NCAA را کلید همه گیر مشکل ؟ رهبری

آن را آسان به مسخره NCAA رئیس جمهور علامت Emmert به عنوان 10 سال تصدی بالای سازمان تعریف شده توسط اینرسی اختصاص داده شده توسط بی تفاوتی و بازی کردن به موسیقی متن فیلم سکوت به عنوان سازمان ربط و محبوبیت خود را به spiraled.

چند لحظه باید بر محدودیت قدرت خونریزی و به طور کلی تردید از NCAA رهبری بیش از COVID-19 بیماری همه گیر. در روز پنج شنبه NCAA منتشر تست پروتکل بهترین شیوه برای عضویت در کنسرت با قدرت پنج کمیسیون. این یکی از چند بار Emmert هر طور شده مربوطه در طول همه گیر پس از NCAA تعطیل بسکتبال مسابقات در ماه مارس است.

به عنوان وحشت سرخی به بخش ورزشی و کالج رهبران درگیر در یک بازی مرغ با بیماری همه گیر سازگار سوال پدید آمده است: “از کجا این علامت؟”

برای مدت طولانی Emmert شده است پرداخت و underproduced که پاره او را دوباره خواهد بود مانند اشاره به نقص در مایک Shula عصر در آلاباما و یا مشکلات هرشل واکر تجارت است. Emmert را همه گیر فلج است که در واقع آموزنده برای آینده ورزش کالج, آن را به عنوان تأکید چگونه ناتوان از NCAA رئیس جمهور است و در حال حاضر خواهد شد در حال حرکت رو به جلو است.

“من فکر می کنم آن را تبدیل به یک کمی بیشتر از یک نشانده کار” گفت: دیرین مدیر ورزشی جیم Livengood که یک مشاور با Vivature از دالاس.

قدرت پنج کمیسیون که در واقع اجرای کالج دو و میدانی را از دیوارهایی قدرت از Emmert که نفوذ خود را به شدت افزایش 15 سال گذشته با مالی تسلط از فوتبال است. NCAA نمی نظارت کالج, فوتبال, حذفی, و است که به طور مستقیم منجر به خالی از هر گونه آب.

به عنوان کسانی که روند ایجاد شده Emmert فروکش کرده است به پس زمینه. بیشتر گفتن از عدم محبوبیت است و به طور کلی احساسات است که او در تلاش است. این امر می تواند خیره کننده اگر بیش از 15 درصد از مدیران ورزشی تایید عملکرد خود را. (یکی اشاره کرد که Emmert را بیشتر درگیر زمانی که کنگره برهنه NCAA برای عدم منسجم COVID-19 سیاست در اوایل ماه جولای.)

Emmert عاقلانه پیوند با NCAA رئیس جمهور — همکاران سابق خود از زمان خود را در واشنگتن و LSU که ثبت نام خود را چک کرده و اجازه او برای زنده ماندن و پیشرفت.

NCAA president Mark Emmert answers a question at a news conference in Glendale, Arizona, in 2017. (AP file photo)
NCAA رئیس جمهور علامت Emmert پاسخ یک سوال در یک کنفرانس خبری در گلندیل, آریزونا در سال 2017. (AP فایل عکس)

با حقوق و دستمزد که Emmert کشیدن است در $2.7 میلیون در آخرین فیلم های موجود برای براده اما تا آنجا که $3.9 میلیون در سال های اخیر آن می توان ساده لوحانه فکر می کنم که فرفره نمی توان در تقاضا هنگامی که سلطنت خود را از بی تفاوتی در نهایت به پایان می رسد. و نیز می خواهم دیوانه به فکر می کنم که Emmert را قبل از معامله به پایان می رسد در سال 2023 (با گزینه ای برای 2024) به عنوان فرفره تکامل یافته به اداری معادل یک رنگ آبی تراشه استخدام $10 ، 000 به توده یونجه یا کاه یک تقویت کننده چمن.

اما نقش NCAA رئیس جمهور شده و بی خاصیت. افزایش فوتبال و NCAA عدم کنترل بر آن را ترک کرده است NCAA رئیس جمهور به عنوان یک تشریفاتی موقعیت.

“فوتبال کالج است که قدرت رانندگی برای دو و میدانی برنامه” Livengood گفت. “آن را که راه را برای مدتی. فوتبال آنقدر بزرگ که پویا است. و من نمی دانم که چگونه یک تغییر را می توان ساخته شده است.”

عدم NCAA رهبری در این بیماری همه گیر است دوباره منجر به تماس برای یک کمیسر در فوتبال کالج است. در روز پنج شنبه آن را UNC مربی Mack Brown خواستار یک “پل Finebaum نشان می دهد.” (Mike Krzyzewski است تا برای یکی از این در بسکتبال.)

اما زمانی که تزار ایده برای فوتبال کالج است آزمایش در اطراف کالج دو و میدانی این استقبال با خنده در میان این رهبران. آن را می سازد آسان ستون و نوار استدلال.

واقعیت اینجاست: آیا قدرت پنج کمیسیون واقعا صرفنظر کردن از قدرت به یک فرد ؟ برای پاسخ به سادگی بپرسید چرا رز کاسه و کاسه شکر بهترین زمان شکاف های موجود در ورزش به جای فوتبال کالج حذفی نیمه نهایی. فقدان رهبری متمرکز منجر به تصفیه حرص و آز و territorialism میان فردی همایش که به مدت طولانی ئی چسبیده به قطعه خود را از کوکی بیش از خوب بیشتر از ورزش است.

به همین دلیل است که مخدوش از درجه اعتبار ساقط وجود دارد.

“است که به دنبال خوبی از فوتبال کالج, که, میلیون دلار سوال ؟” گفت: جانباز Louisiana Tech مربی جست و خیز Holtz. “از آنجا که از جهت وجود ندارد هر کسی متمرکز است. هیچ یک اشاره همه به همان شیوه. برای طولانی ترین زمان NCAA شد که حاکم بر بدن است.”

به یاد داشته باشید روز بسکتبال مسابقات کنفرانس تعطیل برای همیشه پشت در مارس 12? وجود دارد بزرگ شرق ناشیانه بازی در باغ میدان مدیسون در حالی که این دومینو از دیگر لیگ لغو شد مسابقات خود را. آن را ساخته شده از پشه, نگهداری از نگاه سازمان یافته وجود نداشت متمرکز رهبری است. هفته آینده و ماه با فوتبال کالج ها همه فقط نسخه های اغراق آمیز از آن است.

“من فکر می کنم این ارتباط گفت:” تولان مدیر ورزشی Troy Dannen در مورد عدم متمرکز رهبری است. “است که تصمیم گیری و چه در روند تفکر پشت هر تصمیم گیری ؟ همه تصمیم گیری است که به نظر می رسد در این کنفرانس ، این است که تصمیم گیری ساخته نیست به نفع عضویت به عنوان یک کل. که حکومت مدل که نه علامت Emmert یا هر کس دیگری را تقصیر. این راهی است که حکومت مدل تکامل یافته است.”

همه گیر ارائه زمان برای Emmert برای نشان دادن رهبری همکاری و چشم انداز. اما او باقی مانده تا حد زیادی پنهان با مقامات در اطراف این ورزش اشاره کرد که نقش NCAA افسر ارشد پزشکی برایان Hainline بودن یکی از چند چیز مفید این سازمان ارائه کرده است در طول بیماری همه گیر.

به جای نشان دادن مهم رهبری در ماه مارس Emmert خشم رهبران در اطراف کالج ورزشی با فقدان ارتباطات در نهایی مسابقات NCAA تصمیم و لغو بهار ورزش است.

ترین سولفات نسبت به Emmert این روزها می آید از NCAA را بی مهارت از نام و تصویر و شباهت. به جای نشان دادن چشم انداز و تجاوز به غیر روحانی کردن یک سیاست ملی است که می تواند باید تعریف خود را از تصدی قوانین در حال حاضر در حال دیکته شده توسط قوانین محلی و سیاسی عضو کمیته نیروهای مسلح سنا.

از آنجا که نفس بیش از حد در پن استیت در سال 2014 Emmert نشان داده محدود جاه طلبی و دیدم کمی حضور عمومی. میل خود را برای misspeaking حتی او را flanked توسط NCAA رئیس جمهور در چهار نهایی کنفرانس های مطبوعاتی برای منحرف کردن این پرسش دشوار است.

در اوایل Emmert تصدی او پر شده بود با پررنگ بحث انرژی و جاه طلبی. اما پس از او موفق به کسب رای کافی برای دریافت $2,000 دستمزد shepherded طریق در اوایل تصدی خود در سال 2011 او متوجه عوارض ذاتی به NCAA رهبری است.

مقدار از درایو خود را به نظر می رسد به خرد شدن از وجود دارد.

“من احساس نمی ناتوان یا من نمی گرفته اند کار” Emmert گفت: در سال 2010. “من علاقه ای ندارم فقط در رفتن در اطراف و سخنرانی.”

به جای او گران آب و نقد چک برای یک دهه است. هیچ راه بهتری برای خلاصه علامت Emmert حرفه ای از سکوت در انتهای دیگر از تلفن زمانی که شما بخواهید یک مدیر ورزشی یک سوال ساده: “آنچه که مهم ترین چیزی که علامت Emmert انجام داده است و در 10 سال؟”

این همان پاسخ به آنچه که مهم رهبری او نشان داده شده در طول بیماری همه گیر. و به همین دلیل میراث او در موقعیت رئيس جمهور خواهد بود که تنها چیزی که او موفق به بهبود بوده است و این کار را با قدرت درآمد.

بیشتر از یاهو ورزشی:

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>