چلسی v. Man United نیمه نهایی جام حذفی: چگونه به تماشای جریان


چلسی – منچستر یونایتد دوم از دو حماسه نیمه نهایی جام حذفی در ورزشگاه ومبلی آخر این هفته به عنوان اوله گونار Solskjaer و فرانک لمپارد قفل شاخ در روز یکشنبه (شروع زمان 1 بعد از ظهر ET).

[ LIVE: دنبال نیمه نهایی جام حذفی ]

تیم فرانک لمپارد و ایالات مدیر اوله گونار Solskjaer هر دو به امید بالا چهار پس از اتمام در لیگ برتر به عنوان یک وسیله نقلیه برای بازگشت به لیگ قهرمانان اما برنده یک جایزه در اولین فصل در شارژ نیز بسیار خوب است.

برنده این بازی به بازی در برابر باکاری سانیا, آرسنال, به عنوان آنها شوکه منچستر سیتی با پیروزی 2-0 در نیمه نهایی جام حذفی در روز شنبه.

Solskjaer کنگره در لمپارد پیش از این بازی به عنوان تیم گفته است که ایالات کردم چند ضربه پنالتی گیری رفتن راه خود را و Solskjaer معتقد است ‘روایت’ ساختمان در برابر تیم خود را.

اما هر دو نیز که ارزش این جام از نظر هر دو تیم حرکت و اعتقاد نه به ذکر است آنچه در آن می تواند به معنای به یک مدیر جوان ایمان از هواداران خود و کارفرمایان است.

ایران برای آنچه در آن ارزش است برجسته چلسی در این فصل به لحن 4-0 و 2-0 برنده است. در لیگ برتر بازی کند. با چلسی در اصل از لیگ قهرمانان اروپا به لطف 3-0 پا برای اولین بار از دست دادن خانه به توانا بایرن مونیخ این است که لمپارد در آخرین معقول امید برای یک جایزه در سال اول خود را به عنوان مدیر در استمفورد بریج.

اخبار تیم

چلسی باید مسیحی Pulisic روی نیمکت به عنوان فرانک لمپارد را تایید کرد او کمی آسیب دیدگی عضلانی به عنوان ماسون کوه جایگزین او در ترکیب است.

Man United سوئیچ به 3-4-3 و چپ رزمی, گرینوود و میلان روی نیمکت به عنوان Solskjaer سوئیچ تیم خود را در اطراف.

چگونه به تماشای نیمه نهایی جام حذفی: چلسی – منچستر یونایتد, جریان, زمان شروع

کیکآف: چلسی – منچستر یونایتد 1 ساعت و یکشنبه
کانال تلویزیون: None
آنلاین: جریان از طریق ESPN+
زنده به روز رسانی: جام حذفی در نیمه نهایی NBCSports.com

Follow @NicholasMendola

چلسی v. Man United نیمه نهایی جام حذفی: چگونه به تماشای جریان در ابتدا در ظاهر NBCSports.com

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>