جان رحم: با وجود ستاره که ‘بزرگترین چیپ شات’

دوبلین اوهایو — آن را برجسته لحظه جان رحم آن را می دانستند.

“Dun-سازمان ملل متحد-نون,” رحم گفت: به عنوان او راه می رفت خاموش 16th سبز یکشنبه دانستن خود تراشه در جهان در یادبود قرار بود که یک بازی در شب SportsCenter.

اما تصویری که به زودی پخش بارها و بارها به دلیل دیگری. Slow-motion با کیفیت بالا تکرار نشان داد که رحم توپ کمی نقل مکان کرد زمانی که او قرار گوه پشت توپ. در هر حکومت 9.4 که دو ضربه پنالتی و تبدیل خود را غیر محتمل مرغک به یک دیو – و همچنین عطف چه شبیه چهار شات منجر به دو شات کوسن.

رحم نمی یاد از قوانین خود را نقض تا پس از دور. PGA Tour قوانین رسمی مشت زن سفید گفت: آنها نمی اطلاع رحم از پتانسیل تخلف در حالی که او در این دوره به دلیل آنها نمی یاد از آن تا زمانی که نهایی شد و در 18th توپ را روی گوه. که نقطه رحم برداشت کرده بود یکی دیگر از سکته مغزی در 17th. سپس او را نجات داد همتراز در خانه سوراخ پس از استادانه بالا و پایین از لبه پشت.

یادبود مسابقات: Full-میدان نمرات | پوشش کامل

در حال انتظار برای مصاحبه با CBS رحم شنیده ام که PGA Tour قوانین رسمی مشت زن سفید می خواستم به صحبت کردن با او را در به ثمر رساند ،

“Oooook?” او گفت: بالا رفتن از تپه.

چند دقیقه بعد زنده در هوا رحم آموخته است که او بود که لنگر انداخت دو عکس عطف آنچه او فکر پنج شات پیروزی به سه شات پیروزی در 9-تحت 275.

دهان خود را agape, رحم گفت: “من نمی بینید یا احساس می کنید هر چیزی است.”

و سپس: “هنوز هیچ چیزی را ندارد به دور از ضربه.”

و نه پیروزی بود که چهارم خود را در تور PGA و طاقی او به شماره 1 در رتبه بندی جهانی که برای اولین بار.

در به ثمر اتاق رحم گفت: تا به حال به زوم بر روی iPad برای نشان دادن آنچه در رحم گفته بود “بسیار کم نوسان است که می تواند اساسا تنها شده من قرار دادن باشگاه و تمام چمن فقط به سادگی رفتن به پایین.”

اما پس از تماشای این ویدئو او موافقت کرد: توپ نقل مکان کرد و او سزاوار دو ضربه پنالتی.

“او نمی توانست به بیشتر از یک نجیب زاده و از آن زمان در گشاد گشاد راه رفتن” سفید گفت: “و در مورد آن بود.”

رحم نمی fazed مجازات: ‘هنوز هم یک شات بزرگ … دوره’

رحم بود و لبخند او خارج شد اتاق ازمایش کرده توسط خود caddie, آدم هیز بود که هنوز هم حمل پرچم از 18thسوراخ.

پس از آن رحم گفت: تراشه “احتمالا به پایین به عنوان بزرگترین چیپ شات. من نمی دانم اگر من تا به حال بالای آن است.”

در واقع آن را می توان به پخش فقط در SportsCenter بلکه به عنوان یکی از 10 عکس در تاریخ مسابقات است. آن را فقط به عنوان یک دیو نه یک مرغک.

“این مایه تاسف است که یک ستاره در باور نکردنی شات,” او گفت:.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>