Royals حفظ و افزایش سرعت فهرستی به عنوان 60-بازی فصل روش

KANSAS CITY, Mo. (AP) — کانزاس سیتی رویالز به حال کل offseason تمام بهار آموزش و تشکر به بیماری همه گیر کوروناویروس قرار دادن ورزش در برگزاری بسیاری از تابستان به نظر راه به نیشگون گرفتن و کشیدن و بهبود خود را فهرست رفتن به جلو.

آنها هنوز هم در ساخت حرکت می کند یک هفته قبل از خود را به صورت مختصر 60-بازی برنامه تنظیم شده برای شروع.

این تیم داد و ستد چپ دست مسکن Tim Hill به San Diego Padres اواخر روز پنجشنبه با استعداد اما آسیب دیدگی مستعد خود چشم انداز Franchy کردرو و جوان right-hander رونالد Brad. این حرکت پس از Royals تصمیم خود را شپشو اغل گاو یا حشم از یک سال پیش تا به حال شده است به اندازه کافی به روز رسانی و با چشم نسبت به فصل آینده و فراتر از آن, هنگامی که چند تن از آنها outfielders با توجه به تبدیل شدن به رایگان نمایندگی و یا به طور بالقوه بازنشسته شود.

25 سال کردرو شد و جایزه بزرگ برای کانزاس سیتی است. او تنها بازی های برگزار شده است 79 بزرگ بازی های لیگ در بخشهایی از سه فصل با تشکر از کشت و صدمات که سال گذشته او را محدود به فقط نه بازی. اما همراه با یک .240 متوسط کردرو دیدم قدرت بستن کمربند 10 homers و نمره 36 اجرا می شود خود را نسبتا متوسط بار کار.

“من فکر می کنم همه بچه های ما درک ما برخی از استعداد در ما خود و این است که یک بازیکن دیگر که در افق به عنوان یک ستاره در حال افزایش,” Royals مدیر مایک Matheny گفت: “بنابراین آن را به خوبی به تماشای چگونه او توسعه.”

سلطنتی به نظر می رسد در مجموعه خود به عنوان بعدی جمعه شب, درب بازکن, در برابر سرخپوستان در کلیولند. اما در سمت چپ-صحرا نورد Alex Gordon امضا یک سال معامله و می تواند بازی خود را در فصل نهایی حق fielder Jorge سولر می تواند تبدیل به یک عامل آزاد پس از 2021 فصل outfielders بابا سار و برت فیلیپس از گزینه ها به عنوان آنها ادعا برای یک نقطه در 30 فهرست. که همه برگ شکارچی دوزیه به عنوان تنها outfielder تحت دراز مدت باشگاه کنترل.

“Franchy است که واقعا یکی از anniversary کردن بازیکنان است که شما می بینید” Royals مدیر کل دیتون مور گفت. “او دارای قدرت باور نکردنی از سمت چپ. او بالاتر از حد متوسط مهارت های دفاعی. او فوق العاده ای آرایش. متاسفانه برای دو سال گذشته او شده است قادر به ماندن در این زمینه به هر دلیلی. او هنوز بسیار جوان است.”

Matheny اذعان کرد که نگه داشتن کردرو در این زمینه بسیار مهم خواهد بود برای رسیدن به پتانسیل کامل خود را.

“ما شناخته شده Franchy در حالی که درک او از نخبگان مهارتی را در تعدادی از راه های را با آنچه که او می تواند انجام دهد در بشقاب” Matheny گفت. “مقدار زیادی از آن را برای رفتن به اینکه آیا یا نه ما می توانیم نگه داشتن او سالم است. که خواهد شد تا به تیم پزشکی و قدرت-و-تهویه بچه ها برای قرار دادن قالب در محل. چگونه ما او را ؟

Matheny نمی رد کردرو یا best rapper alive, که, خود, لیگ, اولین سپتامبر گذشته از کمک به اعضای خانواده سلطنتی در این فصل است. طبیعت غیر قابل پیش بینی از coronavirus همراه با گسترش فهرست اسامی قرار می دهد انعطاف پذیری در حق بیمه – یک نقطه محور اصلی در هنگام ابتلا به چشم انداز نیک دینی و پارچ دانیل Tillo آزمایش مثبت برای COVID-19 روز جمعه.

مور گفت: کردرو و Brad خواهد شد به احتمال زیاد شروع فصل در Royals’ alternate سایت آموزش ،

همانطور که برای اغل گاو یا حشم بود که در طول تاریخ بی پایان فصل گذشته سلطنتی بر این باورند که عمق آنها اضافه شده در طول به طور منظم offseason همراه با ظهور برخی از جوان قدرت اسلحه اجازه می دهد آنها را برای برگزاری بهتر اواخر باز یافته منجر می شود.

“ما احساس می کنیم که برخی از کیفیت چپ دست اسلحه” مور گفت. “من قصد دارم برای گفتن آنها انجام شده بیشتر از Timmy هیل در این نقطه, اما ما مانند ظهور بسیاری از ما قدرت اسلحه و ما فکر می کنیم که ما قصد داریم به استفاده از آنها در برخی از کسانی که بیشتر معنی دار نقش.”

بیشتر AP MLB: https://apnews.com/MLB و https://twitter.com/AP-Sports

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>