اسنایدر نمی تواند قابل اعتماد به رفع واشنگتن

داستان در مورد (در حال حاضر بی نام) NFL حق رای دادن در واشنگتن آمد و در مورد جزئیات زندگی وجود دارد به عنوان یک کارمند زن بودند نگران کننده است.

پیشرفت های جنسی ناخواسته. بی احترامی درخواست. یک فرهنگ است که اجرا سکوت و تشویق بی معنی است.

نه بسیار به کرات در داستان است که واشنگتن پست منتشر شده پنج شنبه در مورد این سازمان اگر چه آن را شامل همه موارد فوق و سپس برخی از.

این بود که از سال 2018 زمانی که نیویورک تایمز با استناد به پنج سابق cheerleaders دقیق ظالمانه محیط کار است که باید humiliated تیم صاحب دن اسنایدر به خوب چیزی.

البته نیز وجود دارد 2018 شکایت علیه این تیم گوینده رادیو بود که گرفتار objectifying کالج کارآموز. نه به ذکر است یک 2019 شکایت توسط یک خبرنگار زن از خارج از سازمان که ادعا الکس سانتوس و سپس مدیر pro پرسنل تا به حال اتوبوس و ناخواسته و نامناسب جنسی ،

Washington cheerleaders dance on the field before a game against Detroit at FedExField on Nov. 24, 2019 in Landover, Maryland. (Photo by Patrick McDermott/Getty Images)
واشنگتن cheerleaders رقص در این زمینه قبل از بازی مقابل دیترویت در FedExField on Nov. 24, 2019 در Landover مریلند. (عکس توسط Patrick McDermott/گتی ایماژ)

برخی از کسانی که منجر به یک “تحقیقات داخلی.” Cheerleading ظاهرا اصلاح شده. نه بسیار اتفاق افتاده با سانتوس پس از او همچنان در کار خود تا این هفته هنگامی که او در نهایت اخراج بعد از این پست شروع به پرسیدن سوال. رادیو هرگز از دست رفته یک بازی است.

ظاهرا که همه از این پایین رفتن آن هرگز خطور بر اسنایدر که اگر وجود دارد سه رویداد جداگانه در آینده از تمام قطعات از سازمان او ممکن است می خواهم به گسترش تحقیقات شرکت گسترده برای پیدا کردن تجارب همه از کارمندان زن.

یا شاید اسنایدر نمی خواهم به می دانم. یا شاید او فقط اهمیتی نمی دهند. خود او متهم شده بود از تحقیر مدیران ارشد به عنوان او را دیدم جا اگر چه وجود دارد هیچ اتهام آزار و اذیت جنسی.

اگر اسنایدر مراقبت می کند — او نمی خواهد حتی بحث به پست — NFL باید او را مراقبت. او نباید قادر به پنهان شدن در پشت روابط عمومی اظهارات و تازه “تحقیقات مستقل.” NFL نیاز به گام و همه چیز را قابل تحمل برای همه کارکنان آن است. نگرانی خود را برای زنان نیاز به گسترش گذشته تنها با داشتن بازیکنان پوشیدن برخی از صورتی هر یک بار در در حالی که.

اگر کسی خواسته بود به عنوان پست آنها خواهد داشت حداقل 15 زنان مایل به توصیف یک فرهنگ از برخی از 1950s دفتر کابوس.

سوء استفاده کلامی. تحقیرآمیز نظرات. یک پله بیش از حد اغلب استفاده می شود به عنوان یک راه برای نگاه کردن دامن. درخواست برای پوشیدن پایین برش بلوز. پیشنهادات خود را به لاس زدن با حامیان ثروتمند. ظالمانه متن مبادلات. عملا هیچ نظارت. تمام چیزی که به نظر می رسد به یک راز حداقل در میان زنان است. آنها به طور معمول هشدار داد تازه واردان در مورد آنچه انتظار می رود و بهشت و کمک به کارآموزان در اردوگاه های آموزشی.

“آن بدبخت ترین تجربه زندگی من” کارمند سابق امیلی Applegate گفت: پست.

اسنایدر است ظاهرا صاحب حق رای دادن اما آنچه که او در واقع به صورت روزانه باز است برای سوال. قطعا نیست برای محافظت از این تیم تصویر و یا ایجاد یک تجربه مثبت برای کارکنان خود و یا به عنوان طرفداران قطعا می دانید در واقع برنده شدن در بسیاری از بازی ها.

تحقیر آمیز 2018 معرض نمی خار از او به عمل است. تحقیر آمیز شکایت از 2018 و 2019 نمی خار از او به عمل است. خواهد 2020? و یا آن را عادلانه به این باور است که این تحقیر معرض نمی کند در واقع تحقیر او ؟

این واشنگتن است. آن برنده نیست در این زمینه است. آن را بسیار سرگرم کننده به تماشای. حق رای دادن صاحب سرسختانه بر روی برگزار شد تیم مستعار بیش از حد طولانی تنها به تخلیه آن پس از تیم حامیان او ساخته شده است. وجود دارد مقدار زیادی از دوام تعویض اما او بوده است خیلی آهسته در قرعه کشی که برخی در اسکندریه در حال حاضر دارای بسیاری از علائم تجاری.

دوباره چه کار خود را در اطراف در اینجا غیر از دامن زدن به شعله های آتش از آشغال آتش و هرگز در نظر گرفتن مسئولیت برای هر یک از آن ؟

چه پست مفصل بود یک سازمان بدون جهت استاندارد و یا حتی یک اشاره از کلاس. این اختلال نه فقط در این زمینه است. آن را در همه جا.

داستان حیطه زد — خشن کم عمق, احمق, شرم آور است. هیچ کدام مناسب هستند. فقط در مورد همه چیز نیاز به تغییر در داخل سازمان که در آن بیش از حد اغلب روشن و آرمانی زنان جوان آمد به کار در NFL تنها به اجرا در تحقیر.

“همه ما تحمل آن, از آنجا که ما می دانستم که اگر از ما شکایت کرده و آنها به ما یادآوری از این وجود دارد 1000 نفر وجود دارد که می تواند ما را در یک ضربان قلب” Applegate گفت.

Washington's Daniel Snyder has had an embarrassing 20-year run as the team's owner. (Photo by Jonathan Newton / The Washington Post via Getty Images)
واشنگتن دانیل اسنایدر تا به حال شرم آور 20 سال اجرا به عنوان تیم صاحب. (عکس از جاناتان نیوتن / واشنگتن پست از طریق گتی ایماژ)

حتی اگر آنها شکایت چه می تواند از آن آمده است ؟ به نقل از روابط بشر تا به حال یک وقت کارگر نظارت بر 220 یا بیشتر کارکنان است. مردان مشغول به کار بودند صوتی در مورد نابرابر قدرت پویا اغلب پایین پرداخت می شود زنان پرداخته است.

“آنها در حال رفتن به خلاص شدن از شر “صدای Redskins’ … بیش از 30 ، 000 $در سال, مدیر بازاریابی” یک سابق مرد کارمند گفت: با توجه به پست.

بله “صدای ردسکینز.” بنابراین مهم است. به هر حال او این هفته هم پس از 16 سال در کار است. این پست چه اسنایدر نیست.

شاید این شروع یک خانه تمیز کردن اما به نظر می رسد بیشتر احتمال دارد که همه چیز آنقدر فاسد شده در اطراف حق رای دادن که حتی اسنایدر متوجه شد که او نیاز به پرتاب برخی از آشغال است. در حال حاضر تحقیقات مستقل در جریان است. آنچه که در می یابد و تا چه حد می رود که باقی مانده است دیده می شود.

بر اساس حق رای صاحب هیچ کس نباید خیلی ایمان در آن است. آن را به راجر Goodell و لیگ به زور این موضوع از آنجا که در حال حاضر دن اسنایدر دو دهه به علاوه تصدی در سی شده است هیچ چیز اما یکی پس از خجالت بعدی بیشتر برای کارکنان زن.

و به عنوان دیده ایم وجود دارد که احتمالا بیشتر به آمده است.

بیشتر از یاهو ورزشی:

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>