از دست دادن از کیپ کاد لیگ برگ عظیم از درجه اعتبار ساقط


The Cape Cod Baseball League was forced to cancel its season in April due to the coronavirus pandemic. (Albert Corona/Yahoo Sports)
اسکودوی کیپ Cod لیگ بیس بال بود و مجبور به لغو آن فصل در ماه آوریل به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس. (آلبرت تاج/Yahoo Sports)

کیپ کاد جرم است. — یک نسیم تابستان از طریق کاهش بیش از حد رشد تکه از crabgrass در اطراف Doran پارک در غیر این صورت خالی از صفحه اصلی که در آن پیت آلونسو پس از حفر شده در بورن.

فلموته متروک Guv فولر زمینه هنگامی که خانه را به A. J. پولاک و Jacoby Ellsbury است تاخت و تاز کردن با پرندگان پرواز در بی محافل.

ترین اقدام لوول پارک واز تمام تابستان می آید وقتی که یک خانواده محلی به ارمغان می آورد خود را دو سگ به بازی بیاره. این Cotuit Kettleers برنده 2019 کیپ Cod مسابقات قهرمانی لیگ بیس بال وجود دارد در سال گذشته یک عنوان آنها نمی دانند که آنها قادر خواهید بود برای دفاع از. در حال حاضر لوول پارک “هیچ سگ در زمینه” نشانه بی معنی است.

کسانی که ballparks به عنوان به خوبی به عنوان دیگر هفت الماس های پراکنده در سراسر کیپ کاد در حال عاری از بیس بال در این فصل است.

برای بیش از یک قرن صدها نفر از بهترین کالج بازیکنان بیس بال رفتند به اسکودوی کیپ برای تابستان توپ. بسیار تبلیغ کالج ستاره می سیمان خود در برابر رقابت نخبگان و پایین تقسیم ballplayers میتواند به عنوان MLB چشم انداز. غیر انتفاعی بت چوبی لیگ یک جزء اصلی از ساحل جوامع معمولا پر از بازنشستگان و مسافرانی است که عمدتا اجرا شده توسط داوطلبان و بلیط برای بازی ها رایگان هستند.

یکی در هر شش MLB بازیکنان صرف زمان در CCBL هر وب سایت خود را. شصت و پنج درصد از بازیکنان پیش نویس در این مختصر 2020 MLB پیش نویس از جمله شماره 1 به طور کلی انتخاب اسپنسر Torkelson, بازی های برگزار شده در 10 تیم لیگ است. دیگر کیپ لیگ التحصیلان عبارتند از هارون قاضی کریس برایانت چارلی Blackmon و مارکوس بود.

“برای همه بازیکنان به دست تجربه بازی در کیپ خیلی غم انگیز قلب به دلیل آن چیزی است که شما نمی تواند تکراری در هر نقطه” Cotuit مدیر مایک رابرتز گفت Yahoo Sports.

همان کیفیت که لیگ های منحصر به فرد نیز آن را غیر ممکن است در جهانی همه گیر. حتی به عنوان MLB قصد دارد برای بازی در یک فصل کیپ لیگ جمهور چاک Sturtevant گفت: او هیچ تاسف از اجرایی هیئت مدیره به اتفاق آرا تصمیم به لغو این فصل در آوریل 24.

اما آن را نمی کند, تغییر شدید تاثیر یک تابستان بدون بازی بیس بال در ماساچوست’ قلاب شبه جزیره. بازیکنان و مدیران لیگ, مدیران, میزبان خانواده ها و طرفداران از دست رفته چیزی است که باعث می شود کیپ کیپ فقط تا آنجا که ساحل ترافیک رول خرچنگ و چیپس سیب زمینی.

قصه های تابستان

این اولین بار است که تابستان بدون کیپ لیگ بیس بال پس از جنگ جهانی دوم قطع 1945 فصل اما CCBL رسما آغاز شد و در سال 1885. تاریخ لیگ تصویب شده است از طریق سال در قالب افسانه های شهری.

فرهنگ عامه رنگ نورمن راکول-ish تصویر از لیگ. داستان نفوذ از طریق این منطقه و طیف وسیعی از اسطوره ساخت شایعات به غیر قابل انکار زندگینامه.

در فلموته آینده دو بار MLB همه ستاره دارین Erstad خواهد کار روز خود را در محلی ماشین لباسشویی در صبح و سپس عمل لگد زدن اهداف رشته در Commodores درست قبل از بازی در آماده سازی برای نبراسکا 1995 ملی قهرمانی فصل است.

مت Wieters آموخته است که چگونه به قاب رزین در کیپ است. آلبرت دختر خوشگل پمپ گاز در هرویچ. میچ Moreland هنوز هم می رود ماهیگیری با میزبان خود پدر هر تابستان.

Aaron Boone که ساخته شده تا یک vaunted سمت چپ Orleans زمین زیر کشت با Nomar Garciaparra هنوز هم می داند که خود میزبان مادر شماره تلفن توسط قلب. Jason Varitek پرداخت خود میزبان خانواده وام مسکن. Chris فروش خرید خود میزبان خانواده روز افتتاحیه بلیط در هر سال است.

“من به بازیکنان این است که رفتن به بسیار ویژه تابستان گفت:” بورن بریوز مدیر هاروی شاپیرو که مربی در CCBL برای بیش از 22 سال است.

“همانطور که شما مسن تر شما آن را درک و بیشتر و بیشتر” شاپیرو ادامه داد. “چه چیزی باعث می شود من احساس خوبی است وقتی می شنوم از یک بازیکن سابق و برخی از این بچه ها را با بازی در لیگ های برتر و گفتند که بزرگترین تابستان از زندگی من است.””

پیتر Gammons که تحت پوشش بیس بال برای بیش از 50 سال رفته به اسکودوی کیپ بازی های لیگ از سال 1988 زمانی که او را تماشا Frank Thomas جف Bagwell و Mo Vaughn رقابت در خانه اجرا دربی در CCBL All-Star Game. J. G. Taylor Spink برنده جایزه معتقد است اسکودوی کیپ است به مکانی بهتر برای بازیکنان به توسعه از در کالج چرا که آنها با آزادی بیشتر و دریافت micromanaged کمتر توسط مدیران.

“آن را به طعم و مزه خود را از چه بیس بال حرفه ای” در Gammons گفت. “شما را به بازی هر روز شما سخت کار کردن آن شما در حال رفتن به یاد بگیرند.”

که تجربه بسیاری از بازیکنان نمی خواهد این سال است. تنها تعداد انگشت شماری از تابستان لیگ ادامه داد: در این تابستان ترک بازیکنان متعهد به CCBL تکاپوی پیدا کردن رقابت است.

This is the first summer without Cape League baseball since World War II interrupted the 1945 season. (Danny Emerman/Yahoo Sports)
این اولین بار است که تابستان بدون کیپ لیگ بیس بال پس از جنگ جهانی دوم قطع 1945 فصل است. (دنی Emerman/Yahoo Sports)

هارون Palensky یک ده بزرگ outfielder در نبراسکا به حال خود junior فصل برش های کوتاه توسط COVID-19 بیماری همه گیر. مدت کوتاهی پس از برنامه های خود را برای بازی با چتم از طریق کاهش یافت. تا به حال نیویورک یانکیز امضا کردند او را پس از کوتاه 2020 MLB پیش نویس او می تواند در سمت چپ و بدون گزینه های.

“من واقعا bummed (زمانی که CCBL لغو شد),” Palensky گفت. “کیپ لیگ برتر لیگ دانشگاهی تابستان توپ. من واقعا به دنبال به جلو به رقابت در سطح بالا و در حال کار بر روی بازی در حال توسعه بازی من است.”

چه کیپ واقعا گم شده

اگر کیپ لیگ به عنوان جادویی که هر کس معتقد است جذابیت آن نیست و فقط از سرچشمه این زمینه است.

هر چند بازیکنان استفاده می شود به روز کار شغل بسیاری از آنها در حال حاضر پرداخت می شود منجر به جوانان اردوگاه. آنها پسران و دختران بین 5 تا 14 سال, اصول بیس بال.

Cotuit به تنهایی تا به حال 500 کودکان و نوجوانان در سال گذشته شرکت لغزش-n-کشویی پایین basepaths هر جمعه. هر CCBL حق رای دادن اجرا می شود, درمانگاه و اغلب دعوت کمپ برای ایستادن در این زمینه با این تیم برای سرود ملی و یا آواز خواندن “من را به Ballgame.”

“این یک فرصت از دست رفته برای بچه ها در هر شهر برای رفتن و دیدن ستاره های آینده, لیگ” کمیسر اریک Zmuda گفت. “ستاره های فردا بازی امروز. این ارتباط شخصی دارند چرا که این بچه ها را به دیدن آنها را در یک گروه کوچک و برخی از 1-در-1 زمان با آنها.”

این ارتباطات شخصی کیپ تیم را گسترش فراتر از درمانگاه. بازیکنان و مدیران رفته اند به محلی مراکز و کتابخانه ها برای خواندن به کودکان. برخی از بازدید محلی ارشد مراکز و یا بازی با بچه ها برای یک روز درست قبل از مدرسه اجازه می دهد تا در تابستان.

لوول پارک نیز که در آن رابرتز Cotuit مدیر به طور معمول کلاه هر چهارم جولای رژه با نشستن در غوطه دادن مخزن و سپس پرتاب پنبه حلاجی تمرین برای هر کسی که می خواهد به احساس می کنم مثل یک اسکودوی کیپ اتحادیه.

“بازیکنان تبدیل شدن به بخشی از جامعه” Gammons گفت.

هنوز هم وجود دارد بیشتر جنبه ملموس به از دست دادن این فصل است.

این CCBL تولید حدود 3 میلیون دلار درآمد سالانه برای جامعه با توجه به وندی Northcross مدیر عامل شرکت کیپ Cod اتاق بازرگانی است. اگر چه این بازی ها رایگان هستند و گردشگران را به دیدن بیس بال قابل مقایسه با دو استعداد و صرف پول در محلی هتل ها, مغازه ها و رستوران ها. که نقدی است که نمی خواهد جریان را از طریق 10 ساحل شهرها در تابستان امسال است.

در چتم, ماهیگیران تفننی بازیکنان به طور معمول روزانه خود استراحت ناهار در قرمز, راهبه, Bar & پنجره مشبک است که سهام یک پارکینگ با جانبازان زمینه است. بازی روز روشن سوراخ آبیاری محلی به “تیمارستان” و پایمال کردن, اشپزخانه, قرمز, راهبه, مدیر لوقا Lowans گفت.

نیز وجود دارد برخی از نگرانی های لیگ نمی ممکن است قادر به بازگشت در سال 2021 که بیشتر بر اقتصاد محلی است. اگر این ویروس باعث کالج بیس بال برای به تاخیر انداختن آن فصل آن می تواند تداخل با کیپ لیگ. CCBL مدیران امیدوار هستند و کار بر روی برنامه های احتمالی اما “ما صبر کنید و ببینید” Sturtevant گفت.

“همه چیز را در هوا” لیگ جمهور اضافه شده است.

صفحه اصلی صفحه اصلی شیرین

فقط در مورد هر کسی که زندگی در کیپ حداقل می داند کسی که قرار دارد یک اسکودوی کیپ بازیکن لیگ. برای دانشجو-ورزشکاران به استفاده از خوابگاه زندگی آن را “شگفت انگیزی جو” و یک تغییر خوب از سرعت رابرتز گفت.

کالین و دانیل والش اند قرار دارد هفت Cotuit بازیکنان در چهار سال گذشته در نزدیکی ساندویچ ، پسر خود را آموخته بیس بال در Ketteleers تابستان اردوگاه زمانی که او پنج ساله بود و بزرگ شده رفتن به بازی با پدر و مادر خود را. گاهی اوقات خود را CCBL برادران خواهد او را از بازی. این Walshes قرار بود به میزبانی دوباره این تابستان.

“این چنین بخش بزرگی از آنچه در کیپ Cod تابستان است همه چیز در مورد” کالین گفت. “نیست که در آن یک سوراخ بزرگ است.”

Zmuda کمیساریای است میزبانی بازیکنان پس از سال 2010. خانه اش آرام برای اولین بار در یک دهه یک استعاره برای بیس بال-کمتر کیپ. “این فقط همان نیست,” او گفت:.

The CCBL generates roughly $3 million in annual revenue for the community, according to Wendy Northcross, CEO of the Cape Cod Chamber of Commerce. (Danny Emerman/Yahoo Sports)
این CCBL تولید حدود 3 میلیون دلار درآمد سالانه برای جامعه با توجه به وندی Northcross مدیر عامل شرکت کیپ Cod اتاق بازرگانی است. (دنی Emerman/Yahoo Sports)

“آنها تبدیل به بخشی از خانواده خود را واقعا و نه فقط تابستان خود را, اما در اکثر موارد برای همیشه” Zmuda گفت. “ما بسیاری از بچه های ما در آنجا ماند و در تماس با. ما شده ایم به چند متفاوت در مراسم عروسی. ما همسر می گوید: ما باید یک زن و شوهر از میزبان grandbabies در حال حاضر.”

در سال گذشته لوقا Bartnicki تن به تن برای ماهیگیران تفننی بود و دو هم اتاقی که موقعیت بازیکنان در تیم است. خانواده میزبان خود درمان می شود آنها را به “مجموع نه متری,” او گفت: — قایق دست و پا زدن تخته موقت فیلم تئاتر در گاراژ.

Bartnicki دانشجوی سال دوم مسکن در Georgia Tech, احساس, چگونه, ویژه کیپ لیگ به منطقه دوم شب او نقل مکان کرد و در آنجا از گرجستان که خود میزبان خانواده او را برای صرف شام.

“پیشخدمت وجود دارد و من با پوشیدن برخی از من چتم دنده از تمرین و او شروع کاملا ناجور بیش از آن” Bartnicki گفت. “او می رود” اوه خدای من تو چتم بازیکن بیس بال? شما یک هنرمند مشهور.'”

با بازی بیس بال وجود دارد هیچ “مشهور است.” هیچ داستان های جدید به تصویب پایین. فقط خالی, زمینه, زیبا نشانه ای از زمان.

بیشتر از یاهو ورزشی:

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>