فیلم آهنگ Rulon گاردنر اوج پایین در سال های پس از طلا

Rulon گاردنر است, زندگی آرام, زندگی, تنها راه او آن را دوست دارد.

او 48 در حال حاضر به فروش می رساند بیمه و دارای شغل دوم مربیگری کشتی در سالت لیک سیتی-منطقه دبیرستان.

آن بوده است که 20 سال پس از گاردنر 2000 به 1 underdog, ضرب و شتم سه بار مدال طلا الکساندر Karelin در Greco Roman سنگین وزن نهایی در سیدنی بازی در یکی از بزرگترین ناراحتی در تاریخ ورزش.

داستان زندگی او پایان ندارد وجود دارد. نه با یک شات.

“زندگی من” او در مصاحبه ای گفته “بوده است coaster غلتکی.”

برنده طلا شد شروع یک سوار آغاز شد که با پسر مزرعه از وایومینگ فوری تبدیل مشهور است.

فقط به عنوان او کاهش را به زندگی او صحبت از ملت دوباره زمانی که یک دلخراش, برف, تفرج چپ او را با سرمازدگی شدید آن هزینه او را یک پا و تمام احساس خود را در پا. از آنجا به دنبال یک موتور سیکلت تصادف یک غیر محتمل باز گشت به برنز در سال 2004 سقوط هواپیما وزن در انتها در 474 پوند در “بزرگترین بازنده” واقعیت نشان می دهد و از دست دادن میلیون ها پس از گرفته شدن در یک کلاهبرداری املاک و مستغلات.

همه که و بیشتر وقایع در “RULON” یک فیلم مستند به زودی در المپیک کانال.

آدم ایروینگ مدیر گفت: او 18 در زمان بازی های المپیک 2000 و ناآشنا با گاردنر داستان تا زمانی که او نزدیک شد در مورد ساخت این فیلم است.

“من تا به حال به نگاه کردن ‘Rulon گاردنر'” ایروینگ گفت. “در عرض 10 ثانیه از خواندن خود را در صفحه ویکیپدیا, من می دانستم که این امر می تواند سخت به ظروف سرباز یا مسافر تا این فیلم به دلیل داستان زندگی خود را تا به بسیاری از لحظات دراماتیک نمی شوید که مسائل.”

Karelin است که در مقایسه با داستانی فوق بشری باکسر روسیه ایوان Drago از “Rocky IV.” قبل از جلسه گاردنر, کشتی گیر شناخته شده به عنوان “خرس روسی” برنده 887 از 888 مسابقات بود و نه تسلیم یک نقطه در شش سال شده است و یا مورد ضرب و شتم در 14. او اختراع حرکت بود وحشتناک معکوس بدن آسانسور که در آن او را پرتاب حریف خود را در پا برای اولین بار بیش از سر خود را.

گاردنر به پایان رسید هرگز بالاتر از پنجم در رقابت های بین المللی و تلاش برای به دست آوردن گذشته خود را در نیمه نهایی حریف در سیدنی. رسانه ها به تصویر کشیده طلا-مدال مسابقه به عنوان یک تاجگذاری برای Karelin او به عنوان رهبری به دوران بازنشستگی است.

“وقتی که من راه می رفت خارج وجود دارد, آره من عصبی” گاردنر گفت: دو دهه بعد. “من باور خودم ؟ آره. من فکر می کنم من می توانم او را ضرب و شتم? هیچ. آیا من شانس ؟ 100 درصد است.”

فیلم برداری از جذبه گاردنر, ضرب و شتم جهان بزرگترین کشتی گیر, اما این فقط یک underdog story. غیر محتمل المپیک افتخار تعریف گاردنر اما پس از انجام این تجربه نزدیک به مرگ و دیگر وقایع ناگوار که آمده راه خود را.

گاردنر است که راوی با نظرات خود مربی سابق و روزنامه نگاران که داستان خود را. برخی از آرشیو تصویری و به خصوص فیلم از درمان برای سرمازدگی هرگز نشان داده شده است قبل از.

باز کردن عکس باید گاردنر حمل گوساله و ضربه زدن در اطراف یک مزرعه های لبنی در نزدیکی Logan Utah. گاردنر, خانواده, دیگر, وایومینگ, dairy farm که در آن او بزرگ شده.

برای جوانترین نی و ویرجینیا گاردنر نه کودکان, دوران کودکی, همه چیز در مورد سخت کار می کنند و کارهای. در میان همکلاسی های او یک شی از تمسخر برای اضافه وزن و داشتن یک ناتوانی در یادگیری است که او را در پنجم-درجه سطح خواندن زمانی که او از دبیرستان فارغ التحصیل شد. او تا به حال ستیز رابطه با پدر خود. مادر او یک بافر بین دو و پایدار منبع عشق و حمایت است.

کشتی ارائه شده فرار از اسیاب زندگی در مزرعه و در عین حال او را ندارد او دبیرستان را در تیم اول دانشگاه یا دانشکده تا سال آخر خود را. او چپ دانشگاه نبراسکا با یک سخت به دست آورده در رشته تربیت بدنی و شروع به رقابت در سطح بین المللی در سال 1996.

“معجزه در حصیر” او را تبدیل به یک قهرمان آمریکایی. او دور در نشان می دهد بحث مدار مالش آرنج با ستارههای و انباشته مبالغ زیادی از پول با تشکر تایید می پردازد.

بد شانس و بد تصميم گرفت هرگز بیش از در سال 2002 زمانی که او جدا از خود, برف, در, وایومینگ, بیابان. او سوار aimlessly به تاریکی سقوط کرد به پایان رسید تا در یک رودخانه کم عمق و trudged از طریق برف به یک پایه از درختان. مرطوب و بدون پتو و یا مواد غذایی او صرف شب در درجه حرارت زیر صفر. جستجوگران در بر داشت او را صبح روز بعد.

شاید در پایین ترین نقطه خود رسید که او برای ورشکستگی زمینه در سال 2012. یک معامله به منظور توسعه یک چشمه رفت و بد و گاردنر گیر کرده بود با توجه تقریبا 3 میلیون دلار. او تا به حال به فروش طلا و مدال برنز که او از جبران و حراج کردن دیگر یادگاری.

نه خطاب در این مستند بودند گاردنر مورمون و چهار ازدواج شکست خورده.

“کسانی که به نوعی خصوصی” گاردنر گفت. “وجود دارد برخی از چیزهایی که شما نمی آوردن.”

مادام العمر خود را نبرد با وزن بود و نه محدودیت. در واقع این موضوع اساسی و یک صحنه او را در آشپزخانه خود را با صحبت کردن به خود سگ کوچک است که به خصوص در حال حرکت است. او نمی خواهد فاش وزن خود را در طول مصاحبه اخیر اما محاسبات ریاضی نشان می دهد او بیش از 400.

او گفت که او را از دست داده و 30 پوند در ماه گذشته, با تشکر برای کار کردن با یک مربی و برش قندهای تصفیه شده و مواد غذایی فرآوری شده را از رژیم غذایی خود را. او گفت: هدف این است که برای بازگشت به کشتی خود را وزن 265.

“من به خوبی بیش از 150 پوند بیشتر به از دست دادن” او گفت:.

گاردنر به فروش می رسد تجهیزات پزشکی قبل از پیوستن به یک سازمان بیمه در پیزان یوتا دو سال پیش. در حدود همان زمان او را استخدام کرد تا به عنوان سر مربی تیم کشتی در هریمن (یوتا) ،

این اعتصاب او کمی خنده دار, بعد از همه, او را از طریق رفته است که او را با خوشحالی حل و فصل را به یک بیمه حرفه ای.

“این همه در مورد کاهش خطر انتخاب کردن بهتر است.” “مردم از من بپرسید” چه شما بدانید در مورد امنیت؟’ گفتم: “اجازه بدهید من به شما بگویم که برخی از داستان است.'”

___

بیشتر AP ورزشی: https://apnews.com/apf-sports و https://twitter.com/AP_Sports

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>