چگونه برای اسکن محیط اطراف خود را با نقشه های گوگل نمایش زنده برای کالیبره کردن محل سکونت خود را


نقشه های گوگل نمایش زنده در حال حاضر یکی از مفید تر نمونه هایی از واقعیت افزوده بر روی گوشی های هوشمند در دسترس است که به طور متوسط مصرف کننده امروز.

اعمال نفوذ گوگل عظیم نمای خیابان کتابخانه نقشه با استفاده از بینایی کامپیوتر برای شناسایی محیط اطراف خود و سپس روکش مجازی راهنمایی در نمای دوربین سازگار با اپل و دستگاه های آندروید.

در حال حاضر Live View نیز می تواند به شما کمک کند به سرعت کالیبره کردن جهت گیری خود را در نقشه ها در مناطق که در آن GPS شیک. در اینجا نحوه استفاده از آن است.

مرحله 1: باز کردن نقشه های گوگل در گوشی شما سازگار

نقشه های گوگل نمایش زنده در دسترس است بر روی آیفون و آندروید گوشی های هوشمند است که سازگار با ARKit یا ارکر بود. اکثر گوشی های هوشمند منتشر شده در دو سال گذشته باید واجد شرایط نیست, اما شما می توانید گوگل را در لیست دستگاه های پشتیبانی شده برای تایید.

علاوه بر این, شما نیاز به در یک منطقه با نمای خیابان پوشش پس از نمایش زنده در مقایسه با آنچه در گوشی های هوشمند خود را به دوربین می بیند به نمای خیابان به جهت موقعیت خود را.

داشتن راضی به این پیش نیازها را تایید می کنند که شما باید جدید ترین نسخه از نقشه های گوگل و باز کردن آن.

مرحله 2: ضربه بزنید نقطه آبی

پیدا کردن این نقطه آبی است که تعیین موقعیت خود را بر روی نقشه و روی آن ضربه بزنید. شما باید یک آبی در صفحه نمایش کامل منو با “مدرج با نمایش زنده” به عنوان آخرین گزینه در لیست. ضربه بزنید و آن را به ادامه. در حال حاضر به نظر می رسد که این خاص قابلیت Live View است محدود برای اندروید, پس, اگر شما بر روی آی فون بعدا!

خود را اولین بار از طریق شما نیاز به شیر از طریق یک زن و شوهر از جعبه گفت و گو. اول می پرسد برای دسترسی به دوربین خود را که شما نیاز به کمک مالی اگر شما در حال حاضر نیست. دوم صفحه نمایش شما اخطار می دهد برای حفظ آگاهی موقعیتی. در نهایت اگر این شب این برنامه به شما خواهد گفت که نمایش زنده ممکن است به درستی کار نمی کند. شیر “در ادامه با نمایش زنده” برای ادامه به هر حال.

گام 3: ورود Live View

در حال حاضر Google Maps را باز کنید و مشخصات دوربین لازم برای Live View به انجام چیز آن است. یک پوشش پیام شما را به حرکت دوربین در اطراف برای مشاهده نشانه در مجاورت خود را. هنگامی که این نرم افزار دارای یک قفل سریع شکوفا قرمز و زرد و سبز و آبی ظاهر خواهد شد به معنی شناسایی نقاط لنگر در نظر همراه با پیام “انجام شد!”

مشاهده زنده خواهد شد بلافاصله پس از این روند و بازگشت به نمای نقشه که به سرعت می چرخد به جهت نقشه به موقعیت خود را. نقشه خواهد شد در حال حاضر مربوط به حرکات خود را به شما تغییر مسیر.

من زندگی می کنند مشاهده می شود فوق العاده مفید آشنا به مناطق شهری در هنگام راه رفتن از جایی به جای به خصوص برای توانایی آن برای تعیین جهت شما باید اشاره کرد ، این چین و چروک را فراهم می کند همان سود در خارج از ناوبری.

نگه داشتن اتصال شما امن و بدون یک صورتحساب ماهانه. یک عمر برای به اشتراک VPN نامحدود برای تمام دستگاه های خود را با یک بار خرید از این ابزار جدید هک فروشگاه و تماشای Netflix, Hulu و یا بدون محدودیت های منطقه ای.

خرید در حال حاضر (80% off) >

پوشش, تصویر, تصاویر و فایل های Gif با تامی Palladino/ابزار هک

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>