تونی Finau رایان پالمر به اشتراک گذاری یادبود منجر; Bryson DeChambeau را ’10’ منجر به MC

الهام و الهام بخش در تولید متفاوت دور دوم جمعه در یادبود مسابقات به عنوان تونی Finau اخراج 3-تحت 69 برای پیوستن به رایان پالمر بالای رهبران در Muirfield ایجاد کرد در حالی که Bryson DeChambeau به لطف یک فاجعه سوراخ خواهد شد ترک دوبلین, اوهایو, زودتر از انتظار می رود. در اینجا چیزی است که شما نیاز به دانستن:

رهبران: Finau (-9), Palmer (-9), Jon رحم (-8), Gary وودلند (-6), Chez Reavie (-6) لوقا لیست (-6)

آنچه در آن به معنی: Finau صحبت در اوایل این هفته در مورد الهام DeChambeau اخیر فاصله داشت. هفته گذشته در یک بازی گاه به گاه دور برگشت به صفحه اصلی در یوتا Finau رسیده 206 مایل در ساعت سرعت توپ در یک درایو است که او در وبسایت خود در رسانه های اجتماعی. Finau را 320 متری در هر درایو را از طریق 36 سوراخ شد 30 متری خجالتی DeChambeau را 350 متوسط اما Finau نیز در موقعیت به پیروزی در این آخر هفته جک در جای اضافه کردن پنج birdies جمعه برای رسیدن به 14 مجموع برای این هفته است. DeChambeau در ضمن ثبت quintuple-دیو 10 par-5 15th سوراخ آغاز شد که با یک سیار درایو به آب است. دو رقمی نمره ثابت می شود تفاوت برای DeChambeau که در 5 بیش از دست رفته خود را اول PGA Tour برش از پاییز گذشته را باز فصل در Greenbrier و جامعی خود را بالا 10 خط در هفت.

Bryson DeChambeau باعث می شود quintuple-دیو 10 در یادبود

DeChambeau نیست تنها ستاره از دست رفته تعطیلات آخر هفته یا. در یک رویداد است که برجسته 43 جهان را بالای 50 برای شروع پنج شنبه, چندین نام بزرگ پیوست تنه-کوبیدن DeChambeau از جمله Sungjae Im (+4), ریکی فاولر (+5), Webb سیمپسون (+6), Hideki ماتسویاما (+10) و داستین جانسون (+16).

دور روز: یک تعداد انگشت شماری از بازیکنان ارسال شده 6-تحت 66 جمعه از جمله ویکتور Hovland که birdied شش از اول خود را هشت سوراخ و به پایان رسید تا صعود به بالا 10 در 4 زیر که در آن او پیوست توسط Jason روز Jordan Spieth و پاتریک Cantlay, در میان دیگران.

بهترین از بقیه: با وجود برخی از قابل توجه بازیکنان از دست رفته قطع هنوز هم وجود دارد برخی از استعدادهای برتر در مشاجره از جمله رحم و جاستین توماس که هر یک از اخراج 67 در دور 2. رحم است فقط یک شات در حالی که توماس که از دست رفته در یک حذفی در هفته گذشته کمین است در 3 تحت. یک شات پشت سر توماس جهان شماره 1 Rory McIlroy که شات مورد به عنوان قابل توجه 72 به عنوان کسی تا به حال ساخت چهار birdies و عقاب در حالی که همچنین کاردینگ چهار bogeys و دو.

بزرگترین ناامیدی: برای بسیاری از روز, این می بوده ایم و انواع مختلفی از بازیکنان. جانسون در راه خود را به یک 80-80 نمایش قطعا نامزد نخست. بنابراین شدند تایگر وودز و بروکس Koepka که شات 76 و 75 به ترتيب و به سختی ساخته شده از برش در 3 ، اما به دور دوم کشید به نزدیک آن DeChambeau کسب این افتخار مشکوک ضربه خود توپ را روی گوه توپ را به نهر لوله کشی دو 3-جنگل به حیاط کسی و در نهایت تخریب هفته خود را با یک quintuple شیطان 10.

شات از روز: این شات به 8 پا در تنظیم McIlroy را عقاب در همتراز 5 پنجم. آن را نیز به پایان رسید تا نزدیک تر از هر یک از McIlroy کامل گوه عکس های روز جمعه.

نقل قول روز: “من تعجب اگر من می تواند هاپ حصار و ضربه زدن به آن؟” – DeChambeau

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>