Clemson QB ترور لارنس اعلام نامزدی برای دختر ماریسا Mowry

Clemson کارفرمایی ترور لارنس شانس-در مورد علاقه برای رفتن کلی برای اولین بار در سال 2021 پیش نویس NFL. در حال حاضر او چیزی در آینده به حتی بیشتر هیجان زده در مورد.

لارنس اعلام نامزدی برای دختر ماریسا Mowry اواخر جمعه شب از طریق یک Instagram post. به طور طبیعی او تبدیل به Clemson مراسم یادبود ورزشگاه به صورت رسمی پیشنهاد.

Mowry, یک بازیکن فوتبال در اندرسون دانشگاه, اعلام نامزدی خود Instagram خواستار آن “ساده ترین بله از زندگی من است.”

لارنس و Mowry تاریخ اند و تمام راه برگشت به کلاس هشتم در جورجیا گرجستان در هر ESPN. آنها عناوین ساخته شده در اوایل سال جاری با COVID-19 صندوق امداد که به پایان رسید تا گرفتن مشخصی با توجه به Clemson ترس از NCAA نقض.

اکنون وارد سال سوم خود را در کلمسون لارنس انجام داده است چیزی جز زندگی می کنند تا خود را از اعتیاد به عنوان یکی از بهترین کارفرمایی چشم انداز در سال های اخیر تاریخ فوتبال. او در حال حاضر دارای یک 25-1 رکورد در کلمسون, کالج, فوتبال, حذفی مسابقات قهرمانی حلقه در حال حاضر در دست.

اما فوتبال کالج فصل به پایان می رسد تا با تکان دادن بیرون لارنس است که انتظار می رود به بالا انتخاب کنید در سال آینده پیش نویس و یا حداقل در 3 صفحه.

Trevor Lawrence is getting another ring. (AP Photo/David J. Phillip)
ترور لارنس برای گرفتن یکی دیگر از حلقه. (AP Photo/David J. فیلیپ)

بیشتر از یاهو ورزشی:

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>