نسکار به صحبت با راننده برای ‘بسیار ضعیف تصمیم’ در تگزاس

نسکار برنامه به صحبت کردن با تازه کار Quin Houff این هفته در مورد “بسیار ضعیف تصمیم” به شیرجه رفتن به پایین از خط دوم در نوبت 4 و تلاش برای ورود به جاده گودال در اواخر روز یکشنبه جام نژاد در تگزاس موتور جاده سریع السیر.

زمانی که Houff بود که نه دور در پشت رهبران در آن زمان آمد و در مسیر او ضربه کریستوفر بل و مت DiBenedetto. تماس با بیرون آورده احتیاط در دامان 307 از 334-دامان نژاد و به طور چشمگیری تغییر این رویداد است.

DiBenedetto بود به انتقاد از Houff در رسانه های اجتماعی بعد از آن گفت از راننده “این پسر داشتن صفر آگاهی خراب ما بعد … دوست داشتنی.”

Houff ارسال شده یک ویدیو را در رسانه های اجتماعی مصرف مقصر حادثه است.

Scott Miller, NASCAR معاون ارشد رئيس جمهور از رقابت خواسته بود در “صبح درایو” در روز دوشنبه توسط NBC Sports’ Nate رایان در مورد آنچه اقدامات تحریم بدن را با Houff.

“من فکر می کنم هیچ کس نمی تواند استدلال می کنند که آن را بسیار ضعیف تصمیم” میلر گفت: در SiriusXM نسکار رادیو. “بله, ما بررسی هر حادثه در هر مسابقه. ما صحبت نمی کنم به راننده (یکشنبه) شب اما ما قبل از ما رفتن دوباره در کانزاس (پنج شنبه شب). رو به انجام بهتر از آن است. مسابقه حادثه همه چیز در حال رفتن به اتفاق می افتد. هر تصمیم گیری است که ساخته شده است در مسیر مسابقه است که یک لحظه خار از لحظه تصمیم گیری, اما من فکر می کنم که هیچ کس نمی تواند استدلال می کنند که نبود یک فقیر.”

بعد از مسابقه, Brad Keselowski در پاسخ به سوال خبرنگار گفت که نسکار باید در نظر تنزل رتبه یک راننده زمانی که آنها درگیر متعدد در مسیر مسائل. یکشنبه حادثه سوم احتیاط Houff شده است و در مسابقه نسکار گزارش به عنوان مسئول از Martinsville مسابقه در 10 ژوئن.

احتیاط برای این حادثه Houff باعث تغییر نژاد روز یکشنبه. Austin دیلون در زمان دو لاستیک در آن احتیاط و دوباره دوم به هم تیمی تایلر Reddickکه در زمان سوخت تنها. دیلون در زمان رهبری برگزار شد و در این زمینه در دو ری استارت به پیروزی در اولین مسابقه جام پس از 2018 دیتونا 500.

نسکار به صحبت با راننده برای ‘بسیار ضعیف تصمیم’ در تگزاس در ابتدا در ظاهر NBCSports.com

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>