آن زمان در نهایت به یادگیری Excel & Power BI — این آموزش مقابله بیش از حد خوب به تصویب

تجزیه و تحلیل داده های بسیار مهم برای عملیات از هر کسب و کار مدرن این روزها. این روند رفتن به ادامه: در سه سال 71 درصد از شرکت های جهانی پیش بینی یک افزایش سریع در داده های تجزیه و تحلیل ترافیک.

مایکروسافت اکسل است که شناخته شده ترین برنامه صفحه گسترده در اطراف. آن را نیز قدرتمند تجزیه و تحلیل داده های برنامه. به تجزیه و تحلیل داده ها با اکسل + Power BI بسته نرم افزاری به شما می آموزد اصول تجزیه و تحلیل داده های با غواصی عمیق به Excel, Power BI, PivotTables قدرت پرس و جو قدرت محوری و شاخص DAX.

85-درس دوره در PivotTables و محوری نمودار به شما نشان می دهد چگونه به اکتشاف و تجزیه و تحلیل داده های خام به سرعت. با تجزیه و تحلیل داده ها از دنیای واقعی مطالعات موردی شما به دست آوردن بینش به طراحی و قالب بندی گزینه های مرتب کردن و فیلتر و دسته بندی ابزار و درک داده های خام ،

قدرت بی قدرتمند خود خدمات هوش کسب و کار پلت فرم. پس از این 116-درس دوره شما قادر خواهید بود برای اتصال به صدها نفر از منابع داده ساخت مجتمع رابطهای مدل و طراحی خیره کننده interactive dashboards از ابتدا.

این مقدمه به قدرت پرس و جو قدرت محوری & داخ دوره دهانه ساعت هفت و 90 درس است. شما خواهید آموخت که قدرت پرس و جو دست با استفاده از داده های نمونه از داستانی سوپر مارکت های زنجیره ای. تمام اصول طراحی پایگاه داده و عادی هستند, تحت پوشش, بنابراین شما احساس اعتماد به نفس مصرف هر گونه مجموعه داده. شما همچنین باید یاد بگیرند اساسی داخ نحو و همچنین این برنامه شایع ترین استفاده از توابع.

به تجزیه و تحلیل داده ها با اکسل + Power BI بسته نرم افزاری در حال حاضر فروش فقط برای $24.99 یک 95% تخفیف از قیمت اصلی.

قیمت موضوع را تغییر دهید. نرم افزار شامل نمی شود.

نگه داشتن اتصال شما امن و بدون یک صورتحساب ماهانه. یک عمر برای به اشتراک VPN نامحدود برای تمام دستگاه های خود را با یک بار خرید از این ابزار جدید هک فروشگاه و تماشای Netflix, Hulu و یا بدون محدودیت های منطقه ای.

خرید در حال حاضر (80% off) >

عکس پوشش از طریق Pikist

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>