Blue Jays مجاز به بازی در کانادا

TORONTO Blue Jays در حال تبدیل شدن به یک برنامه پشتیبان گیری پس از پیدا کردن آنها نمی شود مجاز به بازی هر بازی در تورنتو راجرز مرکز این فصل است.

آنها فقط نمی دانند که چه چیزی برنامه ریزی نشده است.

“من 100 درصد اعتماد به نفس ما باید به وضوح در چند روز آینده,” جیز رئیس جمهور و مدیر عامل شرکت مارک شاپیرو گفت: روز شنبه در یک کنفرانس تلفنی ساعت پس از دولت فدرال را رد کرده و باشگاه برنامه ای برای استفاده از ورزشگاه خانگی خود با استناد به نگرانی در مورد عقب و جلو سفر بیش از ایالات متحده, مرز.

“از طریق یک سری از تماس با (MLB) کمیسر (راب مانفرد) امروز زمان زیادی را صرف صحبت کردن در مورد جایگزین… من هیچ چیز را احساس نمی است به اندازه کافی روشن نشده است.”

قبل از دولت فدرال تصمیم جیز آبی گفته خود بهار-مرکز آموزش در Dunedin, Fla., بود خود را به احتمال زیاد محل برگزاری بازی اگر آنها نمی تواند بازی در تورنتو است.

اما COVID-19 ضربه فلوریدا سخت در هفته های اخیر با برخی از تماس با دولت جدید کانون virus.

بوفالو اخبار هفته گذشته گزارش که جیز آبی رسیده اند به صاحبان خود را سه برابر یک تیم در بوفالو, n. y., به بحث در مورد امکان استفاده از Sahlen زمینه است.

شاپیرو گفت: هر دو گزینه در حال حاضر در جدول و همچنین به عنوان ایده به دنبال در جای دیگر اگر نیاز باشد.

Dunedin است که “100 درصد seemless آماده برای رفتن” از نظر امکانات. اما بازیکن چالش های بهداشتی وجود دارد.

Sahlen زمینه دقیقه به دور از صلح پل اتصال فورت ایری, Ont., و بوفالو ارائه تسهیلات و زیرساخت ها چالش ها و نیاز به آورده شود “تا به لیگ استانداردهای” قبل از تورنتو برنامه ریزی صفحه اصلی-درب بازکن 29 جولای برابر جهان سری قهرمان اتباع واشنگتن.

“بوفالو را محل ما صرف بیشتر وقت خود را در 10 روز گذشته… (اما) بسیاری ما را مجبور به انجام. من با اعتماد به نفس آن را یک جایگزین مناسب با میزان منابع ما تمرکز صرفا بر روی بوفالو.

“این یک لیگ تسهیلات و تیم ما در بازی برابر در حال بازی در لیگ برتر امکانات.”

بوفالو شهردار بایرون قهوه ای استفاده از رسانه های اجتماعی برای حمایت از ایده جیز در شهرستان خود را.

“به عنوان شهردار بوفالو, من دوست دارم برای دیدن @BlueJays بازی در Sahlen زمینه” قهوه ای ” در توییتر.

جیز آبی خواهد بود که تنها MLB تیم نمی تواند بازی خود را در خانه معمول ورزشگاه در طول 60 بازی فصل که شروع می شود در هفته آینده. تورنتو برنامه ریزی شده است برای شروع فصل در تاریخ 24 ژوئیه در خلیج تمپا.

در حالی که دولت به چراغ سبز به آبی جیز برای برگزاری اردوگاه آموزشی خود را در مرکز شهر امکانات در طول COVID-19 همه گیر بدون نرمال 14 روز در قرنطینه برای کسانی که وارد کانادا, اتاوا گفت: هیچ یک درخواست مشابه برای راه اندازی کانادا تنها MLB تیم در دیدار با تیم به طور منظم فصل بازی کند.

وزیر مهاجرت مارکو Mendicino گفت: برگزاری بازی خواهد بود ریسک از اردوگاه های آموزشی.

“اما بر خلاف پیش فصل آموزش به طور منظم فصل بازی خواهد نیاز به تکرار مرزی سفر آبی جیز بازیکنان و کارکنان و همچنین به عنوان حریف تیم به داخل و خارج از کانادا است. از نگرانی های خاص, the Toronto Blue Jays مورد نیاز خواهد بود برای بازی در مکان های که در آن خطر انتقال ویروس بالا باقی می ماند” Mendicino در بیانیه ای گفت.

“بر اساس بهترین و در دسترس عمومی, توصیه های بهداشتی ما به این نتیجه رسیدند مرزی سفر مورد نیاز برای MLB فصل به طور منظم بازی نمی خواهد به اندازه کافی محافظت کانادایی’ ایمنی و بهداشت. به عنوان یک نتیجه, کانادا نخواهد بود صدور منافع ملی معافیت برای MLB را فصل به طور منظم در این زمان است.”

شاپیرو به نام تصمیم ناامید کننده بود اما گفت که او جهات آن. او به مقامات بهداشت اعتباری برای کاهش گسترش ویروس.

اتاوا تبدیل جیز آبی’ طرح با وجود دولت انتاریو داشتن تایید آن در اوایل این هفته.

“انتاریو افسر ارشد پزشکی از سلامت تصویب امن ترین طرح ممکن است در این رویداد لیگ اصلی بیس بال (بود) مجاز به بازی بازی فصل در تورنتو” ایوانا Yelich, Premier داگ فورد سخنگوی گفت: در یک ایمیل. “ما از دولت فدرال تصمیم به اجازه می دهد مرزی سفر در این زمان به عنوان ما همچنان به مبارزه برای جلوگیری از گسترش COVID-19 در انتاریو و در سراسر کانادا است.”

شهردار تورنتو جان حزب محافظه کار گفت که او را درک تصمیم گیری است.

“همه دولت ها به خوبی با هم کار سعی کنید برای رسیدن به یک پاسخ مثبت در این اما همه ما می دانستیم که وجود دارد هیچ پاسخ آسان به رغم فوق العاده دقیق پروتکل های مطرح شده توسط هر کس در ارتباط با Blue Jays و لیگ اصلی بیس بال” حزب محافظه کار در بیانیه ای گفت.

Blue Jays پارچ Hyun-Jin ریو صحبت در مورد وضعیت از طریق یک مترجم.

“COVID-19 هنوز هم وجود دارد و وجود دارد سختکوش مردم در خط مقدم تلاش برای مبارزه با ویروس. شما باید به احترام دولت کانادا تصمیم به حفظ امنیت ملی” گفت: Ryu.

“ما حتی نمی دانیم که در آن ما می رویم به پایان رسید تا بازی به طور منظم فصل بازی اما بازیکنان ما همه فقط تلاش برای رالی با هم.”

شاپیرو گفت: هر تصمیم برای ورزشگاه ساخته شده است هیچ چیز جایگزین خواهد شد بازی در کانادا است.

“ما حرکت رو به جلو با هیچ بهانه ای. همه ما جایگزین در حال رفتن به ناقص است.”

این گزارش توسط The Canadian Press منتشر گردید ژوئیه 18 سال 2020

کانادا پرس

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>