NBA بعدی superteam ممکن است از رشد حباب

سن NBA تیم فوق العاده به نظر می رسد که پژمرده زمانی که کوین دورنت در سمت چپ سلسله رزمندگان طلایی امور خارجه در تابستان گذشته اما NBA منحصر به فرد راه اندازی مجدد ارائه شده یک فرصت برای احیای برای بازیکنان ستاره به دنبال پیوستن به تا در آینده است.

در واقع یک مربی در داخل NBA دیزنی پردیس معتقد است که این اتفاق خواهد افتاد.

“آینده تیم فوق العاده خواهد آمد از این گفت:” یاهو ورزشی. “من اعتقاد دارم که آن را اجتناب ناپذیر است.”

این مربی اعتقاد ندارند بازیکنان در حال آمدن به دانشگاه با طرز فکر جذب بازیکن از تیم های دیگر. در واقع او گفت: بازیکنان ستاره در حال ارائه نمونه از نگه داشتن همه چیز را در مسیر برای اطمینان از راه اندازی مجدد را می توان به صورت های مالی خاطر بازیکنان است.

[ایجاد و یا پیوستن به یک سال 2020 یاهو فوتبال فانتزی لیگ برتر را برای امروز رایگان]

“بچه ها می خواهم به بازی در حال حاضر, اما آنها همچنین به دنبال به جلو” او گفت:. “آنها می دانند که آن را مقدار زیادی از پول در معرض خطر برای آینده و برای راه پایین خط.”

اما در حال حاضر وجود دارد بسیار پایین زمان در دیزنی پردیس وجود دارد فرصت برای بازیکنان به fraternize با یکدیگر و طرح بعدی خود را حرکت می کند. آن را متفاوت از ایالات متحده آمریکا بسکتبال راه اندازی است که تولید این بازی سرگرم کننده و پلاریزه Miami Heat سه نفر از LeBron James, Dwyane وید و کریس باش که نیروهای در سال 2010.

این سه در زمان بی سابقه ای در مسیر امضای کوتاه پسوند های زیر خود را در فصل سوم با بسیاری از اعتقاد آنها در مورد آن با یکدیگر در طول تابستان را صرف با هم با ایالات متحده آمریکا بسکتبال پیشرو به بازی های المپیک 2008.

همچنین این محیط است که birthed رابطه بین Brooklyn Nets بازیکنان دورانت Kyrie Irving و DeAndre Jordan, منابع گفت: زمانی که همه آنها در تیم المپیک 2016 در ریو که صورت گرفت هفته پس از دورنت چپ Oklahoma City برای پیوستن به رزمندگان طلایی امور خارجه.

Giannis Antetokounmpo will be an unrestricted free agent after the 2020-21 season. (AP Photo/Mark J. Terrill)
Giannis Antetokounmpo خواهد بود بدون محدودیت رایگان agent پس از 2020-21 فصل است. (AP Photo/Mark J. Terrill)

آن را به عنوان اگر خوشه های ستاره وجود ندارد در حال حاضر با جیمز و آنتونی دیویس در لیکرز Kawhi Leonard و پل جورج در کلیپرز و جیمز هاردن teaming تا با راسل وستبروک در هوستون.

تمام کسانی که در حال تاسیس و حتی آنها گرفته اند کوتاه مدت معاملات برای اطمینان از انعطاف پذیری را در مورد لئونارد و جورج داشتن استراحتی بعد از دو سال. اما وجود دارد یک گروه از بازیکنان به دنبال علامت خود را در آینده و به اصطلاح حباب نه تنها نشان می دهد بچه ها تا چه حد آنها را برای رفتن به یک مدعی بلکه قرار داده و همفکر بازیکنان در چهره خود را هر روز.

این مربی معتقد است که تاریخ تکرار خواهد شد خود را صرفا با توجه به نزدیکی از بازیکن های همان فضا و حال در همان هتل ها برای یک دوره طولانی از زمان. آن می تواند سال به میوه همانطور که در مورد گرمای میامی سه بزرگ, اما این می تواند ریشه در آینده.

“من راه رفتن به هتل من می بینم [All-Star player] در لابی,” او گفت:. “ما در آسانسور, من در یک طبقه او در یکی دیگر از. اگر من می دانستم که او بود که می خواست با او ملاقات من می توانم. ما می تواند گلف ما می تواند ماهی. بسیار وجود دارد برای انجام این کار در خرابی های لیگ نمی تواند پلیس که مسائل است.”

NBA بسیار در خطر است در این سرمایه گذاری بلند پروازانه. قوانین سختگیرانه در مورد اجتماعی فاصله گرفتن و نگه داشتن بازیکنان امن از coronavirus ها اولویت است. نظارت طبیعی و دوستی بین بازیکنان در تیم مخالف نیست و ثبت نام در لیگ رادار, همه چیز در نظر گرفته شود.

آنها را به “دله دزدی” hotline اما این است که برای بازیکنان نقض قوانین مربوط به اجتماعی فاصله از مرزهای این دانشگاه و ماسک پوشیدن — نه ارتباطی یا بالقوه دستکاری.

صاحب یک تیم در خارج از محوطه دانشگاه فکر نمی کند استخدام یک نگرانی بزرگ, گفتن, Yahoo Sports, “این یک نگرانی در مورد آن بازی گرفتن مزایای وقتی که می آید به دید مطبوع و زمان پخش, اما این است که چنین زمین های نا معلوم با شرایط نامطمئن پیش رو فکر نمی کنم این چیزی است که هر کسی زنگ زنگ زنگ در مورد حداقل نه در این نقطه است.”

لیگ نیز سست محدودیت برای تیم های خارج از دانشگاه و ارسال نمایندگان در داخل برای دیده بانی و اگر چه آن را نمی کند ایجاد یک حفره طبیعی برای Facetime, آن اجازه می دهد تا آنها را برای دیدن و دیده می شود در یک منحصر به فرد محیط زیست است.

یک عامل برجسته گفت: نسل بعدی بازیکنان ندارد, طبیعی, آشنایی که جیمز و وید و باش داشتند چرا که آنها در سال 2003 پیش نویس با هم. اما او گفت: اخیر همه گیر شده است چند نفر از بازیکنان ستاره و نزدیک با توجه به بازیکنان اتحادیه زوم تماس و گسترده بحث و گفتگو در مورد طرح به بازی و چگونه به استفاده از صدای خود را برای عدالت اجتماعی است.

“همه این بچه ها آنها مجبور شده اند که همه این گفتگو در مورد عدالت اجتماعی و نژاد پرستی. آنچه در آن به معنی به سیاه و سفید. و در حال حاضر آن را snowballed به جایی که این بچه ها را توسعه داده اند قابل توجه اوراق قرضه با یک دیگر زمانی که قبل از آنها فقط می دانستند که هر یک از دیگر در گذر گفت:” یاهو ورزشی.

“و در حال حاضر شما را در این دانشگاه آن را احساس می کند مانند یک AAU چیز. Misery loves company. شما ببینید این بچه ها هر روز. وجود دارد تنها بسیاری از مردم شما می توانید به صحبت.”

ستاره جوان مانند داناون Mitchell, Jayson تاتوم و بم Adebayo بودند در تماس با هم قبل از راه اندازی مجدد نهایی شد, بحث در مورد بیمه نامه های ملی بسکتبال, بازیکنان, انجمن, مدیر اجرایی, میشل رابرتز و مشاور ارشد Ron Klempner منابع گفت. این بازیکنان جوان هستند و در خط به پول نقد از طریق محدود رایگان آژانس که خود را rookie مقیاس قرارداد دارد اما می خواستم به سیاست های در مورد آسیب یا بیماری (آن نازل شد Mitchell قرارداد COVID-19 پس از آزمایش در ماه مارس).

اگر آنها ندارد آشنایی قبل از آن را کشش به اعتقاد آنها برخی از در حال حاضر.

“من نمی گویم آن را دور از ذهن است. من قطعا می تواند آن را ببینید” عامل گفت. “هر کسی می تواند ساده و بی تکلف به این باور که این گفتگو نیست اتفاق می افتد یا نمی افتد. هنگامی که شما به 22 تیم و بسیاری از بازیکنان قدرتمند در جهان را در یک فضای محدود برای یک دوره طولانی از زمان, شما در حال رفتن به صحبت کردن با یکدیگر در مورد همه چیز. نه فقط بسکتبال, اما, کسب و کار بیش از حد.”

Could a young player like Jayson Tatum hatch plans to form a super team? (AP Photo/Michael Dwyer)
می تواند یک بازیکن جوان مثل Jayson Tatum هچ برنامه ای برای تشکیل یک تیم فوق العاده? (AP Photo/مایکل Dwyer)

Giannis Antetokounmpo های حاکم MVP و علاقه به تکرار است که در بالای هر لیست حتی اگر Milwaukee Bucks ستاره به طور مداوم شلیک سوال در مورد هدف قرار دادن نامحدود رایگان آژانس پس از 2020-21 فصل زمانی که او چهار سال 100 میلیون دلار معامله منقضی می شود.

“من فکر می کنم او با تمرکز بر برنده شدن در حال حاضر و او می خواهد به نفع خود تمام آن را نه فقط رسیدن به فینال,” لیگ یک منبع گفت. “اما آن را نمی خواهد متوقف کردن مردم از رسیدن.”

Devin بوکر نام شده است به زبان آمده توسط سر صحبت حتی اگر او را داده بیرون هیچ نشانه ای از ناخشنودی در ققنوس و قرارداد نیست تا 2024.

نیز وجود دارد که مانع قابل توجهی از آنچه NBA چشم انداز را مانند نگاه در آینده با فرض این آزمایش می رود هموار. چند NBA ارقام باور صاحبان باز خواهد شد تا توافق دسته جمعی این offseason بدون در نظر گرفتن, به دلیل وجود دارد به نظر نمی رسد به یقین طرفداران اطراف آن که در غرفه بعدی فصل و آنها را می خواهید به دوباره حساب بسکتبال مربوط به درآمد (که بر روی درپوش حقوق).

شیکاگو بولز صاحب جری رینسدرف که هم صاحب لیگ اصلی بیس بال است Chicago White Sox به تازگی گفت: امروز ایالات متحده آمریکا است که ضرر و زیان خود را در نه رقم محدوده. آن را دشوار است برای دیدن سایر صاحبان ادعا ضرر و زیان مالی و تمایل بازیکنان به چیزی.

“صاحبان می خواهید به نوبه خود قرمز به سیاه” یک عامل گفت. “این یک کسب و کار برای بازیکنان بیش از حد. اما آن را شخصی. آنها قدرت خود را متوجه آنها جسارت در حال حاضر. با عدالت اجتماعی و آب و هوا از رابطه آنها می دانند که قدرت خود را. و آنها در حال رفتن به هم بچسبند.”

این شرایط غیر معمول می تواند تولید برخی از سزارین و بعید مشارکت. این اتفاق افتاد و بعد از چند ماه می تواند گیاه دانه آن را به اتفاق می افتد دوباره.

بیشتر از یاهو ورزشی:

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>