NFL همچنان به نشان می دهد چگونه آن ارزش زنان

آن روز بعد از واشنگتن پست را در معرض نفرت انگیز فرهنگ زن ستیزی است که به نظر می رسد به اجرا از طریق ساختمان در ستاد برای, واشنگتن, باشگاه فوتبال است که تا کنون منجر به دو تیم پرسنل مدیران اخراج و دیرین صدای تیم اعلام شتابزده بازنشستگی.

کل وضعیت بد است. زن خبرنگاران و تیم کارکنان propositioned توسط مردان در ساختمان و مردان فشار دادن حتی زمانی که به آنها گفته شده است هیچ; هرزه رفتار مانند خیره دامن برای زنان از طریق پلکسی گلاس پله ها; خواسته است که زنان نشان می دهد بدن خود را به فروش گران قیمت سوئیت برای همیشه تیم عملکرد ضعیفی; نظرات که حاکی از آن است که یک زن ارزش به اندازه سینه; و زنان مجبور به حمام گریه با هم و commiserate مورد تاخت وتاز رفتار آنها پایدار به نام به اصطلاح پرستیژ کار در یک NFL حق رای دادن.

اجازه دهید روشن است: اگر شما فکر می کنم 15 سابق کارکنان زن و دو خبرنگاران ذکر شده در داستان تنها کسانی هستند که در برخورد با حوادث مثل این شما شوخی خودتان.

[ایجاد و یا پیوستن به یک سال 2020 یاهو فوتبال فانتزی لیگ برتر را برای امروز رایگان]

و در پی این داستان دو ضعیف بیانیه صادر شد یکی از NFL و یکی از واشنگتن تیم صاحب دن اشنايدر هر دو به عنوان بی فایده شکسته لامپ در یک اتاق تاریک و نه خیلی بیشتر از اذعان به داستان و با استفاده از برخی از hackneyed platitudes که در مورد نوع رفتار با داشتن هیچ جایی در واشنگتن حق رای دادن و یا NFL, blah, blah, blah.

در NFL بیانیه ای نسبت به کمیسر راجر Goodell ما آموخته است که لیگ محتوا به اجازه واشنگتن اساسا بررسی خود را. شما می دانید مانند لیگ اجازه پرستاران نیواورلئان و میهن پرستان جدید انگلستان بررسی خود را در Bountygate و Deflategate رسوایی بود.

آه صبر کنید, که نه در همه آنچه اتفاق افتاده است در این موارد — لیگ بررسی Bountygate به خودی خود و صرف میلیون ها دلار برای تد چاه منجر به Deflategate بررسی است.

Washington owner Dan Snyder seems like he's going to get away with setting the tone for a hideously toxic culture. (Photo by Al Pereira/Getty Images)
واشنگتن صاحب دن اسنایدر به نظر می رسد مثل او را برای رفتن به دور با تنظیم تن برای یک hideously سمی فرهنگ است. (عکس توسط Al پریرا/گتی ایماژ)

لیگ نیز مورد بررسی جری ریچاردسون ناپسند درنده رفتار نسبت به زنانی که مشغول به کار در Carolina Panthers’ دفاتر و نژادپرستانه رفتار نسبت به حداقل یک کارمند دیگر پس از ورزش مصور اولیه گزارش انجام این کار حتی پس از ریچاردسون اعلام کرد که فروش این تیم است.

پس چه فرق میکنه اینجا ؟ آن را فقط به خاطر اینکه اسنایدر خود نبوده است دخیل بنابراین لیگ — و توسط “لیگ” منظورم این است که اکثر صاحبان تیم — فکر می کند این هیچ معامله بزرگ است ؟ آیا Goodell نظرسنجی برخی از صاحبان تیم پیدا کردن کمی وجود دارد و اگر هر گونه حمایت از تحریم اسنایدر و حرکت رو به جلو با بیانیه ای که به سختی می توان طبقه بندی به عنوان ولرم?

صرف چند دقیقه در رسانه های اجتماعی و نگاهی به تعدادی از زنان که صرف هر مقدار زمان و یا در اطراف یک تیم NFL آیا به عنوان یک تیم کارمند و یا یک رسانه عضو پوشش یک تیم و آن را روشن است که واشنگتن نه تنها تیم است که پرورش این نوع از محیط خصمانه. Goodell به این را می دانند و به همین دلیل این امر واجب بودن او را به یک مثال از اسنایدر و واشنگتن به فشار 31 باشگاه های دیگر به تمیز کردن خانه خود را.

بث ویلکینسون که واشنگتن استخدام به عنوان مشاور خارج از سازمان از طریق سازمان ممکن است یک وکیل استثنایی اما او را استخدام و پرداخت توسط اسنایدر. و پس از او در نظر گرفته استثنایی وکیل ما می توانیم فرض کنیم او هیچ ساختگی و مانند آن خواهد بود خیره کننده در پایان این همه اگر او توصیه می کند اسنایدر برای انجام یک چیزی که باید انجام شود: فروش این تیم است.

اگر Panthers ذهن بیش از 2 میلیارد دلار که ریچاردسون به فروش می رسد آنها چه می تواند واشنگتن دستور ؟ آن را تبدیل به مایه خنده اسنایدر در طول تصدی, اما آن را هنوز هم به یاد حق رای دادن در یکی از قابل رویت ترین بازارهای کشور است.

Goodell بیانیه گفت: این اتهامات در پست داستان “بر خلاف NFL ارزش.” که ارزش?

ارزش ها اجازه می دهد که چند میلیارد دلاری شرکت های بزرگ به تابع فقط با یک نفر در حال اجرا منابع انسانی برای 200-plus کارکنان به واشنگتن ،

ارزش هایی که اجازه می دهد تا 2018 داستان در واشنگتن ناخالص بدرفتاری تیم cheerleaders اساسا نادیده گرفته می شود ؟ یا رسمی 2019 شکایت به مدیر بازیکن پرسنل درمان از یک خبرنگار به زیر فرش جاروب?

ارزش هایی که به نظر می رسد به جای PSI فوتبال در طول درمان از زنان در محل کار ؟

همه این را می دهد که برداشت مشخص است که اسنایدر در حال رفتن به اسکیت بازی کردن با لیگ و چه چیزی بیشتر اسنایدر بسیار نفرت انگیز به نظر می رسد او قصد عبور از باک به Ron ریورا خود سر مربی جدید و ظاهری عملا تیم رئیس جمهور.

ریورا تا به حال هیچ چیزی برای انجام با اسنایدر چسبیده به واشنگتن نژادپرستانه نام تیم برای مدت طولانی, اما آن را تنها صدای او را شنیده ایم و در هفته های اخیر صحبت کردن در مورد آن; ریورا تا به حال هیچ چیزی برای انجام با سال بدرفتاری می افتد در تیم دفاتر, اما در عین حال خود را از بیانیه اول ما شاهد پنج شنبه شب قبل از اسنایدر و قبل از NFL است.

اسنایدر در بیانیه ای گفت که او استخدام ریورا در بخشی به تغییر فرهنگ برای واشنگتن اما ریورا شد سر مربی در کارولینای زمانی که ریچاردسون سریال, آزار و اذیت جنسی به نور آمد و ریورا اختصاصی بازی توپ به او به عنوان یک نشان از پشتیبانی پس از آن کمی نامشخص است که در آن این ایده است که ریورا است برخی از سرسخت ضد آزار و اذیت صلیبی می آید.

Ahhh صبر کنید, آن را به دلیل ریورا یک دختر که با این نسخهها کار برای این تیم است. او گفت که او نمی خواهد اجازه می دهد که نگران کننده محیط زیست به ادامه خاطر دختر خود را با این نسخهها کار در ساختمان است. بنابراین اگر او کار نمی کند وجود دارد, پس از آن چه ؟

یک بار دیگر هنگامی که آن را به یک وضعیت با زنان بدرفتاری یا آزار NFL گرفتن در مسیر کمترین مقاومت و نشان دادن آنچه در آن واقعا ارزش — و آن را به ما زنان است.

بیشتر از یاهو ورزشی:

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>