ایالت آیووا آگهی اطلاعات مالی قابل توجهی انشعابات هیچ کالج فوتبال فصل

در نامه ای به Iowa State جامعه ISU مدیر ورزشی جیمی Pollard دقیق واقعیت است که بخش ورزشی در سراسر کشور روبرو هستند در میان coronavirus بیماری همه گیر.

در بیان همین دلیل است حیاتی برای تلاش به بازی فوتبال در پاییز Pollard نشان داد که ضربه مالی ایالتی آیووا — هر دو ورزشی اداره و دانشگاه خود را اگر وجود دارد هیچ سقوط ورزش در سال 2020 است. ورزشی “وزارت” را متحمل می شوند حدود 40 میلیون دلار در هزینه های تهی دست در شش ماه آینده” در حالی که دانشگاه از دست دادن درآمد برای آن صندوق آموزشی برای 2021 سال مالی “است که بیش از $41 میلیون” پولارد گفت.

در بالا از آن Pollard گفت: مجموع درآمد از ضرر و زیان و هزینه ها در ایالت آیووا “از آنجا شروع COVID-19 از طریق Aug. در 23 سال 2020 تخمین زده می شود اضافی $73 میلیون نفر است.”

“من احساس می کنم آن ضروری است و به موقع به روشن شدن دلایل که چرا ما در حال انجام همه چیز را در قدرت ما را امتحان کنید و با خیال راحت بازی کالج ورزشی در این پاییز” پولارد نوشت. “برخی از مردم به اشتباه قاب این موضوع به عنوان ایمنی در مقابل نسل درآمد. این واقعیت ساده است که واقعیت نهفته در جایی در وسط.”

پولارد گفت: ایمنی ISU اولویت است اما اذعان کرد که این درآمد است که می آید از فوتبال — تلویزیون قرارداد که مهمترین آنها — بسیار مهم است “برای حفظ طولانی مدت عملیات.” پولارد همچنین اشاره کرد که چالش های مالی خواهد بریزد پایین به محلی ایمز جامعه است که بستگی به خارج بازدید کنندگان برای ISU رویدادهای ورزشی “برای بقای اقتصادی.”

“اگر این درآمد به طور چشمگیری کاهش و یا حذف ما را تهی دست تعهدات مالی. این درمان های خانگی برای داشتن تهی دست تعهدات مالی قابل توجهی هستند و نیاز ما را به کشف گزینه های که ممکن است شامل عملیاتی کاهش یا حذف اخراج و حتی حذف برنامه های ورزشی,” پولارد نوشت.

Will there be college football played at Iowa State this fall? (Photo by Matthew Holst/Getty Images)
وجود خواهد داشت فوتبال کالج در ایالت آیووا این سقوط ؟ (عکس توسط Matthew Holst/گتی ایماژ)

‘جدی ملاحظات بهداشت’

با گسترده دامنه خسارات مالی ایالتی آیووا و دانشگاه های دیگر در حال حرکت رو به جلو در تلاش برای ایمن نگه داشتن یک فصل فوتبال. پولارد می داند که آن را به یک کار بسیار دلهره آور و مخاطره آمیز سرمایه گذاری.

“ما درک می کنیم وجود دارد جدی سلامت ملاحظات است که دخیل هستند با حرکت رو به جلو با ورزش” پولارد گفت. “ما مطمئن هستیم که گروه ما می تواند به ارائه یک محیط امن تر برای ورزشکاران در ایمز (ames) که در آن آنها انگیزه هم تیمی های خود را و رقابت برای تغییر رفتار اجتماعی آنان را.”

پولارد همچنین خطاب به ایده حرکت سقوط ورزش به بهار کرد و گفت: این وظیفه از تحمل ماه دیگر از هزینه های عملیاتی خواهد بود یکی دیگر از مشکل پرش از روی مانع.

“برخی از افراد پیشنهاد کرده اند که ما باید به سادگی بازی سقوط ورزش در بهار هنگامی که با چالش های COVID-19 می شود کاهش می یابد” پولارد نوشت. “وجود دارد هیچ تضمینی وجود ندارد همه چیز را بهبود بخشد در بهار بسیاری از موانع برای غلبه بر. ترین چالش های مهمی است که ارتکاب شش ماه دیگر از هزینه های عملیاتی (تقریبا $40M در مورد ما) برای ترم پاییز با هیچ درآمد برای پوشش هزینه های آن.”

پس از تیم ملی فوتبال در بازگشت به دانشگاه در اوایل ماه ژوئن, آیووا ایالتی است در گزارش سه مثبت COVID-19 نفر از میان 160 بازیکنان و کادر تست شده است. اما دیگر FBS برنامه شده اند قادر به مهار این ویروس و همچنین مکش. مدارس مانند Clemson, North Carolina, مریلند و تگزاس مجبور به توقف تمرینات در هفته های اخیر با توجه به تعداد قابل توجهی از تست مثبت.

در ضمن بزرگ ده و Pac-12 اعلام کرده اند برنامه های خود را برای پیاده سازی یک کنفرانس-تنها برنامه برای فوتبال این سقوط. دیگر قدرت پنج همایش — ACC بزرگ 12 و SEC — هنوز در حال بررسی گزینه های خود را.

حتی پس از ده بزرگ و Pac-12 ساخته شده است که, حرکت, خوش بینی در میان تصمیم گیران در مورد فصل سرنوشت رو به کاهش است.

“در حال حاضر من نمی بینم یک مسیر در محیط فعلی به ما چگونه بازی” قدرت پنج مدیر ورزشی گفت Yahoo Sports’ پیت Thamel. “من اعتماد به نفس ما را به آنچه که همه ما فکر می کنم به صورت عادی اما ممکن است یک سال قبل از آن اتفاق می افتد.”

بیشتر از یاهو ورزشی:

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>