Antonio Brown می گوید: او گذاشت

آنتونیو قهوه ای می گوید او انجام بازی فوتبال است.

“آن زمان برای پیاده روی به دور من انجام همه چیز را در بازی در این نقطه خطر بزرگتر از پاداش” براون در توییتر نوشت. “با تشکر از شما هر کس که شده بخشی از این سفر من صمیمانه از شما سپاسگزارم برای همه چیز! زندگی می رود در 84! من دیدم من فتح ماموریت کامل خدا.”

این معلوم نیست که آیا قهوه ای بود که تا به حال رفتن به بازی دوباره به هر حال چون هیچ تیم اعلام کرده است که علاقه مند به امضای او. قهوه ای نیز هنوز موضوع را به NFL نظم و انضباط بیش از چندین کردن زمینه اتهامات که می تواند نقض لیگ را شخصی انجام سیاست.

استیلرز پیش نویس قهوه ای در سال 2010 و او تبدیل به یکی از بهترین های گسترده گیرنده در NFL پیشرو لیگ در جلب و دریافت متری دو بار در هر. اما پس از او تبدیل شد به طور فزاینده ای سخت برای مقابله با برای مربیان و هم تیمی های او معامله شد به این اظهارات در 2019. پس از یک offseason پر از درام اظهارات قطع او را قبل از او تا به حال در یک بازی برای آنها. او پس از آن امضا شده با میهن پرستان, بازی یکی از, بازی و قطع کردم دوباره. در حال حاضر قهوه ای می گوید او انجام می شود.

Antonio Brown می گوید: او گذاشت در ابتدا در ظاهر طرفدار فوتبال صحبت

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>