Magnussen Grosjean penalised برای تشکیل دامان تخلف


هاس به نام هر دو Grosjean و Magnussen به چاله در پایان از تشکیل دامان را تبدیل به نرم و صاف کردن لاستیک در ابتدا پس از برنامه ریزی برای شروع ميانجی و خیس بود.

استراتژی تماس برداشته هاس رانندگان به عنوان بالا به عنوان سوم و چهارم پس از استراحت در این زمینه تا به حال ساخته شده سوئیچ به سطحی تخمگذار پایه برای Magnussen را اجرا کنید تا نهم.

اما این تیم اولین امتیاز مسافت فصل پرتاب شد به شک بعد از مسابقه زمانی که استوارت اعلام کرد که بررسی هر دو رانندگان بیش از یک قاعده نقض در راننده ایدز است.

این تحقیقات بر محور ماده 27.1 از مقررات ورزشی که می گوید که “راننده باید درایو ماشین به تنهایی و غیر مسلح” و محدودیت های رادیو دستورالعمل درایور می توانید دریافت خواهید کرد.

دفعات بازدید:همچنین:

Red Bull پاک بیش از اتهام شبکه خشک کردن infringementInjured هاس استراتژیست کمک را تشکیل دامان تماس بگیرید

پس از دیدار با هاس نمایندگان استوارت تلقی تیم شده بود در نقض مقررات اطراف راننده ایدز است.

“با توجه به ماده گسترده استوارت مشخص است که این تیم به دستور راننده به گودال” از FIA بولتن می خواند.

“این تیم نمی تواند ثابت کند که یکی از معافیت های ساخته شده در زیر پاراگراف A. 2. a) به g) از ویژگی های بخشنامه 011-17 قابل اجرا بود.

“بنابراین استوارت در نظر گرفتن وجود دارد نقض Art. 27.1 از مقررات ورزشی که راننده باید درایو ماشین به تنهایی و غیر مسلح.”

10-مجازات دوم قطره Magnussen از نهم تا 10 در طبقه بندی نهایی توزیع یک موقعیت به مکلارن Carlos Sainz.

Grosjean آبشار از 15 به 16 به عنوان یک نتیجه از مجازات رها پشت آلفا رومئو Kimi Raikkonen.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>