ناهار تفرج منجر به قوچ’ اندرو ضربه شارپی و خانواده کروناویروس: “من متوجه شدم که چگونه مسری این واقعا’


به عنوان NFL و بازیکنان آن در ادامه یک تصادف بیش از ماهیت بازگشت به بازی در طول COVID-19 گیر یکی از قابل توجه بازیکن های ارائه شده قانع کننده عنوان مثال چرا بازیکنان آنقدر مضطرب و نگران در مورد بازگشت.

روز جمعه ضربه شارپی به نظر می رسد در یک کنفرانس رسانه های تماس میزبانی های متعدد NFLPA رهبران و توضیح داده شده در جزئیات چگونه coronavirus تحت تاثیر خانواده اش.

“هنگامی که ما می گویند شما در حال رفتن به تصمیم گیری خوب و میخوای باید مراقب باشید در خارج از ساختمان ما در حال صحبت کردن در مورد چیزهایی که به عنوان ساده به عنوان رفتن به ناهار با کسی” ضربه شارپی گفت. “تمام طول می کشد یک قرار گرفتن در معرض و این واقعیت و داستان من یک نمونه از آن است.”

Rams tackle Andrew Whitworth says he, his wife, children and in-laws each recovered from COVID-19. Whitworth's symptoms were mild, however his father-in-law was hospitalized before recovering. (Photo by Jevone Moore/Icon Sportswire via Getty Images)
قوچ مقابله با اندرو ضربه شارپی می گوید او با همسر و فرزندان در قوانین هر یک از بهبود COVID-19. ضربه شارپی را علائم خفيف اما پدرش در بیمارستان بستری شد قبل از دوره نقاهت. (عکس Jevone مور/آیکون Sportswire از طریق گتی ایماژ)

ضربه شارپی می گوید یکی از اعضای خانواده به تازگی به ناهار با یک دوست و یک زن و شوهر روز بعد که از اعضای خانواده شروع به احساس ناخوشی و به پایان رسید تا گرفتن COVID-19 تست.

“چیزی که بعد از ما می دانیم که او تا به حال آن را” ضربه شارپی گفت. “چند روز بعد من و همسرم آن را به حال. چند روز پس از آن بچه ها من آن را به حال. بنابراین ما در حدود 7-برای-7 که در آن نقطه و پس از آن ما تا به حال فقط بازدید همسر من خانواده ما رفت و آمد با آنها را به عنوان به خوبی و مامان و بابا هر دو آن را کردم.”

برخی از مطالعات نشان داده است که افراد مسن باید یک زمان سخت تر لگد زدن به ویروس از افراد جوان و ضربه شارپی گفت که ثابت شود که در این مثال او به عنوان همسر او و فرزندان او به پایان رسید تا بودن OK — “همه چیز به نظر می رسید برای رفتن خیلی عادی آن بسیار خفیف مورد,” او گفت: — اما پدر و مادر او آن بود که راه خود را به عنوان پدر در بیمارستان بستری شد.

“خوشبختانه برای ما … ما او را به خانه حدود چهار یا پنج روز پیش و او را با ما و ما بسیار خوش شانس به او و او بود OK” ضربه شارپی گفت. “اما آن را قطعا یک چیز ترسناک و من متوجه شدم که چگونه مسری این واقعا است. مقدار را ندارد و این می تواند گسترش مانند آتش سوزی.”

از این رو اتحادیه اصرار بر بازیکن ایمنی. NFLPA جمهور و کلیولند براونز مرکز J. C. Tretter و اتحادیه, مدیر اجرایی, DeMaurice اسمیت گفت: این نگرانی اصلی این سازمان حتی قبل از برخورد با اندک حقوق و دستمزد-کلاه مسائل را با برنامه ریزی شروع اردوگاه آموزشی اتفاق می افتد در اواخر این ماه.

Tretter یک offensive lineman نیز آورده شخصی سهام او در این زمینه نه فقط به عنوان یک اتحادیه رئیس جمهور بلکه به عنوان یک فرد با شاخص توده بدن است که منجر به عوارض برخی از شما با coronavirus. او با تاکید بر اهمیت “کاهش خطر.”

“من در یک مرکز, بنابراین من در زندگی آن است — در این زمان بیش از هر, من یک کار بسیار خطرناک نه فقط آنچه نرمال فوتبال مانند است اما با آنچه که در جهان” Tretter گفت. “کار من به خصوص واز خطرناک تر است.”

شما می توانید بکشید تا هر تصویر از یک ماه دسامبر بازی و ببینید چقدر نفس دمیده به عقب و جلو بین linemen, Tretter اشاره کرد: یک نگرانی در نظر گرفته که چگونه این ویروس منتقل می شود.

“[که] چه رفتن به رفتن به اگر بیمار افراد درگیر در این عملیات و یا در خط دفاعی و یا هر بازیکن” Tretter گفت. “کسانی هستند که واقعا تصمیم گیری های دشوار است که ما همچنان به درخواست به سعی کنید برای به دست آوردن آن از پروتکل های راست و به همین دلیل سلامت ایمنی جنبه بسیار مهم است به این.

“از آنجا که همه ما در معرض خطر و خانواده های ما در معرض خطر هستند و در موقعیت های مختلف هستند و حتی شاید بیشتر در معرض خطر است. ترکیب که با CDC دستورالعمل چه زمینه ای شرایط شما را بیشتر آسیب پذیر — با بالا بدن-شاخص توده — در حال حاضر شما به دنبال یک بازیکن است که بیشتر در معرض و دارای یک بیماری زمینه ای کسانی که به سوالات بچه ها باید درک کنند.”

در این راستا اسمیت با اشاره به NFLPA هل دادن برای آزمایش روزانه.

در حالی که وجود دارد این است که خیلی از چپ به کار از بین لیگ و بازیکنان آن اسمیت اضافه شده که طرفداران که می خواهند به دیدن فوتبال در پاییز نیز می تواند نقش خود را بازی.

“چیزی به عنوان ساده به عنوان با پوشیدن یک ماسک را احتمالا مهم ترین تاثیر در میزان و آیا ورزش می گرداند در این کشور” اسمیت گفت. “و این نیست که یک بیانیه سیاسی است که یک حس مشترک علمی و بیانیه.”

بیشتر از یاهو ورزشی:

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>