چگونه به تغییر ساعت برنامه گوگل دستیار استفاده برای آلارم و زمان سنج در اندروید


اگر شما با استفاده از سهام برنامه ساعت, شما احتمالا اجرا به یک موضوع در هنگام استفاده از گوگل دستیار در اندروید می باشد. به طور پیش فرض آن را تنها با استفاده از برنامه ساعت که با دستگاه خود را به مجموعه تایمر و آلارم به طور موثر نادیده گرفتن شخص ثالث خود را ساعت. اما وجود دارد یک راه برای حل این مشکل است.

باز کردن برنامه Google ضربه بزنید آیکون میکروفون و سپس به سادگی می گویند “تنظیم یک تایمر است.” شیر آیکون ساعت یا سه نقطه منو در سمت راست و سپس یک لیست از ساعت برنامه از منوی گسترده ظاهر خواهد شد.

شیر ساعت برنامه شما می خواهید به استفاده از به طور پیش فرض خود را برای تایمر تنظیم “مدت” برای یک دقیقه پس از آن آمار “انجام می شود.” در حال حاضر مطبوعات تایمر آیکون در پایین به آغاز شمارش معکوس است که به روز رسانی خود را در گوگل دستیار ساعت برنامه تنظیمات در همان زمان. بررسی اطلاعیه و یا باز کردن برنامه ساعت با تایمر تنظیم برای یک دقیقه و سپس انصراف از آن را به پایان برساند تا اینجا.

شما می توانید به روز رسانی این ساعت تنظیم در هر زمان با استفاده از برنامه Google اما این امر در جهانی به گوگل دستیار خود را در سراسر دستگاه. که به معنی شما لازم نیست برای نگه داشتن رفتن به گوگل برنامه هر زمان که شما می خواهید برای تنظیم یک تایمر — فقط آتش تا گوگل دستیار مانند معمول و شما تمام مجموعه!

نگه داشتن اتصال شما امن و بدون یک صورتحساب ماهانه. یک عمر برای به اشتراک VPN نامحدود برای تمام دستگاه های خود را با یک بار خرید از این ابزار جدید هک فروشگاه و تماشای Netflix, Hulu و یا بدون محدودیت های منطقه ای.

خرید در حال حاضر (80% off) >

پوشش تصویر و تصاویر توسط استفان پرکینز/ابزار هک

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>