کایل Hendricks برای شروع در روز افتتاحیه برای توله شیکاگو

آن را کاملا یک لحظه برای کایل Hendricks و دیوید راس.

البته خوش برخورد راس کمی بیشتر هیجان زده تر از محفوظ است Hendricks.

Hendricks شده بود راس برای شروع در روز افتتاحیه برای توله شیکاگو گرفتن nod بیش یو درویش. راس که در آغاز سال اول خود را به عنوان یک لیگ, مدیر, نهایی, تصمیم روز پنج شنبه اول گفتن خود را شروع کوزه در یک جلسه قبل از خصوصی تبریک Hendricks در موفقیت.

“شما او را می دانم. او را سهل انگار. هیچ معامله بزرگ” یک chuckling راس گفت. “این ممکن است یک معامله بزرگ برای من به او بگویید از آن بود برای او را به شنیدن اخبار است.”

شیکاگو شروع فصل در تاریخ 24 ژوئیه در برابر میلواکی Brewers. راس گفت که درویش شروع خواهد شد بازی دوم اما او نشان می دهد که چگونه بقیه از چرخش خط.

“من فقط هیجان زده به عقب بر گردیم در این زمینه با پسران با هم تیمی های من و تنها با داشتن آنها شروع به شمارش” Hendricks گفت.

در حالی که برخی از بیس های الکتریکی بیشتر اسلحه را شروع اولین بازی 30 ساله Hendricks بیشتر متکی به دقت و کنترل. او شناخته شده است به خود زحمت کش با رویکرد سراغ گزارش و چهره پوکر بر روی تپه که در آن بیان خود را نشان می دهد هیچ چیز در مورد او چگونه احساس خود را در مورد تفرج.

آن را به یک سبک غیر معمول در بیس بال سرعت دوران, اما هیچ استدلال با Hendricks,’ نتایج.

“من دوست دارم این واقعیت است که او چیزی در بالاترین سطح و او فقط آن را متفاوت از دیگر افراد در بازی” مدیر کل Jed Hoyer گفت. “زمانی که شما صحبت کردن با افراد دیگر در بازی من فکر می کنم همه آنها فقط او را تحسین. من فکر می کنم او فوق العاده دشوار است به آمار.”

Hendricks شده است یکی از شیکاگو سازگار ترین کوزه از لیگ برتر اولین بازی در سال 2014. Right-hander به دست آورد در سال 2012 تجارت که فرستاده Ryan Dempster به تگزاس است 63-43 با 3.14 عصر در 163 بازی بیش از شش فصل است.

این اولین باز بعد شروع برای Hendricks رفت 11-10 با 3.46 عصر در 30 شروع می شود در فصل گذشته.

“من قرار داده و در بسیاری از کار سخت نه تنها این گذشته offseason اما در طول زمان قرنطینه تغییر روال تمرین عاقلانه بنابراین من احساس می کنم قوی تر از همیشه قبل از” Hendricks گفت. “من می خواهم به آن مرد برای تیم من فقط به خارج وجود دارد را هر روز پنجم و رفتن عمیق رفتن در بازی و خوردن نوبت.”

درویش نیز در نظر گرفته شد برای روز افتتاحیه. ژاپنی right-hander قوی به پایان رسید در سال گذشته تدوین 2.76 عصر و قابل توجه 118 در 81 2/3 نوبت بیش نهایی خود را 13 شروع می شود.

جان لستر و تایلر Chatwood به دنبال خواهد داشت درویش در چرخش است اما منظور این است که هنوز هم در هوا. پنجم استارت نیز یک علامت سوال بعد از خوزه Quintana تا به حال عمل جراحی جولای 2 برای تعمیر آسیب های عصبی در تبادل شست.

31-در سال Quintana کردم بخیه از روز شنبه آغاز شد و تخت خود را به زمین پرتاب پیشرفت پنج شنبه.

“همه چیز به نظر می رسد به احساس خوبی برای او امروز در 60 فوت من به او” راس گفت. “هنوز هم وجود دارد بسیار بزرگ اسکار وجود دارد. او گفت: احساس خوب بود. او می تواند فشار بر روی منطقه بود و خوب احساس.”

Quintana نمی رود به آماده برای شروع فصل. الک آسیاب می تواند شروع سال در چرخش پس از او تا به حال یک 2.75 عصر در چهار شروع می شود و نه در ظاهر 2019.

اولین baseman آنتونی ریزو نیز مورد آزمایش قرار balky برگشت پنج شنبه در تمرین پنبه حلاجی شده. ریزو برخی از التهاب در دنده ها و در سمت چپ او است که باعث اسپاسم برگشت.

ریزو گفت: او فکر نمی کند که او نیاز به شروع سال بر مجروح لیست.

“ما همچنان به برقراری ارتباط و مطمئن شوید که او احساس خوب و احساس او می تواند انجام آنچه باید انجام شود در این زمینه و اگر نه ما را در زمان ما با آن” راس ” میگوید.

یادداشت: توله افزود گیر خوزه Lobaton و کوزه تایسون میلر و کری ابوت به 60 بازیکن در استخر. آنها در حال رفتن به کار در این تیم اردوگاه در جنوب خم, Indiana.

جی کوهن را می توان در رسید https://twitter.com/jcohenap

بیشتر AP MLB: https://apnews.com/MLB و https://twitter.com/AP-Sports

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>