بی دست و پا گیج کننده و ترسناک: زندگی من در NBA حباب

دریاچه BUENA VISTA, Fla. — این سه هفته پس از من وارد شد در والت دیزنی جهانی پردیس در آماده سازی برای مسابقات NBA راه اندازی مجدد. من یکی از دو رسانه عضو مجاز به حباب دو هفته قبل از بقیه رسانه های مشروط و یک هفته قبل از اینکه وارد تیم.

لیگ مجاز در اوایل ورود به دو تا از آن پخش شرکای: ترنر و ESPN.

من تمام وقت Yahoo Sports, کارمند, اما من هم یکی از TNT را حاشیه خبرنگاران. در اواخر ماه ژوئن ترنر پرسید: اگر من خواهد بود مایل به رفتن به حباب زود است. من از زمانی که و پاسخ بود در چند روز.

[ایجاد و یا پیوستن به یک سال 2020 یاهو فوتبال فانتزی لیگ برتر را برای امروز رایگان]

لعنت.

ناگهان من در خانواده ترتیبات و بسته بندی برای یک دوره سه ماه در یک ماده از دو روز. این طرح برای دریافت وجود دارد در اوایل به قرنطینه به منظور پاک شود به گزارش هوا بر تیم های ورود در محوطه دانشگاه.

رفته تا اکتبر.

قرنطینه

من در قرنطینه به مدت هفت روز: سه روز در Wyndham Grand در کلاه سر گذاشتن نهر و نهایی چهار روز در دیزنی کورونادو چشمه رفت و آمد مکرر در Casitas منطقه است. لس آنجلس لیکرز و لس آنجلس کلیپرز Milwaukee Bucks, تورنتو رپتورز دنور ناگتس یوتا جاز, گرمای میامی و بوستون سلتیکز در نهایت می رسند در همان رفت و آمد مکرر اقامت در گران Destino برج.

سه روز اول نیست بنابراین محدود.

من رفت به دیزنی قایق بادبانی باشگاه رفت و آمد مکرر به صورت روزانه COVID-19 تست و سپس بلافاصله به عقب منتقل می شود. نتایج آزمون شد ایمیل فرستاده در عرض 12 ساعت. من تا به حال هرگز شده است تست شده قبل از. در انتظار نتایج آن و ترسناک بود. من می خواهم برای باز کردن ایمیل و بند خودم را در هر زمان. من همیشه تست منفی است. اضطراب من با تجربه از گرفتن که “نتایج آزمایشگاهی موجود” ایمیل به طول انجامید در حدود چهار یا پنج روز تا زمانی که به من گفته شد که اگر من تا به حال آزمایش مثبت, من نمی تواند یک ایمیل — من می خواهم گرفتن از یک پزشک.

پس من می دانستم که من تو را دیدم ایمیل من خوب بود.

The NBA will resume its season at ESPN's Wide World of Sports Complex at Disney. (Credit: mpi34/MediaPunch /IPX)
NBA را از سر فصل آن در ESPN جهان گسترده ای از مجموعه ورزشی در دیزنی. (اعتبار: mpi34/MediaPunch /IPX)

نبود خدمات اتاق در Wyndham به دلیل خطر ابتلا به کروناویروس بنابراین من اجازه داده شد به سرمایه گذاری در خارج از اتاق و بازدید از یکی از دو رستوران در هتل.

من می تواند مواد غذایی من برای رفتن و یا ناهار خوردن با مناسب اجتماعی فاصله. تناسب اندام اتاق باز بود با پروتکل بودن تنها چهار تا پنج نفر مجاز در یک زمان. پس از آزمایش منفی برای سه روز متوالی, من منتقل شد به محل سکونت دائم در کورونادو چشمه به پایان باقی مانده از هفت روز قرنطینه.

این زمانی است که همه چیز سخت تر است.

تنها زمانی که من اجازه داده شد به ترک اتاق من بود برای تست. بدون ورزش بدون گرفتن برخی از هوای تازه, هیچ چیز. تست ایستگاه در گران Destino برج. آن را در مورد یک پیاده روی پنج دقیقه. به همان اندازه ورزش به عنوان من می توانم من می خواهم با حداکثر سرعت دویدن برای گرفتن تست شده و با حداکثر سرعت دویدن به عقب. اما در روز پایانی قرنطینه متوجه شدم که من در کوتاه زمان من تا به حال لذت بردن از خارج از منزل. بنابراین من moseyed بیش در آخرین روز.

مواد غذایی تحویل در قرنطینه بود و نه به میل من. اگر شما مانند همه اشکال مختلف از مرغ خوب بود برای شما. من آن را ترک که در آن. اما سه وعده های غذایی همیشه در زمان تحویل و من با ارائه مقادیر کافی از آب و تنقلات.

قرنطینه است بیش از

این است که در آن guinea-pig روند آغاز شد.

در اینجا من به اشتراک گذاری همان راهرو و رستوران ها و مسیرهای پیاده روی مسیرهای پیاده روی هدیه مغازه ها و مرکز آزمون به عنوان بازیکن و کارکنان. به من گفته شد بارها و بارها قبل از پذیرش انتساب بود که من به خودداری از تعامل و یا درگیر شدن با بازیکنان و کارکنان در خارج از media-دسترسی به ویندوز.

کسانی که قوانین, بنابراین من آنها را به دنبال.

مشکل این است که بازیکنان من می دانم و در نتیجه به طور طبیعی خواهد رویکرد و در گفتگو بپردازد. ناشیانه من با داشتن یک چت با LeBron James, Donovan میچل و دیگران حق در مقابل NBA پرسنل.

لیگ درک ارتباط پویا برخی از رسانه های اعضای با برخی بازیکنان پس از لیگ نیست این فعل و انفعالات در برابر من. راه من در آن نگاه بود: اگر یک بازیکن مربی و یا اجرایی متوقف شد و من به چت چگونه من در اشتباه است ؟ دوباره لیگ درک.

اما در طی دو هفته محدودیت در محل قرار داده شد از آبی است. چند مناطق ما اجازه داده شد مکرر بودند ناگهان از حد. صحنه به ما گفتند ما می تواند شلیک شد nixed. پست هدف حرکت نگه داشته و آن را خسته کننده در زمان, اما در انصاف و من در یک آزمون مورد و لیگ یادگیری غیر روحانی از زمین و تلاش برای پیاده سازی امن ترین سلامت و حفظ حریم خصوصی اقدامات ممکن است در پرواز است.

این یک تجربه خنک برای دیدن رفت و آمد از بازیکنان در طول رفت و آمد مکرر, اما آن را ایده آل برای من است.

این تیم گفته شد که بازیکنان و رسانه ها خواهد بود از هم جدا شده و دسترسی من تا به حال در اطراف تمام رفت و آمد مکرر در تضاد با آن قرارداد.

بعلاوه من کمی ناراحت کننده برای آنها در حضور من. که در همان محل با آنها — تمام وقت, در تمام ساعات روز — من نمی خواهم به می آیند مثل من فقط یک خبرنگار به دنبال من داستان بعدی. بازیکنان نیاز به فضای خود را برای فعالیت آزادانه و بدون ترس از حال تماشا.

جو است که از یک AAU مدار با تیم راه رفتن در گروه های کوچک از جایی به جای برخی از بازیکنان دار با کسانی که از تیم های دیگر.

به عنوان ورزشی یاهو’ وینس حسن نیت پیشنهاد, شرایط می تواند اجازه می دهد تا زمینه را برای آینده NBA تیم فوق العاده.

گاهی اوقات وجود دارد چند بازیکن قدم زدن حباب بدون ماسک و اجتماعی-فاصله شیوه می تواند بهتر.

لیگ دریافت کرده است نقض شکایت از ترکیبی از بازیکنان و کارکنان ناشناس نوک خط تلفن — لقب “snitch خط.” لیگ گرفته است این مسائل به طور جدی و تیم هشدار داده شده است به دنبال پروتکل های ایمنی برای بهتر اطمینان از حفاظت از همه در محوطه دانشگاه.

مرزهای در محل

دیگر رسانه های اعضای پاک قرنطینه یکشنبه اما این لیگ در حال حاضر مرزها در محل قرار داده. دسترسی من تا به حال یک بار به آزادانه پرسه زدن در سراسر توچال رفته است. رسانه های اعضای در حال حاضر محدود به اقامت در فضا.

تست خواهد شد یا در اتاق های هتل و یا در یک محل تعیین شده در منطقه ما. کافه ها و رستوران ها من با این تیم هستند نه بیشتر. ما سه وعده غذا در دسترس خواهد بود در یک محل مشخص شود.

در واقع به منظور رسیدن به شیوه در مرکز کنوانسیون — که یک دقیقه پیاده روی از هتل ما — ما در حال حاضر به یک شاتل از پشت محوطه ما که خالی کردن همه ما در مقابل مرکز کنوانسیون. این است که به نگه داشتن ما را از مسیر از بازیکنان و کادر.

ما یک مرکز تناسب اندام و استخر.

آن را کاملا یک تجربه سه هفته گذشته. به قول علاءالدین, ما در حال رفتن به دیدن یک کل جدید حباب.

آن را سرگرم کننده در حالی که آن را به طول انجامید.

بیشتر از یاهو ورزشی:

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>