تنظیم زنگ هشدار در آی فون خود را برای زمانی که باتری خود را شارژ کامل می رسد


از همه اسطوره ها در مورد آیفون باتری یکی که بسیار درست است که شارژ گوشی خود را یک شبه اخبار بد است. نگه داشتن شارژ در سطح 100% قرار می دهد باتری تحت فشار که به طور دائم می تواند به آن آسیب برساند. اپل در زمان مراحل رسیدگی به این موضوع در iOS 13 که در آن باتری خود را شارژ متوقف می شود زمانی که از آن بازدید 80 درصد در برخی از حالات که همیشه به اندازه کافی.

اگر شما نمی مانند 80% محدودیت در طول اتهامات شما می توانید غیر فعال کردن “بهینه سازی شارژ باتری” برای بازگشت به روش های قدیمی که در آن شما به طور بالقوه می تواند آسیب آی فون خود را باتری از overcharging. شما می توانید به نوبه خود این ویژگی را به طور نامحدود و یا فقط برای روز. اگر شما در حال انجام است که به جای ترک آی فون خود را شارژ بیش از آن نیاز به, شما می توانید یک زنگ هشدار به شما اطلاع زمانی که باتری پر است.

Battery Full Alert یک میانبر از Aniosgamer, به شما اطلاع از طریق زنگ هشدار زمانی که آی فون خود را باتری در صدر است ، اگر چه شما ممکن است بخواهید زنگ بیداری شما در وسط شب آن را یک ابزار مفید هنگامی که شما شارژ آی فون خود را در طول روز و نمی خواهید به ترک آن را شارژ بیش از آن نیاز دارد.

مرحله 1: اضافه کردن ‘Battery Full Alert’ به کتابخانه خود را

باتری کامل هشدار میزبانی در RoutineHub که خانه نسخه های جدیدتر هنگامی که تبدیل شدن آنها در دسترس است. بنابراین ما توصیه می کنیم آن را از وجود دارد.

بازدید از صفحه وب خود را ضربه بزنید ، سپس روی “دریافت میانبر.” هدایت خواهید شد به میانبر برنامه که در آن شما می توانید بررسی محتویات گردش کار. اگر آن را خوب به نظر می رسد شیر “اضافه کردن غیر قابل اطمینان میانبر” در پایین. (شما ممکن است مجبور به رفتن به تنظیمات –> کلید های میانبر برای اولین بار و ضامن “اجازه می دهد غیر قابل اطمینان میانبر” سوئیچ اگر نه در حال حاضر انجام می شود.)

مرحله 2: راه اندازی Battery Full Alert

برای تنظیم زنگ هشدار برای مطلع شدن کامل باتری به میانبر برنامه ها و شیر بر روی “Battery Full Alert” میانبر بر روی من کلید های میانبر tab. شیر “شروع” در منوی که ظاهر می شود (در iOS 13 منوی خواهد شد در پایین اما در iOS 14 آن خواهید بود در بالا).

میانبر خواهد شد و سپس اجرا در پس زمینه. آن را کمی glitchy, اما شما باید در نهایت دریافت یک pop-up است که شما می پرسد برای کمک مالی میانبر برای دسترسی به برنامه ساعت بر روی دستگاه خود را که در آن نیاز به تنظیم زنگ. آمار “OK” و شما خوب باشد.

اگر شما نمی توانید اطلاع رسانی به میانبر دسترسی شما می توانید آن را یکی دیگر از راه. در کلید های میانبر ضربه بزنید تا حذف (•••) آیکون در سمت راست بالای “Battery Full Alert” میانبر و سپس در پایین حرکت تا زمانی که شما پیدا کردن “ساعت” عمل است. شیر بر روی “اجازه دسترسی” و سپس “OK” به آن اجازه. اگر شما نگاه کنید به “میانبر جزئیات” به جای ضامن در “ساعت” و سپس “انجام شد” در بالا سمت راست. آمار “انجام می شود” برای خروج از میانبر گردش کار.

مرحله 3: به نوبه خود بر روی باتری خود را Alarm

پس از تثبیت Clock, مجوز, شما ممکن است مجبور به ضربه بزنید میانبر دوباره و آمار “شروع” را به مطمئن شوید که آن کار می کند. سپس شما می توانید کلید های میانبر.

یک دقیقه و نیم پس از باتری خود را بازدید 100% یک زنگ صدا خواهد شد. اگر آی فون خود را قفل شده است شما ببینید یک بنر در بالای صفحه نمایش است که می گوید باتری کاملو یا شما می توانید تمام صفحه زنگ (به عنوان به خوبی به عنوان بنر) اگر آن را قفل شده است — همه همراه خود را معمول صدای زنگ. آمار “توقف” برای غیر فعال کردن زنگ هشدار و یا دیگری آن را حلقه دوباره 9 دقیقه بعد.

گام 4: حذف فوق العاده آلارم

یک محصول جانبی از استفاده از این میانبر است که یک زنگ هشدار جدید ایجاد شده است در برنامه ساعت هر زمان به شما استفاده از زنگ. بنابراین اجازه دهید می گویند شما با استفاده از این میانبر در هر روز برای یک هفته شما باید هفت آلارم مختلف ذخیره شده است که آزار دهنده اگر شما در حال حاضر چندین آلارم.

اگر چه آنها هرگز نمی خواهد حلقه دوباره, شما باید خلاص شدن از آنها برای روشن کردن ظروف سرباز یا مسافر. برای حذف آلارم باز ساعتهای به “هشدار دهنده” تب. هر تک زنگ مرتبط با این میانبر می گویند باتری کاملبه طوری که شما به سرعت می دانم که آنهایی که برای حذف. برای حذف زنگ هشدار یا طولانی-کش رفتن به سمت چپ تا زمانی که از بین می رود خاموش کردن صفحه نمایش; کوتاه-کش رفتن به سمت چپ بر روی آن و ضربه زدن به “حذف” را فشار دهید را انتخاب کنید و یا “ویرایش” شیر منهای (–) ثبت نام و سپس “حذف کنید.”

انجام این کار برای هر غیر ضروری زنگ.

نگه داشتن اتصال شما امن و بدون یک صورتحساب ماهانه. یک عمر برای به اشتراک VPN نامحدود برای تمام دستگاه های خود را با یک بار خرید از این ابزار جدید هک فروشگاه و تماشای Netflix, Hulu و یا بدون محدودیت های منطقه ای.

خرید در حال حاضر (80% off) >

پوشش عکس و تصاویر توسط نلسون اگویلار دو لا فرانترا/ابزار هک

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>