میهن پرستان حل و فصل آرون هرناندز قرارداد شکایت آزادی میلیون ها نفر در حقوق و دستمزد کلاه فضای

جدید انگلستان میهن پرستان خواهد شد که میلیون ها دلار اضافی درپوش حقوق فضا به استفاده از برای سال 2020 فصل پس از اقامت طولانی قرارداد شکایت مربوط به اواخر Aaron Hernandez خوار بازیکن به اعدام محکوم و در سال 2015 برای قتل Odin لوید.

این پرستان دریافت $2.55 میلیون اعتبار سمت خود 2020 حقوق و دستمزد کلاه پس از رسیدن به حل و فصل ESPN گزارش با استناد به منابع آشنا با این موضوع. این تیم منتشر شد هرناندز بلافاصله پس از 2013 بازداشت در ارتباط با لوید مرگ است.

که باعث می شود NFL کشباف?

شرایط دقیق از میهن پرستان’ حل و فصل در شکایت نمی شد بلافاصله شناخته شده است.

هرناندز انتشار در آمد کمتر از یک سال پس از او امضا پنج سال 40 میلیون دلار تمدید قرارداد با میهن پرستان. در اکتبر 2013, بازیکنان NFL انجمن ثبت یک جفت از نارضایتی در برابر پرستان در Hernandez طرف به دنبال بیش از 6 میلیون دلار در نکردن تضمین شده پول.

این شرکت ها تحت فشار ردسکینز واشنگتن برای تغییر نام

هرناندز محکوم شد در سال 2015 در درجه اول قتل و محکوم به زندگی در زندان است. سابق پرستان تنگ پایان در زندان خودکشی در سال 2017, مدت کوتاهی پس از او تبرئه در یک جداگانه دو مورد قتل.

هرناندز اعتقاد راسخ به طور خلاصه خالی پس از مرگ او مطابق با قانون دولت چون او درگذشت در حالی که این پرونده در دادگاه تجدید نظر. اما ماساچوست’ بالاترین دادگاه ابقاء این اعتقاد در 2019.

دریافت فاکس کسب و کار بر روی بروید با کلیک در اینجا

گذشته از حل و فصل در Hernandez شکایت میهن پرستان دریافت 4 میلیون دلار اعتبار پس از حل اختلاف با سابق گیرنده گسترده آنتونیو قهوه ای است. The Patriots منتشر قهوه ای پس از فقط یک بازی در فصل گذشته و پرداخت خواهد شد او 5 میلیون دلار بخشی از خود را تضمین 9 میلیون دلار جایزه امضای.

اینجا را کلیک کنید برای اطلاعات بیشتر پوشش ورزشی در FOXBUSINESS.COM

مقالات مرتبط

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>