نسکار بابا والاس هو تصادفات به عنوان مؤتلفه پرچم پرواز در اطراف مسیر مسابقه


اینجا را کلیک کنید برای خواندن کامل مقاله.

نسکار جام سری همه ستاره مسابقه بود نه خوب یکی برای بابا والاس. ظاهر می شود در مقدماتی برگزار شد و در روز چهارشنبه در بریستول, تنسی, والاس هو شد پس از آن سقوط کرد به دیوار.

این اولین بار بود تعداد قابل توجهی از طرفداران حاضر بودند در یک مسابقه نسکار از مؤتلفه پرچم ممنوع اعلام شد. چندین هزار نفر از طرفداران شد در دست – و پس از آن پرچم.

بیشتر از مهلت

جینا Fryer, آسوشیتد پرس, مسابقه اتومبیل رانی, خبرنگار, توییتی که بسیاری از مؤتلفه پرچم بودند اندیش در داخل و اطراف Bristol Motor Speedway.

“FWIW در علاوه بر این به مؤتلفه پرچم پرواز بیش از بریستول وجود دارد یکی دیگر از حلق آویز کردن یک بالکن محل سکونت سراسر از ورودی اصلی و همچنین دیگران در امتداد بلوار جاده سریع السیر. خطاب به طرفداران @Matt2Harrison و او گفت: او می گویند بسیاری از پرچم روی پیراهن و موارد دیگر در می ایستد.”

سرخ کن نیز گزارش داد که والاس در نسکار فقط ردیف بالا آفریقایی راننده و برجسته در اخبار زمانی که اخباری از طناب دار موجود در گاراژ خود را در یکی دیگر از آهنگ هو شد زمانی که او معرفی شد و تا به حال طرفداران تشویق زمانی که او سقوط کرد.

“بابا والاس نیز هو زمانی که او معرفی شد و بسیاری را تشویق می کردند زمانی که او سقوط کرد. نسکار هنوز هم مقدار زیادی از کار را به انجام به عقب تا موقعیت خود را. گروه عدالت 4 تنوع برگزار نشانه ها در امتداد جاده سریع السیر بلوار. پس از مسابقه است.”

والاس ساخته شده ظاهر در پنج شنبه شب قسمت از پی اس را Desus & Mero بحث نشان می دهد و در دفاع از نقش خود در نسکار تلاش برای ممنوعیت مؤتلفه پرچم. نسکار ممنوع پرچم در 10 ژوئن همان روز والاس سوار ماشین حمایت از سیاه و سفید زندگی مهم جنبش در Martinsville, Virginia.

“ما همیشه می خواهید به توجه به منفی اما روایت شده است که در خارج وجود دارد در حال حاضر است گفت: همه طرفداران نسکار هستند نژادپرستانه و فلان چیز و این کاملا درست نیست” والاس گفت: در نمایش “من رفته ام را … در زمین زیر کشت در آلاباما هر کجا که آن را در دیتونا در تگزاس و میشیگان و من هرگز نمی دانستند که اگر مردم به پرواز مؤتلفه پرچم. ما می رفتن وجود دارد و نوشیدن آبجو هم خوب و اویختن. آن بود که مانند آنها نمی خواهند شما وجود دارد.”

بهترین از مهلت

برای ثبت نام در مهلت خبرنامه. برای مشاهده آخرین اخبار ما را دنبال کنید در Facebook, Twitter و Instagram.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>