‘مگوایر می توانید موقعیت خود را در منچستر یونایتد’ – Solskjaer به انتقال اولویت های تعیین شده توسط پارکر

هری مگوایر ممکن است گران قیمت ترین مدافع فوتبال جهان, اما پل پارکر می گوید: £80 میلیون ($101m) دارایی نمی تواند نقش خواسته شده از او در منچستر یونایتد و اوله گونار Solskjaer نیاز به شیب بازگشت به بازار برای یک چپ طرفه مرکز نیم.

شیاطین سرخ به دنبال مسائل در قلب خود را به عقب چهار زمانی که قرار دادن یک رکورد معامله در محل با لستر در طول تابستان 2019.

انگلستان بین المللی مگوایر گرفته شده بر روی کتاب های خود را با سازش 27 ساله به سرعت خود را به اثبات کاپیتان مواد. او را تبدیل به یک رهبر در Solskjaer را بسته است اما همچنین نیاز به پوشش کمبودهای دیگران را پر نقش است که خود را بهترین.

پارکر امیدوار است برای دیدن که موضوع خطاب در آینده انتقال پنجره یک برنامه به طور بالقوه پرهزینه 2-2 قرعه کشی با ساوتهمپتون آخرین زمان را اثبات می کند که ایالات متحده باقی می ماند یک کار در حال پیشرفت با وجود رفتن بدون شکست در 18 بازی گذشته خود را.

سابق شیاطین سرخ-رئال گفت: کارتهای: “هیچ چیز به جز چهار صفحه دیده خواهد شد به عنوان شکست برای منچستر یونایتد مگر اینکه آنها برنده لیگ اروپا و لیگ قهرمانان اروپا از سمت.

“هر کسی می تواند محتوای خود را با این, اما از آنجا که آنها به خود یک فرصت چهار صفحه بود و این فرصت را برای دریافت وجود دارد و شکست خورده در صورتی که نمی توانید وجود دارد در حال حاضر هر کس می خواهد نگاه Saints بازی و پرتاب آن را در منچستر یونایتد.

“یکی از دلایل که چرا هر کس ناراحت است زیرا همه چیز را رفته است پس خوب است. آن را به خوبی پیش رفته قبل از مستند, پست, مستند, اما شما باید بگویم قبلی دو اجرای مقابل بورنموث و استون ویلا نیست به عنوان مطمئن به عنوان برایتون بازی که در آن آنها بسیار بالينی.

“وجود دارد بیش از حد بسیاری از پاس در یک سوم آخر مقابل بورنموث و شاید همان را می توان گفت برای بازی مقابل ساوتهمپتون.

“هنگامی که شما در نگاه پرستاران,’ فرم آنها مناسب و معقول آن را به خود سخت ترین بازی شاید در سمت چپ و آن را ثابت می شود که در راه است. اولین هدف ایران به دور افتضاح بود شما می توانید سوال پل پوگبا در اختیار بلکه ضعیف تر بخشی از دفاع است که در سمت چپ دفاع هری مگوایر و لوک شاو داشت که مایل است.

“در این لحظه در زمان نقطه ضعف در ایالات دفاع.

“من فکر می کنم چهار نیازهای سازمان و رهبری و در این زمان هیچ یک از برگزاری آن را با هم. آنها نیاز به یکی دیگر از مرکز نیم و او نیاز به چپ طرفه چون مگوایر می توانید در سمت چپ.

“براندون ویلیامز نیاز به در آمده و به سمت چپ-پشت بیش از حد. من فکر می کنم او سزاوار فرصتی پیش مستند و در حال حاضر او باید شروع به بازی به طور منظم آن را مهم او بیشتر زمان بازی.

“شما همچنین باید نگاه کنید که چه اتفاقی برای ایران که خود را بهترین دو هافبک و آمد کردن زمین [پوگبا و برونو فرناندز] آنها فقط به حال هیچ چیز جلو می رویم و همه چیز را پشت به دیوار آنها فقط نشسته تا عمیق و رفت و دفاعی است. این شرم آور آنها نمی تواند به سه امتیاز اما یک قرعه کشی عادلانه بود نتیجه.”

قبل از انتقال پنجره باز می شود در جولای 27, ایالات هنوز در آن زمان به نتیجه رسیدن نهایی لیگ قهرمانان اروپا مدرک تحصیلی و کمک خود را به عمده ظروف نقره با کریستال پالاس به مجموعه در حال حاضر مانع بعدی برای آنها برای غلبه بر در نیوکمپ در روز پنج شنبه.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>