همیلتون ضربان Bottas به مجارستان قطب با Red Bull کردن سرعت

لوئیس همیلتون برگزار کردن Valtteri Bottas به ادعای قطب موقعیت برای مجارستان جایزه بزرگ با Red Bull خوبی کردن سرعت.

حاکم فرمول یک همیلتون قهرمان جهان به پایان رسید و روز شنبه جلسه مقدماتی 0.107 ثانیه جلوتر از مرسدس team-mate Bottas که منجر اوایل رانندگان رده بندی است.

به عنوان مرسدس تحت سلطه Hamilton رهبری پس از اولین اجرا از Q3 قبل از بهبود با رکورد 1:13.447 بود که فقط به اندازه کافی به پایان بالا از timesheets و ادعای حرفه ای 90 قطب.

که با وجود Bottas نیز بهتر زمان خود را در دوم اجرا می شود پیش از یک مسابقه که سازنده’ قهرمانان به نظر می رسد مجموعه ای برای تسلط بر.

لنس قدم زدن و سرجیو پرز شد, سوم و چهارم به ترتيب به عنوان یک صعودی مسابقه نقطه قفل شده است و سطر دوم.

بهبود عملکرد از فراری دیدم Sebastian Vettel و چارلز لکلرک ادعا پنجم و ششم نقاط.

اما این یک روز سخت برای ردبول که دیدم حداکثر Verstappen که برای حل و فصل هفتم در حالی که الکس Albon شانس حتی بدتر مقدماتی در 13th پشت ویلیامز از جورج راسل.

Lando نوریس, Carlos Sainz و Pierre Gasly گرد 10 صفحه با مرسدس بنز’ سرعت اثبات می شود به طور قابل توجهی روشن از بقیه بسته است.

پرز در صدر یک مسابقه نقطه یک و دو در Q1 یک جلسه هر دو ویلیامز اتومبیل را تحت پیشرفت از.

همیلتون در بالا در Q2 به عنوان یک مبارزه Albon که در انتقاد تیم خود را در رادیو پس از قرار دادن در مسیر در ترافیک از دست رفته بالای 10 همراه با دو اتومبیل رنو و ویلیامز اواز یا موسیقی دو نفری.

پرز او را اولین بار در Q3 حذف به عنوان او بیش از آهنگ محدودیت, اما مطمئن دوم تلاش به معنای مسابقه نقطه نگاه خوبی قرار داده شده برای یک تریبون در روز یکشنبه مسابقه به خصوص با هر دو راننده به علت شروع متوسط لاستیک.

قدم زدن شد 0.930 s پشت سر همیلتون با هر کس دیگری بیش از یک دوم شناور به عنوان قطب-نگهدار چشم خود را هشتم حرفه پیروزی در مجارستان.

موقت طبقه بندی

1. لوئیس همیلتون (مرسدس) 1:13.447
2. Valtteri Bottas (مرسدس) +0.107 s
3. لنس قدم زدن (مسابقه نقطه) +0.930 s
4. سرجیو پرز (مسابقه نقطه) +1.098 s
5. چارلز لکلرک (فراری) +1.327 s
6. Sebastian Vettel (فراری) +1.370 s
7. حداکثر Verstappen (Red Bull) +1.402 s
8. Lando نوریس (مک لارن) +1.519 s
9. Carlos Sainz (مک لارن) +1.580 s
10. Pierre Gasly (آلفا Tauri) هیچ وقت مجموعه

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>