنده کاستر و دیلون به معنای دو راننده خارج و بالای 16 در نقاط قبل از سفر خود را به پیروزی لین هر برداشت یک نقطه حذفی. است که فشار بر کسانی که در نزدیکی یا قطع خط.

ریچارد Childress مسابقه — برنده Austin دیلون و نفر دوم تایلر Reddick به RCR اول آن 1-2 فنجان پایان پس از Clint Bowyer و جف برتون آن را در آلاباما در سال 2011. Reddick 15 سالگی وقتی که آن اتفاق افتاد.

جوی afton wagner — سوم-پایان محل بود و بهترین نتیجه پس او برنده ققنوس در آخرین مسابقه قبل از نسکار به حالت تعلیق در این فصل برای 10 هفته به دلیل COVID-19 بیماری همه گیر.

کریستوفر بل — 21 خود-محل پایان به نظر نمی رسد مانند بسیار اما او صعود از 25 به 23 در خودرو صاحب امتیاز. که این مهم به دلیل صف شروع قرعه کشی بر اساس خودرو صاحب امتیاز. کسانی که در موقعیت های 1-12 واجد شرایط برای قطب کسانی که در موقعیت های 13-24 می توانید در قرعه کشی برای کسانی که لکه ها و کسانی که در موقعیت های 25-36 قرعه کشی برای کسانی که لکه های. بل شده بود گیر در 25-36 و تا به حال کشیده شده 32nd از بدتر در آخرین هفت مسابقه که تا به حال تصادفی قرعه کشی. در حال حاضر او می داند که او می تواند شروع به بدتر از 24 روز پنج شنبه در کانزاس است.

Kyle Busch — او را از طریق چمن در آن چند خودرو سقوط و بازگشت به پایان چهارم. بوش گفت: رفتن را از طریق چمن “کشته جلویی” و این که ماشین بود “قطعا درست نیست پس از آن.” خواسته NBCSN را دیو می سوزد چگونه او را سوار ماشین خود را به یک-یک به پایان برسد پس از آن آسیب بوش پاسخ داد: “KFB.”

بازنده

Quin Houff — تلاش برای سر به گودال جاده از وسط خط به نوبه خود 4 led برای تماس با کریستوفر بل و مت DiBenedetto و ایجاد دیر احتیاط است که تغییر در این مسابقه را می دهد. Houff در زمان مقصر اشتباه است. این حادثه منجر به Brad Keselowski در پاسخ به سوال خبرنگار در مورد آن احتیاط به یاد داشته باشید که نسکار باید در نظر demoting رانندگان زمانی که آنها درگیر متعدد در مسیر مسائل.

Jimmie Johnson — ضربه به دیوار اولیه و پس از آن جریمه دو دور برای بیش از حد بسیاری از اعضای خدمه تعمیر و نگهداری ماشین در حالی که تحت آسیب دیده وسیله نقلیه سیاست. او قرار داده شده 26th, پایان 12 دور در پشت رهبران. بدتر برای او دارای چه خواهد بود فینال حذفی نقطه توسط دو نقطه روی هم تیمی ویلیام بایرون.

رایان Preece — او به پایان رسید, 40, 38 و 40 در آخرین سه مسابقه است.

رایان Blaney — Led 150 دور و برنده هر دو مرحله اما نمی آیند تا در این مسابقه برنده شوید. احتیاط برای این حادثه مربوط به Houff بل و DiBenedetto نهفته تیم خود استراتژی و چپ او را در بسته است. Blaney هفتم به پایان رسید.

برندگان و بازندگان در تگزاس در ابتدا در ظاهر NBCSports.com

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>