که نهایی بز ؟ زمان به بازیگران خود رای


(Amber Matsumoto/Yahoo Sports)
(کهربا ماتسوموتو/Yahoo Sports)

که بز بز? بزرگترین greatests? پاسخ به این سوال که بزرگترین ورزشکار در تمام دوران ؟

ما خواسته شما را به رای دادن و در حال حاضر ما را به فینال دو: Wayne Gretzky در مقابل مایکل جردن.

هنگامی که شما رای این در ذهن نگه دارید: این غیر ممکن است برای مقایسه بازیکنان در ورزش های مختلف. آنچه می تواند ما را در تلاش برای تعیین این است: کسی که خود را تحت سلطه رقابت بیشتر ؟ که در نهایت به این سوال ما در حال تلاش برای پاسخ به اینجا.

پس بیایید به آن تعیین شده است که بز بز.

(Amber Matsumoto/Yahoo Sports illustration)
(کهربا ماتسوموتو/Yahoo Sports تصویر)

1. Wayne Gretzky در مقابل 2. مایکل جردن

این مورد برای Wayne Gretzky

این “یکی از بزرگ” متصلب 2,857 امتیاز در او 20 سال زندگی حرفه ای و خواهد خود NHL تمام وقت به ثمر رساند رکورد حتی اگر شما در زمان دور اهداف شغلی خود را (894) و تنها او کمک (1,963). نه زمان MVP, Gretzky شد تا درخشان او سایه انداختن بر روی سه مرد که در غیر این صورت باید بزرگ NHL بز موارد: Gordie Howe بابی Orr و Mario Lemieux.

— کوین Kaduk

در مورد مایکل جردن

مایکل جردن خیلی خوب بود ادعای خود را به NBA بز تاج و تخت است که هنوز هم به دست آوردن شتاب تقریبا یک ربع قرن پس از بازنشستگی خود را از شیکاگو بولز. “آخرین رقص” مستند به ما یادآوری چگونه به طور کامل او eviscerated لیگ. اردن رفت 6-برای-6 که عنوان شد در خط برنده Finals MVP در هر زمان. وی افزود: پنج منظم-فصل MVPs سه به ثمر رساند عناوین بیش از هر کس دیگری در تاریخچه و دفاعی بازیکن سال جایزه. هیچ مقدار از افتخارات و یا آمار به درستی می تواند محاسبه چقدر ترس اردن ترکیبی از مهارت ورزشی و اعتماد به نفس زده به مخالفان قلب زمانی که بازی اهمیت بسیاری است.

— بن رهربچ

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>