McCourty دوقلوها ستایش جولیان ادلمن پاسخ به DeSean Jackson Instagram posts

جولیان ادلمن دارای پشتیبانی کامل از جدید انگلستان میهن پرستان هم تیمی.

Edelman که یهودی اخیرا به نام Philadelphia Eagles گیرنده گسترده DeSean Jackson برای به اشتراک گذاری پیام های ضد یهودی در Instagram. در حالی که میهن پرستان گیرنده گسترده محکوم جکسون پیام او همچنین پیشنهاد کرد این دو برنامه را برای آموزش هر یک از دیگر در مورد نفرت و تبعیض که سیاه و جوامع یهودی چهره.

میهن پرستان دفاعی پشت Devin و جیسون McCourty ستایش Edelman برای او چگونه وضعیت به کار گرفته در هفته گذشته در “دو پوشش” پادکست.

دانلود MyTeams برنامه برای آخرین پرستان, اخبار و تحلیل های

“من فکر می کردم او یک کار عالی برای یک درک است که مهم نیست که چه وضعیت و نفرت چیزی است که ما می خواهیم در کشور ما و در جهان ما” Devin گفت: Edelman. “و (او) واقعا زده تا یک معامله بزرگ با DeSean Jackson دادن هر یک از دیگر فرصتی برای آموزش خود را.”

Edelman نشان داد او را به صحبت جکسون در مورد Instagram پست ها و گیرنده های در حال ساخت برنامه ای به “آموزش یک دیگر و رشد با هم.”

این McCourty دوقلوها نیز با تاکید بر مخالفت آنها با جکسون پست که شامل یک ضد سامی نقل قول دروغ نسبت داده شده به آدولف هیتلر.

“این ناامید کننده بود” جیسون گفت. “من درک می کنم روند فکر در تلاش برای بالا بردن مردم سیاه و اجازه دهید آنها را به درک ارزش خود را و چقدر مهم هستند. اما من فکر می کنم هر زمان که ما این را در حالی که پله در شخص دیگری و یا قرار دادن پایین جامعه دیگری — در این جنبه جامعه یهودی — قصد همه می افتد ،

“از آنجا که شما نمی توانید بالا بردن یک گروه است که شما احساس می کنید مانند شده است که تبعیض و یا به حاشیه رانده شده توسط پله در گروه دیگری که نیز از طریق رفت و خود را شکنجه و سختی.”

اتمام McCourtys کامل پادکست زیر آنها آدرس Edelman/جکسون وضعیت در ابتدای قسمت.

McCourty دوقلوها ستایش جولیان ادلمن پاسخ به DeSean Jackson Instagram پست ها در ابتدا در ظاهر NBC Sports بوستون

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>