‘فراموش نشدنی’: رئال مادرید را به عنوان جشن پیروزی در پایتخت در میان مسی سرخوردگی

رئال مادرید رکورد گسترش 34 LaLiga عنوان منادی به عنوان “فراموش نشدنی!” در پایتخت اسپانیا اما در بارسلونا عزاداری بود و در آغاز روز جمعه است.

از دکه های روزنامه فروشی در هر شهرستان ارائه شده صفحات اول که به سختی می تواند شده اند بیشتر در تقابل با رئال مادرید بر اساس مقالات در جشن, خلق و خوی و کسانی که از بارسلونا تأمل جدی تن.

مادرید مسجل آخرین موفقیت با یک 2-1 پیروزی بر ویارئال در روز پنج شنبه و لیونل مسی را وحشیانه ارزیابی بارسا را شکست نیز گرفتار چشم در ورزش را فشار دهید.

در اینجا یک نگاه چگونه آنها گزارش پیروزی زین الدین زیدان تیم و ترسناک شب برای Quique Setien را Barca.

MARCA: “فراموش نشدنی!”

اسپانیا بهترین و شناخته شده ترین روزنامه ورزشی است مادرید-بر اساس آن شال پوشش نشان داد زیدان به تیم ملی در, حزب, خلق و خوی.

با عنوان: “و آنها به 34!”

و همچنین به نقل از زیدان نظر است که عنوان او ساخته شده است “شادتر از لیگ قهرمانان” مادرید-بر اساس به عنوان موجود فضایی خود را در آن شال پوشش برای مسی گفت که او “منفجر پس از آخرین شکست مفتضحانه” برای بارسلونا.

ورزش : “این کافی نیست”

بارسلونا ورزش بر اساس تصویر یک محزون مسی همراه با اعلام این غول های کاتالان نرسیده که در ارتفاع مورد نیاز از قهرمانان.

MUNDO DEPORTIVO: “مسی منفجر می شود”

یکی دیگر از بارسلونا-روزانه بر اساس منعکس خشم کاپیتان مسی که گفت: پس از مادرید فرود آمد تا به عنوان است که تیم او باید “انتقاد از خود” قبل از فصل آینده آغاز می شود.

L’ESPORTIU: “مردم در حال اجرا هستند از صبر چون ما نمی دهد آنها را به هر چیزی”

کاتالان-زبان روزنامه ورزشی ناچار همچنین با تمرکز بر ناکامی مسی, تصویر آرژانتینی با پیراهن بارسلونا کشیده بیش از چهره اش.

L’equipe: “جواهرات واقعی”

مادرید عنوان ارائه شده, علت, برای, جشن, در, فرانسه, که در آن بالا و گردش ورزش روزانه l’equipe با پخش تصاویری از زیدان و کریم بنزما دو فرانسوی در مرکز Los Blancos’ داستان موفقیت.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>