مقابله با Python & AI با این آموزش گسترده بسته


در یک جهان که در حال تبدیل شدن به طور فزاینده ای وابسته به انواع مختلفی از هوش مصنوعی و یادگیری ماشین های کاربردی داده های بزرگ حاکم عالی. به عنوان نیروهای اصلی در پشت همه چیز را از خود رانندگی اتومبیل و فولاد روبات ها به سیستم های اتوماسیون خانه و حتی اکتشافات فضایی بزرگ داده ها و هوش مصنوعی در قلب امروز مهم ترین نوآوری.

اگر شما علاقه مند در تامین بهترین مشاغل از هر دو امروز و فردا شما نیاز به می دانم که چگونه به کار در این زمینه.

با 17 ساعت از محتوای ویدئویی و پنج کتاب الکترونیکی کامل Python eBook & Video Course بسته نرم افزاری را به شما و مهارت های شما نیاز به استفاده از جهان معروف زبان برنامه نویسی Python در تقریبا بی حد و حصر تعداد هوش مصنوعی و یادگیری ماشین محیط. بهترین از همه, کل بسته نرم افزاری است که به فروش بیش از 95 ٪ off فقط $29.99 امروز.

به عنوان یکی از محبوب ترین و قدرتمند ترین زبان های برنامه نویسی پایتون استفاده شده توسط توسعه دهندگان برای ایجاد مجموعهای از برنامه های ضروری و اطلاعات خرد و برنامه های. این آموزش بسته نرم افزاری به شما آموزش همه چیز شما نیاز به راه رفتن را از طریق نمونه های دنیای واقعی و دست ها را در پروژه های.

اگر شما نسبتا جدید به این زمینه شروع با یادگیری پایتون برای داده های علمی تصویری که شما را به سرعت با کلی زبان و اصطلاحات از پایتون از طریق درس است که تمرکز بر روی پروژه های ساختمانی از ابتدا.

از آنجا, شما آماده برای شیرجه رفتن به پیچیده تر موضوعات نیاز به پایتون عظیم نقش مهمی در هوش مصنوعی و یادگیری عمیق. شما خواهید آموخت که چگونه به ایجاد و توسعه گسترده شبکه های عصبی است که می تواند طیف گسترده ای از وظایف را با حداقل بشر ورودی چگونه به کد برنامه که می توانید به طور خودکار هر روز وظایف, نحوه ساخت بالا-عملکرد برنامه های است که می تواند مورد استفاده در رباتیک ،

نیز وجود دارد یک دارای امتیاز بالا البته در این بسته نرم افزاری است که به شما می آموزد که چگونه به استفاده از TensorFlow خود را توسعه ایده هایی برای زندگی — از طریق درس است که تمرکز بر روی داده های تقویت دامنه سازگاری توسعه تلفن همراه و وب سایت ساختمان.

دریافت این آموزش شما نیاز به رشد در هوش مصنوعی هدایت جهان با کامل Python eBook & Video Course بسته نرم افزاری فقط برای $29.99 — بیش از 95% خود را با قیمت معمول امروز است.

قیمت در حال تغییر است.

می خواهید شروع به ساختن پول به عنوان یک کلاه سفید هکر? پرش شروع خود را-کلاه سفید هک حرفه ای با ما 2020 حق بیمه هک اخلاقی, گواهینامه آموزشی از بسته نرم افزاری جدید Null Byte فروشگاه و دریافت بیش از 60 ساعت آموزش از هک اخلاقی حرفه ای است.

خرید در حال حاضر (90 درصد تخفیف) >

عکس پوشش توسط 1840151sudarshan/Wikimedia Commons

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>