جان رحم چالش های هر خراش تازه برای شکستن 80 یا حتی 90 – در Muirfield ایجاد کرد

DUBLIN, اوهایو – Muirfield ایجاد کرد در حال حاضر بر روی لبهآن می تواند حتی بیشتر خطرناک یکشنبه با یک پیش بینی است که خواستار 95-درجه حرارت و 15 به 25 مایل در ساعت باد.

وقتی یادبود رهبر Jon رحم كم در 2:35 p. m. و او پیش بینی “بیشتر از آنچه که ما امروز اما با بیشتر باد ظاهرا.” تنها دو بازیکن در 60s شنبه با یک سوم دور به ثمر رساند متوسط 73.7. و کمی وجود دارد دلیلی برای سبزی کارکنان به سهولت با Muirfield ایجاد کرد مجموعه تحت نوسازی عمده ای آغاز هفته آینده.

خواسته برای توصیف مشکل از دوره رحم رله یک مکالمه او با caddie آدم هیز.

“آنها باید به مردم اجازه می دهد هر کس می خواهد به بازی فردا می آیند در همان شرایط ما [بازی] در” او گفت:. “برش سبزی مطمئن شوید که آنها همان سرعت پرچم در همان نقاط فقط برای مردم را به دیدن. ما فکر این باشگاه قهرمان – ابتدا باشگاه قهرمان – ممکن است شکستن 80 امروز در اینجا. این که مشکل از یک دوره.”

رحم (68) امید به باد می وزد یکشنبه و او را برای رفتن به آن را دریافت

به همین دلیل او را با خوشحالی خود را دور از 68 که گره خورده پایین نمره از روز را با ایمپلنت تاد بود که در گروه پنجم از روز شنبه.

پس از مصاحبه رحم گفته شد توسط یک خبرنگار که “شکستن 80” ممکن است underselling مشکل است. او موافقت کرد و سپس با اصلاح پیش بینی خود را برای شکستن 90.

سپس به او پیشنهاد: یک گروه از چهار خراش باشگاه قهرمانان در تقلا به احتمال زیاد نمی خواهد استراحت همتراز در شرایط مشابه تور بازیکنان مواجه شنبه.

“امروز می تواند یکی از بهترین دور از گلف من در زندگی من” رحم گفت. “این باور نکردنی, و آن را سخت به این باور چگونه منفعلانه آن آمد در مقایسه با چگونه بازی میکنم معمولا. این یک منحنی یادگیری برای من به عنوان به خوبی.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>