معلق یانکی ها RHP دمینگو آلمانی می گوید: او در سمت چپ بیس بال در مرموز Instagram posts


Has Domingo German retired for good? (Photo by Elsa/Getty Images)
اتحاد دمینگو آلمانی بازنشسته برای خوب است ؟ (عکس از السا/گتی ایماژ)

New York Yankees پارچ دمینگو آلمانی که در حال حاضر در خدمت یک 81-بازی تعلیق برای خشونت گفت که او چپ بیس بال در یک مرموز Instagram داستان پست در روز جمعه.

پس ویدئوها از خود بازی با بچه های خود در یک استخر و بازدید از ساحل, آلمانی, تایپ هفت با کلمات بدون همراه توضیح: “من fui دل بیس بال, Gracias mi gente.”

یک ترجمه از طریق ESPN مارلی ریورا: “من چپ بیس بال. با تشکر از همه.”

Screengrab of Domingo German's Instagram story.
Screengrab از دمینگو آلمانی Instagram داستان.

که در پست قبل بود دیگر مرموز پست در آلمانی Instagram که در آن او گفت که او خواهد بود و افتخار حرفه ای بیس بال حرفه ای اگر او نمی آمد.

یکی دیگر از ترجمه از طریق ریورا: “برخی از مردم تاریخ را در هر دو طرف (?), من فکر می کنم من بخشی از من در استادیوم یانکی اگر من تصمیم به بازگشت من خواهد بود بسیار افتخار من 11 سال کار حرفه ای. خدا نگهدار همه کسانی که از من حمایت.”

اگر این واقعا, آلمانی, بازنشستگی از بازی بیس بال یانکی ها ظاهرا نمی باید بسیار توجه کنید. Yankees مدیر Aaron Boone روز جمعه به خبرنگاران گفته است که او تا به حال هیچ اطلاعات ارائه در مورد وضعیت در حالی که آلمان گیر, Gary Sanchez گفت که او تا به حال شنیده ام از در در حالی که.

آلمان آماده است به دست کل 2020 MLB فصل به طور منظم با توجه به 81-بازی تعلیق او پس از یک حادثه که در آن او گفته سیلی دوست دختر خود را در یک جشن خیریه در سپتامبر گذشته. پرونده اتهامات عنوان شده علیه آلمان اما MLB هنوز هم قرار داده و او را در مرخصی اداری روز پس از حادثه.

گم شده و پس از پایان 2019 MLB فصل به طور منظم و postseason آلمانی تا به حال 63 بازی های باقی مانده خود را تعلیق ورود 2020. با توجه به این لیگ کوتاه فصل او را به صبر کنید تا بازی 4 بالقوه یانکی ها دستگاه های کمک شنیداری ظاهر قبل از او می تواند بازگشت به تپه.

در سه فصل با یانکی ها, آلمانی, دارای یک حرفه ای 4.52 عصر و تا به حال چیزی از برک آوت فصل آخرین سال قبل از به تعلیق خود را. 27-year-old led یانکی ها با 18 برد در سال 2019 در حالی که ارسال 4.03 عصر و 153 strikeouts در 143 نوبت.

بیشتر از یاهو ورزشی:

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>