چگونه برای تنظیم محدودیت داده هشدار در گوگل Fi


گوگل Fi بزرگ حامل های بی سیم جایگزین و می تواند بسیار مفید هنگامی که به درستی استفاده می شود. اگر شما نمی نیاز به مقدار اطلاعات شما به راحتی می توانید دور با 30 دلار یا کمتر ، اگر شما می خواستم به میل لنگ از داده های بیشتر در طول زمان چرخه صدور صورت حساب وجود دارد یک محیط شما باید استفاده کنید به نگه داشتن اطلاعات خود را در چک.

برای شروع دانلود و یا به روز رسانی گوگل Fi برنامه (آندروید | در iOS) در صورت نیاز پس از باز کردن آن به صفحه اصلی.

تحت “مصرف داده” در بالا شما نیاز به شیر “ویرایش هشدار” را فشار دهید برای تنظیم محدودیت استفاده از داده های شما. در حال حاضر کشیدن نوار لغزنده در زیر “شما” به هر نقطه از 0.5 6.0 GB از داده ها (به یاد داشته باشید با Fi لایحه حفاظت از هر چیزی پس از 6 GB رایگان است). هنگامی که شما یک شماره انتخاب شده شیر “ذخیره” را فشار دهید برای تایید تغییرات.

از آنجا که گوگل Fi متحده “داده است پس از 6 GB” شما می توانید یک هشدار اگر شما می خواهید به نگه داشتن اطلاعات خود را بیل زیر 60 دلار است. در غیر این صورت شما می تواند شارژ شود بیش از آن است که به هر حال مهم نیست که چقدر اطلاعات شما پس از استفاده از آن.

شما می توانید تیک “همچنین اطلاع از طریق ایمیل” گزینه اگر شما می خواهید برای اطمینان از شما را از دست ندهید هشدار از طریق فشار. شما با استفاده از حتی استفاده از “اطلاع هنگامی که داده های خود را استفاده از خوشه” گزینه به آن را به شما هشدار اگر یک مقدار غیر معمول از داده است که مصرف می شود. این می تواند کمک به پیگیری کردن هر گونه برنامه های سرکش است که با استفاده از داده های پس زمینه غیر ضروری. شما می توانید گوگل Fi به برنامه زمانی که شما به پایان رسید به اینجا. تمام مجموعه!

اگر شما از گوگل Fi در حال اجرا بر روی آی فون دستورالعمل های خود را کمی متفاوت تر از آندروید است. از اصلی گوگل Fi صفحه نمایش ضربه بزنید تا منوی سمت چپ بروید به “هشدار” و سپس کشیدن اطلاعات کشویی به هر تعداد که می خواهید. فعال کردن “همچنین اطلاع از طریق ایمیل” گزینه اگر شما می خواهید یک سطح اضافی از هشدار زمانی که شما نزدیک به خود را محدود و سپس کلید “ذخیره” را فشار دهید به پایان برساند. تمام انجام می شود!

نگه داشتن اتصال شما امن و بدون یک صورتحساب ماهانه. یک عمر برای به اشتراک VPN نامحدود برای تمام دستگاه های خود را با یک بار خرید از این ابزار جدید هک فروشگاه و تماشای Netflix, Hulu و یا بدون محدودیت های منطقه ای.

خرید در حال حاضر (80% off) >

پوشش تصویر و تصاویر توسط استفان پرکینز/ابزار هک

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>