خواهد NFL زور صاحب دن اسنایدر?

پس از انفجاری گزارش از واشنگتن پست در NFL واشنگتن حق رای دادن, به نظر می رسد ممکن است تحت آیین نامه لیگ که تیم صاحب دن اسنایدر می تواند بود مجبور.

پانزده زنان بيرون آمد و توصیف یک فرهنگ در سازمان پوشا تمام راه را تا به مدیریت از آزار و اذیت و سوء رسیده است که مدیریت بالا.

آیا اسنایدر خواهد بود مجبور کاملا موضوع دیگری.

اگر چه اسنایدر خودش بود و نه متهم از هر گونه مستقیم تخلف در این گزارش در برابر هر یک از زنان او متهم شده بود در این گزارش از تحقیر دنیس گرین تیم رئیس جمهور سابق عملیات کسب و کار که او نیز اتفاق افتاده بود و در میان کارمندان سابق به نام سوء استفاده می باشند.

علاوه بر این اسنایدر تیم موفق به ارائه هر نوع سیستم گزارش دهی برای اتهام آزار و اذیت. تیم استخدام به صورت تمام وقت مدیر منابع انسانی و تا به حال اجرا هر گونه گزارش رسمی پروتکل در آنچه شرح داده شد به عنوان یک محل کار که پناه “بی امان آزار جنسی و سوء استفاده کلامی.”

یک متهم به نام در این گزارش امیلی Applegate گفت: آن طور ضمنی به او و زنان دیگر که گزارش هر نوع تخلفات می تواند در نتیجه آنها را از دست دادن کار خود را.

“آن بدبخت ترین تجربه زندگی من” Applegate در حال حاضر 31 گفت: از سال کار به عنوان یک هماهنگ کننده بازاریابی برای باشگاه است که او را ترک در سال 2015. “و همه ما تحمل آن, از آنجا که ما می دانستم که اگر از ما شکایت کرده و آنها به ما یادآوری از این وجود دارد 1000 نفر وجود دارد که می تواند ما را در یک ضربان قلب.”

NFL با صدور بیانیه ای در اوایل جمعه که در قسمت نشان داد که لیگ را پایه رشته خود در یافته های خارج, مشاور, d. C.-بر اساس وکیل وکیل بث ویلکینسون از Wilkinson والش تیم استخدام برای بررسی این موضوع.

“واشنگتن مشغول مشاور خارج از سازمان به انجام یک تحقیق کامل به این اتهامات” این بیانیه می خواند. “باشگاه متعهد شده است که آن را به آن همکاری محقق و انتظار ما این است که باشگاه و همه کارکنان به انجام این کار. ما را از ملاقات با وکلای مدافع استعدادهای خود را بررسی و هر گونه اقدام بر اساس يافته است.”

حال سؤال می شود که آیا به اندازه کافی وجود دارد زمینه را برای نیروی اسنایدر که متعلق به حق رای دادن از سال 1999 از مالکیت خود را ارسال. و یا اینکه آیا به اندازه کافی وجود دارد پشتیبانی در لیگ به انجام این کار.

اینها دو موضوع متفاوت است.

Could the NFL force out Dan Snyder as owner of the Washington franchise? The short answer is yes, but Roger Goodell would hold much of the power. (AP Photo/John Bazemore, File)
می تواند NFL زور دن اسنایدر به عنوان صاحب واشنگتن حق رای دادن? جواب کوتاه بله است اما راجر Goodell خواهد نگه داشتن مقدار زیادی از قدرت. (AP Photo/جان Bazemore فایل)

کمی NFL سابقه برای این سطح از حرکت

اخراج یک تیم صاحب ساده نیست. اما از لحاظ تئوری می تواند این اتفاق می افتد ؟

پاسخ کوتاه به نظر می رسد بله. جواب: هر گونه تلاش در از بین بردن اسنایدر از پست او برگزار کرده است از سال 1999 ممکن است در نتیجه یک نبرد قانونی طولانی.

هیچ سابقه برای یک تیم NFL صاحب حذف می شود مانند راه NBA را با سابق لس آنجلس کلیپرز صاحب دونالد استرلینگ.

سابق Carolina Panthers صاحب جری ریچاردسون قرار داده تا برای فروش در ماه دسامبر 2017 وقتی Sports Illustrated گزارش های برخی از ریچاردسون را به اتهام درمان فقیر از زن و اقلیت کارکنان. معلوم نیست اگر بود در پشت صحنه فشار از لیگ دفتر دیگر صاحبان حق رای و یا حتی NFL کمیسر راجر Goodell اما مدت کوتاهی پس از این گزارش آمد ریچاردسون به فروش می رسد تیم خود را با میل و رغبت فرود سود عظیم در روند.

است که اسنایدر گزارش عدم نظارت جدی به اندازه کافی به حکم حذف از لیگ ؟ که خواهد بود NFL را تست اسید به عنوان حرکت بی سابقه خواهد بود و این تیم صاحب شد به طور مستقیم دخیل توسط هر یک از 15 نفر برای اقدامات خود در برابر آنها.

وجود دارد مکانیسم و راه برای لیگ به دنبال این مسیر اگر به اندازه کافی وجود دارد پشتیبانی می کند.

NFL آیین نامه طلسم چگونه مالک می تواند برداشته شود

با توجه به NFL قانون اساسی و آیین نامه و مقاله 8.6, Goodell به عنوان کمیسر قدرت “به استخدام مشاور حقوقی و یا اتخاذ اقدام قانونی مناسب و یا مانند دیگر مراحل یا روش به او بداند لازم و مناسب در بهترین منافع یا لیگ یا حرفه ای فوتبال است.”

علاوه بر این در مقاله 8.13 (انضباطی قدرت از کمیسر) این آیین نامه دولت است که اگر Goodell “تصمیم می گیرد که صاحب … یا نقض قانون اساسی و آیین نامه لیگ و یا بوده است و یا گناه است از رفتار مخل به رفاه لیگ و یا حرفه ای فوتبال و سپس کمیساریای باید کامل قدرت” را یکی از دوره های مختلف اقدام علیه آنها.

در میان گزینه های انضباطی شامل جریمه (تا $500,000) و/یا تعلیق.

وجود قدرت های اضافی برای Goodell برای رفتن بالا و فراتر از آن اقدامات در موارد استثنایی. این امر نیاز به Goodell با اشاره این موضوع به لیگ کمیته اجرایی ساخته شده است که یک نماینده یا یک تیم یا صاحب یک افسر — از هر یک از لیگ 32 باشگاه است.

از آنجا با فرض حداقل سه چهارم از عضویت (24 یا بیشتر تیم) concurs کمیته به لحاظ نظری می تواند دستور که اسنایدر را در تیم لغو و یا باطل شده و منظور آن است که سهام خود را در این تیم فروخته شود و در ظرف 120 روز که تصمیم خود را اخراج.

Washington Redskins owner Daniel Snyder, left, and Dallas Cowboys owner Jerry Jones, right, greet each other before a game on Nov. 24, 2016, in Arlington, Texas. (AP Photo/Michael Ainsworth)
Washington Redskins صاحب دانیل اسنایدر و همسرش در دالاس کابوی ها صاحب جری جونز, راست, خوش آمد می گوید هر یک از دیگر قبل از بازی در نوامبر. 24, 2016 در آرلینگتون تگزاس. (AP Photo/مایکل Ainsworth)

می تواند پشتیبانی برای حذف اسنایدر?

این است که از آن می شود روی حیله و تزویر.

وجود دارد هیچ راهی برای تطهیر این گزارش. اگر دقیق آن رنگ یک عکس از یک فرهنگ است که نیاز عظیم در حال تغییر است. این یک نگاه وحشتناک برای حق رای دادن — و همچنین برای NFL.

لیگ تا به حال پر از لکه ضبط به طور مستقیم در اداره امور در این حوزه در گذشته و ما نمی دانیم که چگونه NFL ممکن است باید انجام ریچاردسون وضعیت به حال سابق Panthers مالک حاضر به فروش و یا اقدام به حفاری در حالی که دفاع از خود را.

در اصل ریچاردسون به سرعت اعلام کرد او فروش این تیم نزدیک به سه سال پیش را نجات داد لیگ را از داشتن به طور علنی از نیروی دست خود را. بنابراین ما نمی دانیم که چه Goodell یا دیگر صاحبان حق رای به انجام آماده شد برای اصلاح این وضعیت.

کسانی که حوادث رخ داده در نزدیکی قله “من بیش از حد” جنبش یکی که به نظر می رسد به طور دائم به سمت چپ مثبت آن را در چگونه کسب و کار — حتی NFL — در نظر گرفتن مسائل از جمله. زمینه را برای اخراج و یا مجبور کردن مردم برای خود بدرفتاری منتقل شده است.

اما NFL احتمال را به شرکت در آن باور است که اسنایدر بود که نیروی محرکه واشنگتن روز به روز عملیات بود که او به طور کامل آگاه از آنچه این زنان ادعا کرده اند که اجازه آن را به انتخاب نشده است.

برخی ممکن است استدلال می کنند یک فرهنگ تغییر در واشنگتن نمی خواهد به طور کامل اتفاق می افتد. اما این رفتن به یک شیب صعود برای برخی از مردم در قدرت را.

بار اثبات به نظر می رسد معقول و منطقی برای اسنایدر نشان می دهد که این تیم شلیک دو پیشاهنگی و این تیم گوینده قبل از ارسال داستان انداختن نشانه ای است که اسنایدر و یا برخی دیگر از اعضای فعلی رهبری او آگاه بودند (یا به طور کامل آگاه) از محل کار شرایط شرح داده شده است. حداقل این تیم را رویکرد پیشگیرانه به نظر می رسد کار را کمی به نفع خود.

و پس از آن وجود دارد NFL باشگاه صاحبان که ممکن است به عنوان محکم گره یک گروه به عنوان یک بار بود اما آن را هنوز هم یک مجموعه نخبگان از مگا ثروتمند و قدرتمند مردانی که اغلب ابتدا هر یک از دیگران’ پشت — و یا دنبال راه های دیگر — وقتی که می آید به مسائل است که نمی گذارد, می گویند تعادل رقابتی.

آن را نمی ممکن است درست اما این بدان معنا نیست که آن اتفاق نمی افتد.

اسنایدر ممکن است قابل احترام ترین مالک در بسیاری اما او انباشته قدرت در لیگ حوزه است. او به نظر می رسد به یک متحد بعید است بیش از حد در دالاس کابوی ها’ جری جونز به عنوان جونز و اسنایدر به نظر می رسید در همان صفحه که لیگ بحث بود Goodell آینده در سال 2017 و اینکه آیا احتمالی خود را سودآور تمدید قرارداد خواهد بود به اتمام بموقع.

جونز به نقش متهاجم تیم صاحب مصرف در Goodell عموم و سوال خود را به ارزش با اسنایدر گزارش پشت کانال پشتیبانی ساخت در برابر کمیساریای pricy قرارداد. برخی می گویند این دو رقیب صاحبان حق رای ساخته شده خود را داد تا در آن زمان. جونز هنوز برخوردار از قدرت و نفوذ خود را در این لیگ است.

مکانیسم های در محل برای حذف اسنایدر. اما آن را احساس می کند بعید است که اتفاق می افتد با توجه به آنچه که ما به دنبال در.

بنابراین آیا آن را فقدان یک تفنگ سیگار کشیدن در برابر اسنایدر خود را به طور مستقیم مسئول کارمند فرهنگ و یا اگر به اندازه کافی وجود ندارد صاحبان تیم به طور مستقیم به این پین در آن احساس می کند به احتمال زیاد است که Goodell را دست پایین stiffest خوب ممکن است شاید با دیگر نظم و انضباط برای این تیم است.

چیزهای بد گزارش اتفاق افتاده اند تحت اسنایدر سقف. اما خروج خود را به عنوان صاحب حق رای دادن به نظر نمی رسد قریب الوقوع محرومیت اطلاعات جدید است که به طور مستقیم روابط اتهامات به اسنایدر شخصا.

بیشتر از یاهو ورزشی:

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>