لایحه Madden: Alex Rodriguez, Jennifer Lopez به سادگی نمی باید پول نقد را به خرید و سپس اجرای متس

نیویورک — مناقصه است در دوم و احتمالا دور نهایی. چه تبدیل شده است به طور فزاینده ای روشن است که در تمام خود را سر و صدا و مشهور است الکس رودریگز و جنیفر لوپز در حال گرفتن متس.

وجود دارد بسیاری از دلایل برای این کار بیشتر از همه آنها لازم نیست که در نزدیکی پول از این دو دونده جلو, نیویورک, صندوق سرمایه دار خیلی مهم استیو کوهن و نیوجرسی شیاطین/Philadelphia 76ers اولیه صاحبان جاشوا هریس و دیوید بلیتزر. به تازگی یک میله اعلام کرد به هیجان زیادی که NFL سالن از شهرت linebacker برایان Urlacher سوپر جام قهرمان تراویس Kelce و 2014 NFL توهین آمیز بازیکن سال DeMarco Murray تا به حال به عضویت گروه خود را از سرمایه گذاران که به یکی از خودی صنعت اشاره کرد: “که همه شما نیاز به دانستن در مورد یک میله را پیشنهاد داد. آخرین چیزی که شما می خواهید در این مرحله از این بازی این است که بیشتر سرمایه گذاران است. این فقط ثابت می کند این نقطه آنها پول را ندارد در حالی که یک مرد مانند کوهن (که ارزش خالص برآورد شده است در $13.8 میلیارد فوربس) نمی نیاز به هر گونه سرمایه گذاران. و نه 76ers بچه ها (هریس است گفت: به خالص ارزش حدود 5 میلیارد دلار و بلیتزر 1.3 میلیارد دلار). آنها می توانید تمام خرید متس خود به خود.”

اما آن را بیش از فقط داشتن پول برای خرید این تیم است. این پول برای عمل این تیم پس از بمباران کردن 2 میلیارد دلار به علاوه برای متس و دستیابی به آنجا که 500 میلیون دلار بدهی متس صاحبان فرد Wilpon و Saul کاتز تعلق وام از بانک ها و MLB به قید وثیقه آنها را از برنی Madoff investment رسوایی در سال 2008. بدون شک این مقدار پول نقد Wilpon و کاتز باد شدن برای تیم بستگی دارد که چه مقدار بدهی که آنها مایل به جذب خود. اما لیگ صاحبان نمی خواهید به تصویب هر فروش متس کمتر از 2 میلیارد دلار به دلیل قیمت فروش تاثیر می گذارد همه خود را حق رای دادن ارزش. به عنوان آن را مانند تمام دیگر صاحبان Wilpon و کاتز ایستاده به از دست دادن یکی دیگر از $150 میلیون دلار درآمد در این فصل به عنوان یک نتیجه از این بیماری همه گیر به همین دلیل است که وجود دارد یک ضرورت برای تکمیل این معامله اکتبر.

همانطور که در حال حاضر قیمت فروش را شامل نمی شود SNY است که ارزش حداقل یکی دیگر از 2 میلیارد دلار است اما همچنین به شدت قوی تر در بدهی. مثل همه تیم های دیگر شبکه های تلویزیونی SNY از دست دادن میلیون ها نفر در تبلیغات این سال و امکان پذیر می تواند جداگانه بخشی از معامله است. Wilpon و کاتز خود را در هر دو 80s, خود 80% شبکه و خواهد ظاهر می خواهید به پول نقد در آن را به عنوان به خوبی. Comcast و طیف که خود را از دیگر 20 درصد هستند گفت: قطعا می خواهید به سمت خود را از SNY.

پس کوهن است که توانایی به پرداخت هر آنچه در آن طول می کشد در خود و در حال حاضر 8 درصد از سهام در متس او به نظر می رسد اندکی مورد علاقه در این قرعه کشی با وجود محتمل کوچک از صاحبان که مخالف هستند به او به خاطر ترس است که او را تبدیل به یکی دیگر از جورج Steinbrenner وقتی که می آید به هزینه های. اما در آن طول می کشد نه هیچ آرا برای جلوگیری از صاحب بالقوه و اکثریت قریب به اتفاق صاحبان تنها نگران خود را حق رای دادن ارزش ها و در نتیجه می خواهم تیم در حال رفتن به بالاترین پیشنهاد مهم نیست که در آن است.

چه کسی می خواهد دیگری است Frank McCourt وضعیت با متس به عنوان به احتمال زیاد خواهد بود در صورتی که اگر یک میله به نحوی که این تیم است. در سال 2004 هنگامی که روپرت مرداک و روباه به دنبال فروش داجرز بازی بیس بال, کمیسر جوانه Selig سازی فروش به McCourt بوستون پارکینگ نجیب زاده که شده است می خواهم یک نا امید خواستگار برای Red Sox پس از Selig مانور که فروش به Marlins صاحب جان هنری. McCourt البته معلوم بود به شدت underfinanced و اقدام به اجرای داجرز به ورشکستگی است. زمانی که در سال 2012, MLB شد در نهایت قادر به دریافت McCourt از بازی کوهن مشهور شد به بالاترین پیشنهاد برای این تیم است. اما آن زمان صاحبان قادر به غلبه بر Selig رد او (ظاهرا به دلیل گناه در یک میلیارد دلار تجارت خودی کت و شلوار مدنی). به جای داجرز رفت و به هیم همکاران پس از آنها روی آورده دیرین Selig متحد استن Kasten به عنوان یک مرد جلو, اما آنها به نوبه خود ثابت می شود فقط به عنوان spenders بزرگ به عنوان صاحبان ترسید کوهن خواهد بود.

“آخرین چیزی که ملاقات طرفداران می خواهم یکی دیگر از صاحب که نمی خواهد یا نمی تواند به صرف بازیکنان” یکی دیگر از خودی صنعت گفت: “و این چیزی است که آنها می خواهم با یک میله ،

در ضمن یک میله آیا خود هیچ نفع هفته گذشته هنگامی که او به نام برای بازیکنان اتحادیه به قبول یک درآمد های سیستم به حقوق و دستمزد کلاه در آینده کار مذاکرات است. این تلاش در بخشی خود را به کاری به نفع با صاحبان در پیشنهاد خود را برای خرید متس? هر چه بود, بازیکنان, رئیس اتحادیه تونی کلارک بود سریع به پاسخ.

“الکس بهره برده تا آنجا که هر کسی از جنگ این اتحادیه در مبارزه علیه صاحبان” کلارک گفت. “در حال حاضر که او در تلاش است برای تبدیل شدن به یک صاحب خود را چشم انداز خود را به نظر می رسد متفاوت است و این دیدگاه منعکس نمی کند به نفع بازیکنان است.”

این واقعیت است که صاحبان شدند و هیچ یک بیش از حد خوشحال با یک میله یا — به خصوص با ادعای اینکه بیس بال کاهش یافته است پشت NBA که از او نگهداری کرده است و تبدیل به یک “بین المللی کنگلومرا” و NFL که او نامیده می شوند یک “نیروی عظیم منهدم کننده.”

در کلمات از یک MLB exec: “شما واقعا باید به تعجب آنچه یک میله فکر بود. به نوعی مرا به یاد مکبث: ‘قصه های گفته شده توسط یک ادم سفیه و احمق کامل از صدا و خشم چیزی معنابخش.’ “

بیشتر پیچیده یک میله توانایی برای خرید متس است رو به 100 میلیون دلار کت و شلوار مدنی واصل در جنوب فلوریدا سابق خود brother-in-law, کنستانتین Scurtis شامل از بین رفته املاک و مستغلات همکاری بین این دو است. در دسامبر 2014, Scurtis که برادر از یک میله سابق, همسر, سینتیا, ادعایی است که یک میله مورد استفاده خود را نیوپورت ملک Ventures Ltd. شرکت املاک و مستغلات به ارتکاب بیمه و وام مسکن تقلب در پس از طوفان آیک و همچنین متهم یک میله از نقض وظیفه امانتی توطئه عمران ناعادلانه غنی سازی وابسته به شبه جرم دخالت و اساسا تقلب او را از مالکیت خود را در صد و سود.

یک میله وکلای باید به دنبال کت و شلوار انداخته اما به تازگی فلوریدا مدار قاضی ماریا د عیسی Santovenia گفت: این پرونده به جلو حرکت خواهد کرد و اجازه Scurtis’ ادعای خسارت تنبیهی برای اضافه شدن به طرح دعوی در دادگاه. فلوریدا دادگاه تنها اجازه می دهد تا خسارت تنبیهی در بسیار موارد نادر نشان می دهد قاضی باید یافت شایستگی در Scurtis’ اتهامات عنوان شده علیه.

با این همه آن تعجب است که یک میله و J-Lo شده اند مجاز به باقی می ماند در مناقصه برای متس این اما که احتمالا می تواند نسبت به هر دو خود را به شهرت و تمایل استیو گرینبرگ — مدیر عامل Allen & Co., که مبادله فروش — برای حفظ مناقصه فشار بر کوهن و ’76ers صاحبان.

در هر صورت بقیه صاحبان نگاه یک میله را پیگیری متس با bemusement. به عنوان یکی بالا MLB رسمی به من گفت: “هر کس می داند که یک میله ندارد اما حتی اگر او می کند و هر کسی واقعا بر این باورند که صاحبان را تایید کند محکوم و بستری بیس بال مواد مخدر تقلب است که شکایت کمیسیون شکایت یانکی ها و شکایت بازیکنان ارتباط?”

©2020, New York Daily News

بازدید از نیویورک دیلی نیوز در www.nydailynews.com

توزیع شده توسط تریبون content Agency, LLC.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>