در حال آستروس هنوز هم احساس نفرت در این روز ؟

در این سوال که آیا وجود دارد باقی می ماند یک دستور به نفرت لکهدار و نامردان Houston Astros وجود دارد برای اولین بار باید یک یادآوری به در نظر گرفتن زندگی بیش از چهار ماه گذشته و از آنها بخواهید اگر یک بازیکن بیس بال و یا تیم است و حتی ارزش این نوع از احساسات است.

به بعد.

آستروس آیا تقلب آنها شد و آنها را حلقه و یک جایزه برای نشان دادن آن و این چیزها فراموش سوختگی عمیق, بنابراین حدس می زنم در اینجا این است که چند ماه بدون آستروس — و یا بازی — تغییرات کوچک. خالی ballparks ممکن است تغییر حجم اما شخصی شیاطین و دیوهای خود را می گویند به نحوی که هیچ چیز تا drafty به عنوان در معرض وجدان.

آن ذکر شده است — اغلب در واقع — چگونه به حالت تعلیق در فصل ذخیره Astros بازیکنان از شبانه تمسخر است که خواهد آمد در مکان های مانند اوکلند مانند نیویورک مانند L. A.-مجاور آناهایم مانند هر کجا که هوستون. اما پس از آن که یک جای کم عمق مشاهده و با توجه به, شما می دانید چرا این فصل متوقف شد. با توجه به گزینه بوس و یا هیچ کدام در مورد Astros بازیکنان تقریبا قطعا رای بوس و هر چیز دیگری حقه فکری به حال آینده.

[هنوز هم زمان برای پیوستن و یا ایجاد یک فانتزی بیس بال لیگ برای فصل کوتاه]

آن را تقریبا بیس بال و زمان دوباره. مانند هر کس دیگری آستروس باید clunked از طریق چند تمرینات dodged برخی از مثبت تست تحمل برخی از تاخیر در آزمون و انجام یک مقدار عادلانه از griping در مورد آزمون. آنها با توجه به فصل بعدی جمعه در خانه برابر Seattle Mariners قبل از میزبانی لس آنجلس داجرز برای دو بازی یک برنامه به طور بالقوه بی دست و پا 48 ساعت داده … شما می دانید.

پس Astros, بازی بیس بال, بازی دوباره است به احتمال زیاد به یادآوری است که بسیاری آستروس یک تیم بسیار خوب با بازیکنان بسیار خوب است که نمی که مدتها پیش برنده سری جهانی به دلیل اوه آره, سطل زباله می تواند چیز های بزرگ, تحقیق, سه مدیران و مدیر کل که از کار اخراج شدند که در نتیجه آن ده ها تن از بازیکنان بودند که در هر راه و پس از آن همه غرابت زد که در کنار عذر خواهی.

ترور Bauer, the Cincinnati Reds پارچ نشان داد تا برای اردوی تابستانی با پوشیدن یک “سطل زباله-شهر هوستون فریب خورده” تی شرت و نوشت: در بازیکنان تریبون فقط این هفته “بیس بال را فراموش نکرده در مورد Astros توسط راه است.”

یک قطعه: “فقط درک متوسط بیس بال بازیکنان و مربیان در اطراف لیگ و احساسات چگونه بسیاری از بازیکنان ناراحت بودند با چه آستروس انجام شده خود را — نه تنها فریب داد, رسوایی, اما همچنین با اشاره یک انگشت در همه چهره ها و تمسخر آنها. وجود دارد مقدار زیادی از خون به سمت آنها است.”

یک lefty شان Manaea گفت: از Astros در منطقه خلیج ایستگاه رادیویی به تازگی “شما بچه ها در حال حاضر حلال. چرا شما باید به تقلب ؟ … من واقعا لازم نیست که احترام زیادی برای هر یک از این بچه ها.”

این نوع از مسائل است که آنها را دنبال می, به نظر می رسد از طریق اوایل سری در آناهایم و اوکلند و اگر فصل می شود که به دور اواسط سپتامبر سری در لس آنجلس. هیچ یک از این خواهد شد بسیاری به این بازی بیس بال, اما آستروس به عنوان یک مفهوم را به طور ناگهانی توانایی حمل یک مکالمه است.

آخرین دیده می شود که پشت این ویروس فقط به معنای نگه داشتن دستان خود را دور از صورت خود را به عنوان آنجا که ممکن است آنها به نظر می رسید از لحاظ عاطفی به سر برد. چهار ماه پیش با فصل ظاهرا نزدیک من از مدیر جدید گرد و خاکی بیکر اگر تیم او بود و تنفس است. ما در پورت سنت لوسی. New York Mets طرفداران خود را صرف بعد از ظهر کوبیدن در سطل زباله و heckling بازیکنان هر دو آشنا و نیست.

خبرنگاران بود خیره شد و برای هفته ها به دنبال سرنخ در جثه Altuve را راه رفتن در الکس Bregman چشم در جورج اسپرینگر بیان بدونم که چه در انتظار بود در خارج وجود دارد برای این Astros و چگونه آنها را تحمل بدترین آن و چه مقدار از آنها می تواند حمل.

New Astros manager Dusty Baker elbow bumps with shortstop Carlos Correa during a summer camp workout at Minute Maid Park. (AP Photo/David J. Phillip)
جدید Astros مدیر گرد و خاکی بیکر آرنج ضربه با shortstop کارلوس کوریا در یک اردوگاه تابستانی تمرین در دقیقه خدمتکار پارک. (AP Photo/David J. فیلیپ)

بیکر آهی کشید و كوتاه شلوار خود را و گفت: “نه. هنوز رتبهدهی نشده است. شما می دانید برخی از آنها. برخی نیستند.”

سپس او ذکر شده چیزی در مورد مردم و هنر از بخشش اضافه کرد: “آنها در مورد آن صحبت کنید. اما آنها نمی کنند.”

بود که در 8 مارس. چهار شنبه, جولای 15, من دوباره پرسیدم. بیکر در صفحه نمایش کامپیوتر من همراه با یک زن و شوهر ده خبرنگاران همه در جعبه های کوچک. او عینک خاکستری ، این یکپارچهسازی با سیستمعامل و ballooned به عنوان او صحبت کرد. او تبدیل 71 یک ماه به عقب.

به خوبی آنها تنفس بهتر,” او گفت:. “شما می دانید ؟ من بیشتر لبخند می زند. در واقع من دیدن شادی بیشتر, شما می دانید ؟ در آن زمان چهار سال پیش شما یک حافظه خوب است که یک زمان دشوار است. که در یک زمان دشوار است. شده است وجود دارد بسیاری اتفاق می افتد. این بوده است که احتمالا پر سر و صدا چهار یا پنج ماه من — همه ما — زندگی می کردند. و آن را واقعا به ما داده همه یک حس از آنچه واقعا مهم است. و اولویت زیادی در زندگی ما است. ما در زمان های مختلف و فضا از ما چهار ماه پیش. به نظر می رسد مانند. … به نظر نمی رسد مثل چهار ماه پیش. به نظر می رسد مانند آن است که یک سال تمام. آن پسر آن دشوار زمان آن گذشته چهار ماه. و ما هنوز در آن است. ما از آن نشده است. آن می تواند متفاوت باشد اگر ما به دنبال بازگشت بر آن, اما ما هنوز هم نیمه در همان موقعیت و یا شاید حتی بدتر از ما شد.”

سپس از من پرسید: اگر این Astros پس از حدود 12 روز از پراکنده تمرینات و intrasquad بازی ها, کسانی که آینده سه و نیم ماه از قرنطینه تر بودند و آماده به بازی بیس بال, بازی امروز از آنها در اواسط ماه مارس. اگر فاصله آنها را انجام داده بود برخی از خوب است. و این جایی است که گرد و خاکی رفت و بسیار گرد و خاکی راه او می grin — یا پف کردن ماسک خود را و شروع به صحبت کردن و کشیدن شما همراه با میل و رغبت در zigzagged سفر.

“بله,” او گفت:. “و من فکر می کنم که چرا من امیدوار هستم که وجود خواهد داشت هر توقف. من امیدوار هستم که ما انجام می دهیم چرا که من فکر می کنم مردم نیاز, شما می دانید, انتشار. مردم نیاز به یک حواس پرتی, پس به صحبت می کنند. و برخی از هیجان.

“در حال حاضر آن را مانند یک بد sci-fi movie. یا بد B-movie. آن را حتی زمانی که من به خانه در آن بود ‘روز موش خرمای کوهی امریکا.’ من همان چیزی که به انجام هر روز. من فقط نمی بینم بیل موری, اما آن را مانند ” روز موش خرمای کوهی امریکا.’ شما می دانید روز در حال رفتن به سرعت اما شما به همان چیزی که به انجام تقریبا هر روز. بنابراین من فکر می کنم مردم آماده هستند … منظورم این است که من به تماشای هر غربی فیلم من به تماشای یک دسته از فیلم من هرگز تماشا. من از دست رفته ، من نمی خواهم به تماشای قسمت های تکراری. من نمی خواهم به تماشای 1981 جهان سری. مردم از من پرسید که آیا من خودم را در تلویزیون ؟ من نمی خواهم به تماشای خودم در تلویزیون. من حتی نمی خواهم به تماشای زمانی که من می دانستم که نتیجه بازی. بله, ما در حال آماده شدن برای یک تغییر من فکر می کنم.”

آن را دوباره شروع می شود برای آنها بعد شب جمعه. دقیقه, خدمتکار, پارک خواهد بود که عمدتا آرام به جز مصنوعی محیط. آنها نمی خواهد که متنفر شده است وجود دارد بدون توجه به آنچه. که قرار بود به بخش آسان بازی زیر که بنر و در مقابل دوستان است. علاوه بر آرام نخواهد بود که بد است.

“این بچه ها” بیکر گفت: “من فکر می کنم آنها یک حافظه بزرگ انرژی است که در این پارک انرژی معنوی است که در این پارک در حال حاضر. چرا که این پارک تاب بود. هنوز هم وجود دارد برخی از روح در این ورزشگاه که آیا آن را از بالا و یا آن است که آیا مردم در خانه. آنها سعی لوله در برخی از سر و صدا در ما intrasquad بازی. نیست و کاملا صدا مانند صدای جمعیت نشده است. سلام دوست من فکر کردم کسی تا به حال سمت چپ شیر آب بر روی حقیقت را به شما بگویم. همه را مانند “هی مرد شما می شنوید که آب runnin’?’ ‘من فکر می کنم که جمعیت سر و صدا.’ بنابراین ما باید برای بهبود در جمعیت سر و صدا.”

گرد و خاکی بیکر خندید. شیاطین و دیوهای وجود دارد. آن را تقریبا زمان دوباره.

بیشتر از یاهو ورزشی:

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>