اسنایدر را ناچیز پاسخ صحبت می کند جلد

در پی واشنگتن پست, است, بمب, گزارش واشنگتن تیم NFL یکشنبه, تنها چیزی که بیشتر قابل توجه نسبت به این تیم نیاز مبرم به صورت کامل فرهنگی ریست شد و سرسام آور آن واکنش در بالا.

با توجه به پست 15 (!) زنانی که مشغول به کار برای این باشگاه بیش از دو دهه گذشته به اتهام آزار و اذیت جنسی توسط پیشاهنگی سابق و اعضای تیم صاحب دانیل اسنایدر دایره درونی.

قابل ملاحظه ای وجود ندارد و در آن گزارش شد مستقیم اتهامات علیه اسنایدر را محاصره صاحب که shepherded این تیم سقوط از NFL خانواده سلطنتی.

در اینجا چیزی است که او نیز به طرز محسوسی وجود ندارد و در پی این شهادتها داستان: عدم به موقع بیانیه از اسنایدر که منتظر 18 ساعت به انتشار یکی در سمت چپ و صحبت کردن با یک مربی جدید که به طور ناگهانی (و ناحق) در بر داشت خود را به صحبت کردن در مورد اعمال گذشته در یک سازمان او شده است یک عضو فقط برای شش ماه.

“[این] بزرگترین چیزی است که ما باید به جلو حرکت کند از این و مطمئن شوید که همه درک می کند ما باید سیاست هایی که ما را به دنبال خواهد داشت و ما باید سیاست درهای باز با هیچ قصاص” ریورا در بیانیه ای گفت. “به همراه دختر من با این نسخهها کار برای تیم و من به عنوان جهنم مطمئن هستم نمی خواهید به اجازه می دهد هر یک از این.

“دن اسنایدر آورده من در اینجا به تغییر [این] فرهنگ [و] ایجاد یک محیط از ورود به مطالعه در میان کارکنان. من معتقدم هر کس که کار می کند برای این کار حق رای دادن منافع مقرره در موفقیت ما است.”

Ron Rivera, left, is introduced as Washington's new head coach by owner Dan Snyder at a news conference on Jan. 2 in Ashburn, Virginia. (Photo by John McDonnell/The Washington Post via Getty Images)
ران ریورا چپ معرفی شده است واشنگتن به عنوان سرمربی جدید توسط مالک دن اسنایدر در یک کنفرانس خبری در Jan. 2 در Ashburn, Virginia. (عکس از جان مکدانل/واشنگتن پست از طریق گتی ایماژ)

ریورا نیات خوب هستند شکی نیست. اما او شده است در اطراف به اندازه کافی بلند به می دانم که برنده بازی در NFL است در مورد بیش از می خواهید به; آن طول می کشد چشم انداز و رهبری از بالا به پایین.

تیم NFL صاحبان که ساخت championship فرانچایز باید هر دو آنها نه تنها محل سازمانی سرمایه گذاری در برنده reinvesting پول در فوتبال جانبی چیزی اسنایدر است به طور مداوم انجام می شود هر چند که یکی دیگر از داستان آنها نیز راه اندازی عملکردی ساختار سازمانی که آشنایی خود را به مسئولیت پذیری در فوتبال و سمت کسب و کار. زمانی که تیم NFL از دست دادن بازی سال پس از سال, آن است که اغلب به دلیل شکست در جایی در این زنجیره است.

گاهی اوقات زمانی که تیم به طور کامل به جوی مانند واشنگتن بیش از دو دهه گذشته آن را پایین می آید به یک خوب قدیمی از مد افتاده فقدان رهبری است. و در حالی که اسنایدر, دوباره, نبود هدف صریح و روشن از هر یک از این اتهامات در داستان واقعیت این است که تمام این — نه به ذکر است این داستان در مورد درمان فقیر از تیم پشتیبانی در سال 2018 — اتفاق افتاده در سازمان دیده بان خود را.

اسنایدر به یاد داشته باشید این است که مسئول راه اندازی یک ساختار است که قوت آزار و اذیت جنسی.

اسنایدر به یاد داشته باشید این است که در اتهام از استخدام افرادی که نباید درگیر چنین رفتاری.

اسنایدر به یاد داشته باشید این است که مسئول تنظیم تن از سازمان است.

و در تمام احترام, داستان اساسا دقیق چگونه اسنایدر کوتاه کاهش یافته است. بسیاری از 15 کارمندان سابق ذکر شده برای این داستان اشاره کرد که این تیم در بخش منابع انسانی بود understaffed با برخی اعتقاد داشتند این تیم را “کم عمق فرهنگ لفظی میان مدیران ارشد” است که حداقل در بخش مربوط به او. به عنوان مثال او را به اتهام تمسخر سابق فروش به عنوان مثال برای اینکه یک مرد, تشویق کن, کالج یک مثال عالی از این است.

این رود بسیار عمیق تر از آن است. و در حالی که من دوست داشتم بسیاری از واشنگتن offseason حرکت می کند — من حتی نوشته شده است در مورد تیم آینده ای روشن تر — این امکان وجود دارد که اسنایدر تصمیم به اجازه ریورا رسیدگی به موضوع در ابتدا در روز پنج شنبه نیز صحبت می کند به یک ساختار سازمانی که ممکن است لرزان ،

در این بیانیه او در نهایت منتشر شد جمعه صبح اسنایدر می گوید این داستان را تقویت تعهد خود را به “تنظیم یک فرهنگ جدید.” او همچنین اشاره کرد که شرکت او را استخدام برای بررسی فرهنگ خواهد بود قدرت را به “انجام کامل و بی طرفانه بررسی است.”

هنوز, آن را سخت به بدبینانه در مورد این سازمان استخدام یک شرکت برای بررسی خود را. علاوه بر این در این بیانیه — که در آن اسنایدر نمی پذیرفتن هر گونه مسئولیت برای سازمان نقایص — بیرون آمد خیلی دیر به عنوان یک خدمت واقعی و ملموس شکل از رهبری است. در ساعت بعد از داستان منتشر شد اسنایدر در سمت چپ آن به ریورا که اساسا تنها صدای یک سازمان است که تیم رئیس جمهور و یا مدیر به کاپیتان کشتی. و آن را عادلانه به تعجب در حال حاضر اگر ریورا یک مربی خوب اما صرف فانی است که برای قرار دادن در یک موقعیت که در آن او را به اختصاص زمان و انرژی زیادی به غیر, فوتبال, مسائل است.

پست اشاره به این کمی بیش از یک هفته پیش با مقاله گزارش که تیم عملیات کسب و کار شده اند “هرج و مرج” در پی شلیک دیرین اجرایی بروس آلن. پس از مرگ غم انگیز جورج فلوید برای مثال ریورا بود نه تنها خواسته به صحبت کردن با کارکنان در کسب و کار سمت او همچنین خواست برای کمک به تیم سادگی یک بیانیه است.

علاوه بر این ریورا نیز سرمایه گذاری زمان و انرژی در یادگیری بسیاری از مکانیسم های اطراف این تیم تصمیم اخیر برای تغییر آن بحث نام و آرم و او ظاهرا نیز درگیر می شود در انتخاب تیم جدید نام. من امیدوارم که ریورا گرفتن اضافه کاری برای این همه کار اضافی به خاطر برنده شدن در بازی NFL به اندازه کافی سخت است زمانی که سر مربی تمرکز صرفا بر اینکه مربی.

با توجه به تمام دائمی درام در واشنگتن در طول یک فصل به مقصد به آشفته برای همه تیم ها با توجه به COVID-19 یکی نمی تواند کمک کند اما تعجب می کنم اگر ریورا نیاز بیشتر حمایت سازمانی برای رسیدگی به آن است. که باقی مانده است دیده می شود ،

چیزی که ما میدانیم این است که او به احتمال زیاد می تواند از آن استفاده می شود پنج شنبه, زمانی که او در بر داشت خود را به یک بیانیه در مورد اختلاف او نمی ایجاد یک بیانیه است که باید از اسنایدر — بسیار زودتر از آن — به جای.

بیشتر از یاهو ورزشی:

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>