Madden 21 خواهد شد از ویژگی های عمومی واشنگتن تیم

ما نمی دانیم که چه واشنگتن NFL تیم نام و نشان خواهد بود در این فصل اما در Madden 21 این تیم را بدون نام و یا آرم.

EA Sports می گوید که دیوانه 21 را generic واشنگتن تا زمانی که به روز رسانی در دسترس هستند زمانی که این تیم انتخاب جدید خود را با نام و طرح های یکنواخت.

“ما را خوشحال و برای دیدن واشنگتن تصمیم به تغییر نام تیم و هویت بصری” EA در بیانیه ای گفت. “ما به سرعت کار برای به روز رسانی Madden NFL 21 به ویژگی عمومی, واشنگتن, تیم, در حالی که ما در انتظار نهایی کلمه در به روز رسانی نام تیم ها و آرم طراحی شده است.”

این نسخه فیزیکی بازی که در حال حاضر در تولید خواهد شد که این تیم نام اما کسانی که به روز خواهد شد به کلی تیم به عنوان به زودی به عنوان بازیکن اتصال آنلاین.

“اولین تغییرات در دسترس خواهد بود به ما EA Access بازیکنان و شامل صوتی/تفسیر روز رسانی; حرکت های گرافیکی و ارائه به روز رسانی; ورزشگاه هنر, محیط, جمعیت, چرخ دنده ها و علامت های به روز رسانی; و به روز رسانی” EA گفت. “بازیکنان ممکن است ادامه, برای دیدن برخی از رده خارج شده واشنگتن ارجاع در مناطق دیگر از این بازی در راه اندازی اما ما متعهد به از بین بردن تمام کسانی که از بازی در عنوان دیگری به روز رسانی های آینده در مدت کوتاهی پس از راه اندازی.”

واشنگتن صاحب دن اسنایدر متعهد شده است برای پیدا کردن یک تیم جدید نام اما گفته است که زمانی که از آن خواهد شد را اعلام کرد.

Madden 21 خواهد شد از ویژگی های عمومی واشنگتن تیم در ابتدا در ظاهر طرفدار فوتبال صحبت

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>