Bryson DeChambeau باعث می شود quintuple-دیو 10 در یادبود

Bryson DeChambeau صرف ماه اضافه وزن و فاصله اما در روز جمعه در یادبود مسابقات را از آن خود کارت امتیازی که کمی حجیم است.

آن زمان فقط یک سوراخ بیش از حد.

چند بیمار توصیه نوسانات DeChambeau منجر به quintuple-دیو 10 در Muirfield روستا par-5 15 سوراخ یک نمره کاهش یافته است که این داغ DeChambeau به 6 و بیش از یک سوراخ چند بعدها ثابت کرد که عامل تصمیم گیری در DeChambeau خوراکی خود را از بالا به 10 خط در هفت رویدادها و گم شده خود را ابتدا برش داده و در تور PGA پس از سقوط بازکن در Greenbrier.

فقط چگونه این “توده-ematician” شمارش تا 10 سکته مغزی در یک سوراخ ؟ آن آغاز شده و با یک سیار درایو است که نهر چپ fairway. پس از رها کردن DeChambeau تا به حال 289 متری چپ و تصمیم گرفتند به آمار 3-از چوب ، شات نمی رسم و به نظر می رسد به بادبان خارج از محدوده و به حیاط کسی. DeChambeau آمار موقت از همان نقطه با نتیجه مشابه اما حتی درست تر است.

در نهایت سوم خود را با شلاق 3-چوب به پایان رسید تا در محدوده هر چند در ضخیم و خشن فقط قبل از یکی دیگر از نهر حدود 40 متری از سوراخ.

قبل از به طور بالقوه بازی هشتم شات DeChambeau بررسی در سوم خود را به گلوله بست. او در بر داشت توپ خود را در حال استراحت در برابر یک فلز مرز حصار.

مصر توپ خود را در مرزهای DeChambeau خواسته قوانین رسمی که به او گفت در غیر این صورت.

“من باور نمی کنم که” DeChambeau پاسخ داد. “آیا من می توانم دریافت نظر دوم ،

او همچنین گفتم به خود: “آنها به من زباله حاکم مانند معمول است.”

دوم قوانین رسمی نیز تلقی می شود توپ را از خارج از مرزهای هر چند DeChambeau لابی سخت حتی آوردن فیل مایکلسون شات از برابر یک مش نرده در خلیج تپه در ماه مارس گذشته.

“از دیدگاه من این خواهد بود که از نظر فنی هنوز در” DeChambeau گفت. “من میخواستم بدونم که اگر من می تواند هاپ حصار و ضربه زدن به آن؟”

در نهایت DeChambeau scooped تا توپ خود را در نفرت و ضربه شات شماره 8 را بر روی سبز. دو putts بعد او امضا برای یک 10.

در حالی که او با مرغک پر-4 به پایان رساندن سوراخ را به اندازه کافی برای نگه داشتن DeChambeau از کاردینگ بدترین نمره 4-بیش از 76 از دور سوم از پاییز گذشته را Safeway, باز, که در آن او را نیز به ضرب گلوله 76. DeChambeau را 73-76 هفته در یادبود همچنین مشخص شده است که اولین بار او را اخراج متوالی بیش از پر دور از جمعه و شنبه در WGC-فدرال اکسپرس سنت جود دعوتی در ممفیس تقریبا یک سال پیش.

اتمام مرغک نیز نمی تواند محور DeChambeau به صحبت کردن پس از خود را دور. او کاهش یافته است دو درخواست مصاحبه و رهبری مستقیما به اتاق قفل است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>