مایک توماس ویلچرهای برای پسر جاستین پس از به طور منظم لوپر برگ با سرگیجه

DUBLIN, اوهایو – جاستین Thomas تا به حال به تماس برای پشتیبان گیری روز شنبه در یادبود.

او caddie جیمی جانسون احساس سرگیجه به عنوان آنها بازی دور سوم در مشاوره گرما با احساس می کند مانند درجه حرارت از 100-به علاوه درجه در Muirfield ایجاد کرد. خوشبختانه برای توماس پدر و نوسان مربی مایک بود در خارج از طناب و قادر به حمل کیسه های برای نهایی شش سوراخ است. به عنوان یک مربی مایک توماس در حال حاضر در داخل تور حباب و پاک از طریق COVID-19 پروتکل های.

“من می توانم بگویم او سرگیجه و نمی باید مقدار زیادی انرژی” توماس گفت: پس از دور. “من به او گفتم بر 12 که اگر او نیاز به ترک او نیاز به ترک. فقط می خواستم مطمئن شوید که او را OK در مقابل هر دوی ما هیچ گونه نگرانی در مورد آن وجود دارد. من آمار من توپ را روی گوه شات و جیمی رفته بود و پدرم وجود دارد.”

توماس 1 در بیش از زمان و تلاش به محل باشگاه وانجمن در پایان با یک دور از 75. او حتی در پر 216.

یادبود مسابقات: Full-میدان نمرات | پوشش کامل

“آره داره چون من واقعا خوب بازی گفت:” توماس که از دست رفته در یک حذفی در اینجا در هفته گذشته. “من فقط یک بد دو (بر 16) و تا به حال یک به پایان برسد. اما من با کسانی که bogeys از آنجا که پدر من بود caddying; آن را فقط فقیر اعدام است. در یک روز هیچ کس نمی خواهد به یاد داشته باشید آن است. اما در حال حاضر آره این یک بد شانسی است.”

این دومین بار است که جاستین توماس استفاده کرده است پدر او به عنوان پیشخدمت در تور; او همچنین مایک توماس در کیسه در Kapalua در سال 2018 زمانی که جانسون نشسته به دلیل جراحت پا.

“این بازیکن و caddie نه مربی و پدر” مایک توماس گفت. “فقط تلاش به از او بخواهید آنچه را که او می خواهد من و تلاش برای به دست آوردن او را در در کمتر از او کردم.”

جاستین Thomas نمی دانم اگر Johnson احساس خوبی به اندازه کافی به حلقه برای دور نهایی در روز یکشنبه هنگامی که درجه حرارت دوباره انتظار می رود در اواسط-90s.

توماس نمی دانم اگر Johnson احساس خوبی به اندازه کافی به حلقه برای دور نهایی در روز یکشنبه هنگامی که درجه حرارت دوباره انتظار می رود در اواسط-90s.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>