دوشنبه تقلا: تایگر وودز ” آینده مبهم جان رحم را گسترش

جان رحم ضربان زمینه از سال جک نیکلاس نشان می دهد COVID-19 تشخیص تایگر وودز بازگشت به رقابت Bryson DeChambeau نتواند علامت و بیشتر در این هفته این برنامه از شنبه تقلا:

1. جان رحم باز بزرگ سرب در یادبود قبل از حلق آویز در سه شات پیروزی بر Ryan پالمر.

غذای آماده: این یک وحشی دور نهایی به صورت رحم که منجر هشت عکس به عنوان او به سمت عقب نه در Muirfield ایجاد کرد. چند سیار عکس کمرنگ است که استفاده به عنوان او به سمت par-3 16th, که در آن او از دست رفته سمت چپ سبز. ما می دانیم چه اتفاقی می افتد بعدی: رحم آمار آنچه که او به نام بهترین کوتاه-بازی شات خود را حرفه ای – ظریف زمین که trickled به جام برای یک حرکت-تغییر مرغک به او فقط به اندازه کافی کوسن به بازی پایانی دو سوراخ.

تصویری تکرار بعدها نشان می دهد رحم توپ نقل مکان کرد و کمی منجر به یک ضربه پنالتی. که تبدیل مرغک خود را به یک دیو. و آن را تبدیل پنج شات پیروزی به سه شات مزیت است.

مهم نیست. نتیجه همان بود. اما آن را هنوز هم تلخ و شیرین بود: “این مایه تاسف است که یک ستاره در باور نکردنی شات,” او گفت:.

رحم در جهان شماره 1: ‘زیبا سورئال به آن فکر می کنم این اتفاق به سرعت’

2. با رحم پیروزی و Rory McIlroy تکمیلی در خارج از top 30, رحم شد, ردیف 1-رتبه بندی بازیکن در جهان برای اولین بار.

غذای آماده: این یک موضوع که اگر رحم خواهد صعود به بالای نقطه بسیار زیاد خود مهارت های ترکیبی نادر از قدرت و لمس است. تنها چیزی که نگه داشتن رحم به عقب و یا پس از آن به نظر می رسید – شد بلوغ خود را, اما او ساخته شده گام های بزرگ در آن منطقه نگه می دارد و خود را در دوره combustions به حداقل برساند. ازدواج کرده و در حال حاضر 25 او را توسعه داده است به گرد و فردی با یک دنیوی چشم انداز. (خواندن افکار خود را در این بیماری همه گیر.)

رحم سوم-سریع ترین راه برای رسیدن به شماره 1 پس از تبدیل نرم افزار پس از تایگر وودز و Jordan Spieth. رحم مسیر را به بالا بود فوق العاده شیرین او به عنوان ضرب و شتم یک بنای یادبود میدان که قوی بود به طور منظم فصل فیلد در رکورد.

جک و باربارا: نیکلاس’ آزمایش مثبت برای COVID-19 مارس

3. جک نیکلاس نشان داد که او و باربارا تا به حال آزمایش مثبت برای COVID-19 مارس.

غذای آماده: این یک پذیرش خیره کننده از نیکلاس است که همسر خود را تبدیل به 80 سال جاری است و در معرض خطر گروه سنی برای ویروس. در CBS نیکلاس گفت که او تا به حال علائم خفیف (سرفه و گلو درد) که “نمی آخرین طولانی” در حالی که باربارا بود و بدون علامت.

پیش از آن در هفته نیکلاس ابرو مطرح شده زمانی که او گفت که او برنامه ریزی شده به لرزش دست یادبود برنده بر 18 به عنوان سنت. در حال حاضر ما می دانست که چرا او تا به حال بهبود بود و آنتی بادی; هر چند CDC است هشدار داد که این افراد ممکن است هنوز قادر به دریافت این ویروس دوباره و دوباره.

در پایان نیکلاس تصمیم گرفتند برای یک مشت دست انداز.

‘قطعا باید بیشتر تکرار’: ببر recaps هفته در یادبود

4. در اولین شروع خود را در پنج ماه تایگر وودز بسته با 76 به پایان رسید و در یک کراوات برای 40.

غذای آماده: وجود دارد یک کمی از همه چیز در جنگل’ اولین اقدام پس از Riviera: به طور معمول ترد آهن بازی (5 SG: رویکرد); آسیب ترساندن; تجمع را برش; و مقدار زیادی از فقیر قرار دادن. آن را به یک هفته است که در آن او را شکست همتراز تنها یک بار (71 پنج شنبه).

جنگل رتبه 56 از 74 در قرار دادن گفت: پس از آن که او استفاده می شود به بازی به عنوان بسیار شکستن نسبت به جلسات تمرین در فلوریدا. او گفت: “نوسان احساس خوب” حتی اگر او به نظر می رسد باید پاپ در خفاش خود را با سرعت clubhead در حدود 110 مایل در ساعت و سرعت توپ که به ندرت تحت الشعاع 170. که ممکن است مشغول به کار در شرکت سریع fairways در Muirfield ایجاد کرد اما او باید به سطح شیب دار و حمل توپ دورتر در چه باید کولر, رطوبت هوا در TPC هاردینگ پارک.

جنگل فقط می گویند که ما می خواهیم او را دوباره ببینم “به زودی” اما به نظر می رسد بعید است که او توپ را روی گوه در دو هفته در WGC در ممفیس. باید او بازی آن ؟ قطعا. خود بازی آماده نیست و به رقابت در برابر بهترین در جهان است. اما او به نظر می رسد متعهد به محدود کردن فشار بر خود را شکننده بدن.

کمبلی: DeChambeau “خارج از محدوده در بیشتر راه بیش از یک’

5. Bryson DeChambeau را بکن بکن سکس با اجرای آمد به توقف screeching با از دست رفته قطع در یادبود.

غذای آماده: ورود به هفته بزرگ Bryson شد شرط بندی های مورد علاقه پس از نخ کشیدن برگهای توتون وامثال هم هفت متوالی بالا-8 پس از اتمام از جمله یک پیروزی قاطع در اخیر خود در شروع موشک وام مسکن کلاسیک که در آن او به رهبری این زمینه در هر دو رانندگی فاصله و قرار دادن.

عقل متعارف پیشنهاد او می تواند حتی راحت تر در یک محل مانند Muirfield ایجاد کرد که راهنمایی کردن در 7,500 متری و پیشنهادات سخاوتمندانه فرود مناطق – به خصوص اگر یک بازیکن می تواند پناهگاه و doglegs مانند DeChambeau می کند.

واضح است که او نمی باید بهترین چیزهای که او دور از 73-76. اما او در اوایل خروج (و دیگری گرفتار در دوربین لحظه از بد اخلاقی) ارائه خواهد شد و حتی بیشتر مهمات برای منتقدان بر این باورند که او پر زور بازی نخواهد ترجمه برای گلف را stiffest آزمون, وقتی شرکت, نرم و صاف کردن سبزی و مچ پا خشن. این بازیکن پس از همه, که ندارد یک پایان بهتر از 15 در عمده. ما به زودی خواهید پیدا کردن که آیا او به اندازه کافی کالا در زمانی که او طول می کشد او حمله هوایی به مجتمع پلاستیک طبرستان هاردینگ پارک.

چه چیز دیگری ما در حال صحبت کردن در مورد …

null
تهی

دلیل شماره 5,295 چرا گلف بزرگترین (و بیشتر ساده لوحانه) بازی: داستین جانسون عملکرد در یادبود.

تازه یک پیروزی سه هفته پیش در مسافران DJ استراحت و آماده برای حمله به Muirfield ایجاد کرد که در آن او تا به حال شش-20s از جمله یک کراوات برای هشتمین سال گذشته است.

در اخیر شروع به او را ضرب و شتم هر کس در این زمینه است. در مراسم یادبود او به ضرب و شتم دقیقا یک (فقیر دیوید Lingmerth).

خود را دور متوالی از 80 مشخص بدترین 36-سوراخ نمره از تور خود را حرفه ای.

بدترین!

اما اگر وجود دارد هر کسی که می تواند لرزش خاموش clunker آن جانسون.

با دوم Korn تور کشتی پیروزی دیویس رایلی یک پیروزی دور از PGA Tour

آن را به نظر نمی آید مانند دیویس رایلی باید صبر کنید تا سقوط 2021 برای PGA Tour کارت بعد از همه.

23-در سال, گل میخ برنده دوم Korn تور کشتی مراسم سال روز شنبه در ساخت مرغک در سه تا از گذشته خود پنج سوراخ را به عنوان در سن آنتونیو. که تقریبا تضمین می کند او را از بودن در میان بالا 10 در پایان این فصل که بدان معنی است که او باید وضعیت مشروط بر 2020-21 PGA Tour و واجد شرایط برای مخالف زمینه حوادث.

اما حتی بزرگتر تشویقی را نیز در درون خود درک: با یک پیروزی – سوم – او به شما کسب درآمد از طریق مسنجر ارتقاء به PGA Tour. او باید 11 فرصت های بیشتر در سال جاری و شما باید شانس خود را برای nab برنده شماره 3.

Finau (66): با الهام از Bryson به نوسان سخت تر

به عنوان ما نوشت: در این فضا در هفته گذشتهحداقل یکی از این تور بزرگترین hitters در تلاش است برای اضافه کردن بیشتر طول پس از تماشای DeChambeau اخیر دستاوردهای.

تونی Finau گفت که او “الهام” با تماشای DeChambeau باش راه خود را به موفقیت در تور و قول داد به اجازه دهید آن را پاره کردن و حتی بیشتر. در طول عمل او تماس گرفته شده تا برای 206-مایل در ساعت سرعت توپ, اما این نوع از unhinged قدرت نیاز به صرفهجویی و کاربردی برای شرکت در دوره های بخشنده تر از Muirfield ایجاد کرد.

نوشت بیشتر در این داستان هفته گذشتهاما Finau به تصویب رسید که سه چهارم 75 درصد نوسان بر روی هدف به نگه داشتن توپ در بازی بیشتر. اما این رویکرد محافظه کارانه است و نفی آنچه که باید او را بزرگترین مزیت و پس از آن طراوت به شنیدن این که او به هوا آن را بیشتر در سال 2020 و فراتر از آن.

زود بازده مثبت: در هفته گذشته Finau رتبه هفتم در زمینه توپ را روی گوه.

آن را به ارزش نظارت رفتن به جلو.

این هفته برندگان جایزه …

رفتن زیر چاقو: Muirfield ایجاد کرد. آغاز این هفته, جک را در محل تعطیل خواهد شد به عنوان آنها شروع به کار در یک پروژه نوسازی که شامل همه سبزی و پناهگاه در حال بازسازی است. همتراز 5 پنجم که به عنوان ساده ترین در این دوره نیز دوباره طراحی شده برای گسترش منطقه فرود و تبدیل به یک پر 4 برای بازی در مسابقات. برخی از سبزی و كم نیز خواهد شد نقل مکان کرد به منظور افزایش چالش. دست و پنجه نرم کردن برای 2021.

نکته کلاه: چاد خوانده شده را علامت. مدیر زمینه در Muirfield روستا بود MVP از این کلمبوس دو هفته به او تحویل دو wildly مختلف و دیدنی تست در حالی که هل دادن بهترین بازیکنان در جهان به نقطه شکستن. آن را کاملا در نظر گرفته و به خوبی اجرا شده است.

گشت: Xander Schauffele. هشت پر در یک نقطه Schauffele حساس هم سه دور متوالی از پر و یا بهتر به موشک تا رهبران به یک کراوات برای 13th. نرم افزار نرم افزار سنگ زنی مانند آن.

پول ساز: مت فیتزپاتریک: شرایط سخت است ساده ترین راه برای جدا کردن بازیکنان و فیتزپاتریک در زمان استفاده با بسته شدن 68 بود که به دور بعد. به عنوان یک نتیجه او به پایان رسید و در سوم یک دیدار برای هر دو Fitzpatrick و موقت caddie جیم “استخوان” مک کی بود که پر کردن در برای Muirfield ایجاد کرد دو هفته.

بروکس Koepka را مزاحم زانوی چپ “هنوز همان’

رسما یک نگرانی: Brooks Koepka. چهار زمان اصلی قهرمان نیست شبیه خودش در این سال و آن را تبدیل شدن به روشن است که او احساس نمی کند مثل خودش یا. Koepka که گره خورده است و برای 62 در یادبود نشان داد که او تا به حال یک MRI در هفته گذشته در دردسر زانوی چپ و این که “هیچ چیز تغییر کرده است:” حیله گر او هنوز 100 درصد است. سپس او اضافه کرد: “ما آن را کشف کردن که ما انجام می شود اما زمان کمی در این سال به انجام هر گونه روش دیگر برای کاهش ناراحتی. ایالات متحده باز است در اواخر ماه سپتامبر. کارشناسی ارشد است در اوایل ماه نوامبر است. و سپس سال جدید است و مناسب در اطراف گوشه. اوه.

پادشاه ظرافت: فیل مایکلسون. او مطمئن است یک راه برای مطمئن شوید که او مارک قهوه کاملا از نظر دوربین حتی در حالی که در سبز. اگر تنها گلف خود را به عنوان خوب به عنوان بازاریابی – او گره خورده است برای 54.

نقل قول هفته: جک نیکلاس. در برنامه تلویزیونی, جک خواسته شد تا افکار خود را بر روی افزایش فاصله رانندگی در تور و یک بار دیگر او تحویل داده: “USGA باید از خواب بیدار دیر یا زود R&A. آنها نمی تواند نگه دارید دفن سر خود را با این. آنها تماشای تلویزیون است. … بچه ها, stop, ‘مطالعه’ و انجام کاری را به شما لطفا؟” و مطالعه است که دقیقا آنچه که آنها در حال برنامه ریزی برای انجام کار حداقل تا پایان سال با استناد به این صنعت مبارزات از طریق coronavirus بیماری همه گیر. بنابراین نیکلاس احتمالا همان چیزی که گفت بعد ماه ژوئن بیش از حد متاسفانه.

صدای جیر جیر از هفته (به طور معمول): ادی Pepperell. هممم … تعجب می کنم که او می تواند زیر به tweeting در اینجا ؟

شما ممکن است از دست رفته: تیلور Pendrith. کانادا در حال حاضر پاره سه متوالی بالا-3 پس از اتمام در Korn کشتی مدار حرکت او را به شماره 3 در این لیست امتیاز. اما با فارغ التحصیلی به تاخیر افتاد تا 2021 او نیاز به شروع تبدیل آن به Ws اگر او می خواهد برای دریافت کارت خود را حتی سریعتر.

فراخوانی برای پشتیبان گیری: جاستین توماس. در دور سوم زمانی که شاخص حرارت رخنه کرد بالای 100 درجه جاستین توماس’ به طور منظم caddie جیمی جانسون احساس سرگیجه و تا به حال به دست کردن کیسه به توماس’ پدر مایک. هر چند او احساس بهتر Johnson نمی caddie برای JT در دور نهایی یا زمانی که آن را فقط به عنوان گرم است. توماس گره خورده است برای 18.

دمیده فانتزی انتخاب هفته: Webb سیمپسون. ‘Twas یک هفته بزرگ برای FedExCup رهبران از جمله سیمپسون که در نورد با دو برد و سه ثانیه در سال گذشته است. در عوض او به ضرب و شتم تا اوایل و اغلب بسته بندی کیسه های خود پس از دور 76-74. آن را تنها دوم خود را از دست رفته کاهش از مارس 2019. آه.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>